Şimdi Ara

New iphone un en gercekci konsepti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
1.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arkadaslar linkteki iphone muhtemelen gelecek olan iphone 5 sızan bilgilere gore en cok benzeyen konseptin bu oldugu belirtiliyor

Yeni iphone da
    Daha buyuk bir ekran
    Daha uzun sarj süresi
    Yeni bir dokunmatik panel
    Ve yer kazanmak için kucultulen yeni bir dock data va baglantı girişiyle gelecegi

de sızan bilgiler arasında

Bakalım daha nasıl konseptler gelecek takip etmek yorum atmak ve almak için linke tıklayın

Apple teknoforum-bs

New iphone un en gercekci konsepti

• çıkmasına 4 ay varken şimdiden bu haberlerin çıkması kötü.4 ay boyunca %99 fake olan haberler kirlilige sebeb oluyor.

bahsettiginiz konsept te ekrani basit bir photo shop ile büyütülmüş.apple sarj giriş yerinide degiştirmez. . .
  • Ekran orantisiz bir sekilde sadece dikey yonde büyümüş saçma bir tasarım olmuş bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Androidd

çıkmasına 4 ay varken şimdiden bu haberlerin çıkması kötü.4 ay boyunca %99 fake olan haberler kirlilige sebeb oluyor.

bahsettiginiz konsept te ekrani basit bir photo shop ile büyütülmüş.apple sarj giriş yerinide degiştirmez. . .

Tasarım kesinlikle dogru dock girişinin değişeceği butun Apple yetkilileri tarafından soyleniyor bunun nedenide ek yer kazanarak daha uzun sarj omru saglayacak daha buyuk bir pil koymak ekranda aynı bu sekilde buyutulecek
  • Ayrıca yeni ıphone daha oval olacak aynı resimdeki gibi
  • Arkadaslar bir konu actim ama yeni iphone kesin cikacak mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jovanovic

Arkadaslar bir konu actim ama yeni iphone kesin cikacak mi?

Her sene yeni bir iPhone çıkıyor zaten bu sene de bende yeni iPhone güzel özelliklerde gelecek zaten iPhone 4s bir çok kisi tarafından bir nevi geçiş modeli olarak görülmüştü ayrıca samsung galaxy s3 Sony xperia s htc one x falan çıktı buna karsilik olarak Apple in sağlam bir modelle çıkış yapması lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joyeux

quote:

Orijinalden alıntı: jovanovic

Arkadaslar bir konu actim ama yeni iphone kesin cikacak mi?

Her sene yeni bir iPhone çıkıyor zaten bu sene de bende yeni iPhone güzel özelliklerde gelecek zaten iPhone 4s bir çok kisi tarafından bir nevi geçiş modeli olarak görülmüştü ayrıca samsung galaxy s3 Sony xperia s htc one x falan çıktı buna karsilik olarak Apple in sağlam bir modelle çıkış yapması lazım

Mantiksiz degil... Bu arada 4S olayina da katiliyorum... 4S ozellikle tasarim olarak hicbir sey getirmemisti...
  • bunuda kahvede mi unutmuslar ?
  • Ekranda dock dahil 5 sıra yerine 6 sıranın bulunması en çok istediğim şey olurdu sanırım bu görsele dayanarak, daha geniş bir ekran gerçekten artık şart.
  • quote:

Orijinalden alıntı: O.Beverly

Ekranda dock dahil 5 sıra yerine 6 sıranın bulunması en çok istediğim şey olurdu sanırım bu görsele dayanarak, daha geniş bir ekran gerçekten artık şart.

Ekran konusuna katiliyorum... 4 inch bile ancak isimi goruyor benim...
  • Hergün yeni bir iPhone...
  • bu olmamalı, ekran çok dengesiz, boyu uzuyorsa birazcık genişlemesi lazım, 5800 gibi olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

Hergün yeni bir iPhone...

Umut dunyasi haha :D
  • Ben bir 3 gs kullanicisiyim ve 4s alicaktim ama bu gorseli gorunce beklemem gerektigimi dusundum bu resimdekilerin hepsi muhtemel ve yapilicagini apple ureicilerininde soyledigi yenilklerdir...

