Şimdi Ara

Simi Açmak İçin Jailbreak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Elimde 5.1 versiyonunda iPhone 4 var. Yurtdışından geldiği için sim kilitli. Bunu açmak için jailbreak yapmak gerekiyormuş. Hangi versiyonu yapmak lazım veya sim kilidini açmak için daha kolay bir yöntem varmıdır? Zaman dar olduğu için araştıramadım pek, cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ediyorum

• Öncelikle merhaba arkadaşım.. Telefonunun Basebandını öğrenebilirmiyim yada ( 01.59.00, 04.26.08, 05.11.07, 05.13.01, 05.12.01, 06.15.00 ) Bunlardan biri ise Şuan Unlock edebilirsin. Telefonun 5.1 oldugundan dolayi suan büyük ihtimal ya tethered yada hiç jailbreak Kullanmiyorsun.. Öncelikle Telefonun basebandını öğren daha sonra yardımcı olmaya çalışacağım
  • Baseband 04.12.01'miş. Jailbreak vs. yok daha. Teşekkür ederim ilgilendiğin için.
  • Kardeşim istersen SAM ile Unlock yapabiliyormussun ancak telefonunun Jailbreak li olması lazım 5.1 ise Tethered Olarak jailbreak edebilirsin Daha sonra cydia repo.bingner.com reposunu ekle daha sonra SAM ve SAMPrefs ekle cydiadan Ardından respring le telefonu ve kart tak içerisine Takınca de-active iphone gelecektir ve ardından bazi bilgiler isteyecek onları gireceksin. istersen BURADAN videolu olarak da bakabilirsin

Edit: Kusura Bakma SAM yöntemi artık çalışmıyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batw0 -- 16 Mayıs 2012; 19:46:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batw0

Kardeşim istersen SAM ile Unlock yapabiliyormussun ancak telefonunun Jailbreak li olması lazım 5.1 ise Tethered Olarak jailbreak edebilirsin Daha sonra cydia repo.bingner.com reposunu ekle daha sonra SAM ve SAMPrefs ekle cydiadan Ardından respring le telefonu ve kart tak içerisine Takınca de-active iphone gelecektir ve ardından bazi bilgiler isteyecek onları gireceksin. istersen BURADAN videolu olarak da bakabilirsin

Edit: Kusura Bakma SAM yöntemi artık çalışmıyormuş

sam ıle kılıt acma coktan kapandı apple acıgını coktan kapadı
  • Tesekkurler beyler. Yani su an 5.1 icin jailbreak var ama sim kilidini acmak icin bir yontem yok oylemi?
  • Biraz araştırdım yöntemlerin çoğunu da inceledim aam hepsi fıs açıkcası Basenband düşürme olayı varmış Onada hakim değilim Şuan bulunduğun baseband da Telefonun iPod açıkcası
  • yapacagın sey su arkadasın dedigi gibi o basebandları telefonuna kurcan jb yapınca zaten cydıa gelir telefonuna ona gırcen ultrasn0w o degıl 0 yaz arama war sonda onu ınstal de cormfıl oyle bısı der onada bas sonra res at hat gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinan_3706

yapacagın sey su arkadasın dedigi gibi o basebandları telefonuna kurcan jb yapınca zaten cydıa gelir telefonuna ona gırcen ultrasn0w o degıl 0 yaz arama war sonda onu ınstal de cormfıl oyle bısı der onada bas sonra res at hat gelir

Yav arkadaş. Jailbreak ile iphone 4 sim kilidimi kırılıyor ? 3g veya 3gs mi bu

Arkadaşım senin yapacağın SAM UNLOCK gibi bi program beklemek veya factory unlock kırdırmak.. Factory unlockda ülke ve operatore gore değişir.. Ve fiyatları pahalı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevgigsm -- 18 Mayıs 2012; 13:52:36 >
  • bir süre takip edemedim konuyu samı indirmiştim 1 ay kadar önce yapamayıp bırakmıştım fakat sormak istediğim o dönemlerde unlock yapanlar şimdi normal kullanabiliyorlar mı telefonlarını yoksa apple açığı kapatınca bitti mi bu olay?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.