Şimdi Ara

Crysis 3'ten Yeni Konsept Tasarımları Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Duyurulduktan sonra tartışmaları beraberinde getiren Crysis 3 adına yedi adet yeni konsept tasarımları yayınlandı.

Yaşanan onca olaydan sonra terkedilmiş, yeşilliğe bürünmüş New York'u bizlere yaşatacak olan Crysis 3'ün yeni konsept tasarımlarında, yeniden New York'a gidiyoruz. Şehrin sular altında kalmış kısımlarının da gösterildiği konsept tasarımlarının birisinde, oyundaki yeni yayımız tanıtılıyor. Yayın tanıtıldığı görüntüde, türlü türlü okları da görüyoruz.

İşte yeni konsept tasarımları;

• Çok gördük new york görelim bir türkiye istanbul vb
  • Aklıma Hawkeye geldi.Oyunda Stark Tower görürsek şaşırmayın :)
  • Görünüşe göre 3 türlü okumuz var.
  • yeni uzaylılarda gelmiş.bence 2013 ün iddalı oyunlarından olur.
  • bu konseptler içimi geçirtti valla hayalimdeki oyun oynamak istediğim ortamı yansıtmışlar. umarım oyundada şehrin ormana dönmüş halini bu konseptler gibi yansıtmayı başarırlarsa bu oyun satış rekoru kırar diye düşünüyorumm
  • Şu yeni silah çok karizmatik duruyor.Denemeyi dört gözle bekliyorum.
  • Bence fragmanda sadece Yay ve Ok kullanılmış olması dikkat çekti yoksa herşeyiyle bütün olarak crysis 2 ye benziyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thesakalli -- 17 Mayıs 2012; 0:19:23 >

• Özellikle de 2. resmi çok beğendim. Çünkü öldürmesi zor bir robotun üstünü bile otlar kaplamış :-)
  • oyun çok güzel olacak (herzamanki gibi) bu tür geçmişe dönüşler beni etkiliyor açıkçası..
    senaryo umarım daha iyi hale getirilip şu oyuna yakışan bir hava katılır..
    şehir zaten o havaya katmış durumda da oyun içi nasıl olacak çok merak ediyorum.
  • aslında düşününce güzel kurgu terkedilmiş bir şehir ve canavar istilası
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.