Takip icin : http//www.facebook.com/teknoforum

Herkese iyi forumlar
  • Şahsi kanaatime göre ekran büyümez, büyüyemez... Apple yıllardır ortalama el büyüklüğü ve hizasına/ rahat kullanıma göre üretiyor telefonlar. 3.5"den daha büyük bir ekran kullanmak zordur, yetişemezsiniz, Galaxy S kullanmış biri olarak söylüyorum. iPhone klasını kesinlikle bozmaz bence.
  • 4 inç sevmiyorum ama tasarım güzel görünüyor ekran orantısız diyenler sony ercisonun modellerine baksınlar biraz ona göre yorum yapsınlar onlarda orantısız ozaman ki telefonun boyutundan ödün vermeden bişelerin yapılması lazım tablet yarısı kadar aleti alıpta cebime sokmam ben.Önceden telefonları küçültmeye çalışıyorlardı şimdi büyütmeye nasıl iş anlamadım.Ekran bana yetmiyor diyen adam tablet alması lazım.Eğer kii parası yoksa o konuda bişeyt diyemem.Herşey bir arada olmaz.
  • Bence de ekran büyümesi yalnızca cihaza daha büyük bir ekran yerleştirilmesinden ziyade, tüm Uygulama Mağazasının, yeni ekranın farklı çözünürlüğüne uyumlu hale getirilmesi anlamına geliyor ki, geliştiriciler açısından epey büyük bir yük çünkü hali hazırdaki uygulamalarının tüm grafiklerini yeniden elden geçirmeleri gerekecek ve Apple'ın da sıcak bakacağını düşünmüyorum.

Çözünürlüğün arttırılması yoluna gittiğini varsaysak bu seferde 3.5" ekranda 1280 x 1920 bir anlam ifade etmeyebilir ya da ne kadar gerekli? Olaki yaptı daha güçlü GPU ve CPU yani daha fazla güç ve zaten akıllı telefon kullacılarının en büyük derdi olan kısa kullanım süresinin yine aynı şekilde devamı.

Diğer konu bağlantı girişinin değişmesi şu ana kadar ki pek çok ürünle olan uyumu bozacaktır. Yalnızca şarj cihazları değil tüm aksesuarlar uyumsuz olacak ona da pek sıcak bakmaz gibi geliyor Apple, çünkü cihazlarına, farklı onlarca ürün üreten yan sanayi ve pahallı aksesuarlar almış müşterileri olumsuz tepki verebilir. Ürettirdiği cihazların üzerindeki bakteri kolonileri bile haber olurken (abarttığımın farkındayım :) böylesi köklü değişiklikler biraz uzak görünüyor.

Tabi tüm konuştuklarımız varsayım, Apple bu ne yapacağı belli olmaz :).

• Büyük olasılıkla yine bizim istediğimizi düşündüğümüz şeyleri yapmayacak Apple.Büyük ekran falan tamam insanı cezbediyor ama elinize aldığınızda enlemesine baş parmağınız kısa kalınca farkında olmadan sürekli bir zorluk içinde oluyoruz.Bu yüzden büyük olasılıkla içten içe gıcık olmadığımız,daha önce bütün iPhone modellerinde başarıyı getiren bizim kullanırken rahat olacağımız bir tasarım yapacaklar.İncelsin ve hafiflesin iPod Touch ölçülerinde bir telefon olsun başka bişe istemem

Edit: Bu arada yabancı Apple haber sitelerinde yeni iPhone için ekran siparişlerinin verildiği yazıyor.Ve ekran boyutu olarak min. 4" den bahsetmişler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aftermath666 -- 17 Mayıs 2012; 0:15:39 >
  • Bende çerçevenin fazla büyütülmeden ekranın genişleyeceğini düşünüyorum. Tasarım fazla değişmez ekran büyür tahminen 4 inç olur diye düşünüyorum daha fazla büyütmezler. Oval çerçeve bekliyorum biraz daha ama çok radikal değişiklikler beklemiyorum.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.