Şimdi Ara

Sony Xperia S Video İnceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
2
Favori
64.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Akıllı telefon pazarında yoluna kendi adıyla devam etme kararı alan Sony, NXT serisi altında topladığı Xperia serisi telefonların amiral gemisi Xperia S ile adından söz ettirmek istiyor. Sizler için Sony'nin en güçlüsü Xperia S'i değerlendiriyoruz.

• İnceleme için teşekkürler.
  • Bir Galaxy değil. Benchmark puanlarına çok dikkat etmiyorum. Telefon akıcı bir şekilde çalışmıyor.
  • Önlerden rezerve
  • Yerimi alayım izleyeceğim sonra.
  • Sony benim için 1 numara ama üzülerek söylüyorumki inceleme videosundan da görüldügü gibi bu telefon bir sgs2 kadar hızlı degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 16 Mayıs 2012; 14:57:03 >
  • Sony'nin yaptığı telefonların tasarımlarını itici buluyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onuncu Köyü Arıyorum -- 16 Mayıs 2012; 14:50:04 >
  • Sar değeri yüksek
  • Bununla ilgili eskisi kadar ümitli değilim. Galaxy s2 alırım daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sar değeri yüksek deniyor gerçekten abartılacak kadar yüksek mi ?
  • Güzel telefon, ama yinede htc one x derim...
  • tuğla tasarım diyenler alın size tuğla
  • Batarya kapağını açtı ve videoyu kapattım !

1750mAh çok yetecek ya, yedek batarya kullanımına izin yok !
  • quote:

Orijinalden alıntı: msgstr

Güzel telefon, ama yinede htc one x derim...

O seviyede bir telefon değil zaten Hem sistem hantal hemde kasa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 16 Mayıs 2012; 15:09:54 >
  • Telefon beklediğim gibi çıkmadı. Artık Sony'nin yeni duyurularında kulağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarjaleti -- 29 Mayıs 2012; 21:58:38 >
  • hakikaten o arka kapak olayı saçma olmuş.

kamera konusunda (12 mb olmasına karşın çok üzerinde durulmamış çünkü 12 mb hakkanı vermiyor)sony baya geri kaldı k serisi cihazların kameraları efsaneydi sony'in bu konuda apple ile samsung'un geride kalmasını aklım almıyor. gsmarena sitenden karşılaştırmasına bakmıştım 4s in kamerasıyla aynı kalitede çekim yapıyor ama zoom yapınca piksel hatalarını görüyorsunuz

kalite sılaraması (zoom'lu hali)şu şekildeydi 4s (8mp) galaxy sıı (8mp) xperia s(12mp)
    gerçekten sony gibi tecrubeli bir firmanın bu hallere düşmesi düşündürücü
  • quote:

Orijinalden alıntı: msgstr

Güzel telefon, ama yinede htc one x derim...

uzun zamandır htc modellerinin tasarımını takip etmiyordum, sen böyle diyince bi bakayım dedim ama gördümki adamlarda tasarım adına ilerleme sıfır. hiçbir cekicilik yok. tabi bu benim şahsi görüsüm ama benimle aynı fikirde olanların cogunlukta olduguna inaniyorum. xperia s in tasarımına gelicek olursak, mesela bir xperia arc ın gerisinde ama sony dısındaki markaların yaptıgı tasarımlardan daha kaliteli bir tasarıma sahip bence. örnegin resimdeki sgs3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 16 Mayıs 2012; 15:16:31 >

• Arkadaşlar telefona sahibim. Soruları olan var ise alabilirim.
  • Arkadaşlar sony fanatiği olarak telefonu aldım ama 2 gün sonra iade ettim,ilk defa sony bir telefonu becerememiş,çok uzun kumanda gibi,arka kapak inanılmaz saçma,hele o alt çıkıntısı berbat,xperia neo v telefonuma devam dedim,o donanıma o kasa uymamış,pili değiştiremiyorsunuz.nasıl bir mantık bu anlamak mümkün değil...kısacası hiç mi hiç ergenomik değil...
  • gzl inceleme tskurler
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.