Şimdi Ara

Xiaomi'den gençlere özel akıllı telefon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
3.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Çin merkezli telefon üreticisi Xiaomi, piyasaya sunduğu performans odaklı üst seviye telefonundan sonra bu defa da gençleri hedef alan daha ekonomik bir çözüm ile karşımıza çıkıyor. Youth Edition adını taşıyan yeni telefon, 4-inç boyutunda ve 854 x 480 piksel çözünürlüğünde ekrana, 1.2GHz hızında çift çekirdekli uygulama işlemcisine, 4GB ROM kapasitesine, 8 Megapiksel çözünürlüğünde kameraya ve 1930 mAh kapasiteli pile sahip. 

Xiaomi'nin bir önceki modeli ile kıyaslandığında işlemci hızı 1.5GHz'den 1.2GHz seviyesine çekilen akıllı telefonda ayrıca bellek kapasitesi de 1GB'dan 768MB'a düşürülmüş. Android işletim sistemini kullanan telefon ile gençler hedeflendiğinden, farklı renk seçenekleri de telefonun öne çıkan özelliklerinden biri olarak gösteriliyor. 18 Mayıs'ta satışa sunulacak Xiaomi Youth Edition'ın, anavatanı Çin'deki satış fiyatı 237$ civarında olacak. 

• Fiyatı çok uygunmuş ama türkiye dışındakilere tabiki...
  • böyle telefon Türkiyede olsun en az 1000lira
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nysarac -- 15 Haziran 2012; 5:31:43 >
  • Türkiye fiyatını açıklıyorum: 900+ olur. Vergilerle bu telefonu uğurluyoruz..
  • Bu markanin modelleri hakkaten ucuz ve kaliteli donanim kullaniyor.

1930 mAh pil gercekten iyi,SIII un bile 2100 mAh bataryasi var(o yuksek donanima ragmen).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Ege -- 16 Mayıs 2012; 19:44:16 >
  • Bu telefonu çinden getirebilir miyiz?
  • i9000 cakmasi
  • quote:

Orijinalden alıntı: batkent

böyle telefon Türkiyede olsun en az 1000lira

özellikleri hemen hemen sgs 2 ye yakın, sgs 2 de 1500 tl
  • Tasarımı çok güzel..
  • Güzelll :)Bende istiyorum bundan...
  • i9100 çakması diyecektin heralde
  • Fiyatı hem uygun hemde tasarımı hoş.
  • Vergilerle bu telefonu uğurluyoruz..
  • made in chına dusunmek lazm
  • Fiyat/Performans süper. Kanaatim Çin mallarının Türkiye'ye girmemesi özellikle sağlanıyor.
  • Bi telefonun arka kapağı renkliyse anla ki bir eksikliği vardır :D
  • sar degerini bilmiyorum.uzun sure kullanacaklar alabilir.telefon degistirenler icin 2.eli baya duser.belki f/p olarak iyi olabilir.mumkunse ele alip incelemek lazim.
  • gunumuzde uretimlerin cogunun cinde yapildigini varsayarsak cin mali kotudur imajini bir kenara brakmaliyiz.hali hazirda b telefonlar benim en cok sevdigim miui ki en iyi desteklenen surumdur.bu teefonda resmi olarak geliyor.bence co guzel ve kaliteli bir telefon.bu markayi bir sekilde distrubitorlukle ulkemize getirseler ve ortalama 600 tl bir fiyat bicseler tek kelimeyle yok satar.xiaominim butun telefonlari boyle.kaliteli olan cin urunlerinden cunku.
  • Tasarımı fiyatı donanımı herşeyi güzel çeşitlilik ve uygun fiyatlar var çinde çindeki bu modellerin türkiye piyasasına bilinçli getirlmediğini sokulmadığını düşünüyorum eğer bir girseler ortalık karışır...

Belki yazılım desteği sonuna kadar vermezler ama 600 650 tl arası böyle donanımlı bir telefon yok satar..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.