Şimdi Ara

Android için Firefox 14 beta yerleşik destek ile geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
2.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bir süredir Android platformunda görmeye başladığımız Mozilla vakfının Firefox tarayıcısı, XUL tabanlı arayüzünden yerleşik Android kullanıcı arayüzüne geçiş yapmak için hazırlıklar yapıyordu.

Tüm platformlarda aynı arayüz tecrübesini sunma planlarının ilk adımını teşkil eden bu geçişin ilk betası da Play mağazası üzerinde yerini aldı. 

Firefox tarayıcı tecrübesinden hiç bir şey kaybetmeyen yeni beta daha iyi bir arayüz, daha hızlı yükleme zamanları ve daha iyi bir performans sunuyor. Beta versiyonuyla birlikte son kullanıcılar da Firefox'un gelişimini yakından takip edebilecek.

Android 2.2 ve üzeri için Firefox 14 Beta indirilebilir durumda. Ancak henüz tüm cihazlar için uyumlu değil. Uyumlu olmayan cihazlarda Firefox 13 versiyonu görüntüleniyor.

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.mozilla.firefox_beta

• Cihazın ram'ini aşırı derece tüketmezse kullanacağım tek tarayıcı olur.
  • Firefox bu sektörde önemli atılımlar yapıyor, gördüğümüze göre, normal bir bilgisayar tarayıcısı olarakda saygın bir yeri var toplumda bu yönde, bu sektördede önemli aynı zamanda sağlam ve güvenilir atılımlar ile bir numara olabilir..
  • Daha tam olmamış ama adı üstünde beta gelişirse tadından yenmez..(türkçe dil desteğide şart)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |M|N|Ç| -- 15 Mayıs 2012; 23:21:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deadly77

Cihazın ram'ini aşırı derece tüketmezse kullanacağım tek tarayıcı olur.

bu sürümü kullanmadığın belli çünkü bu sürüm çok hafif olmuş 8 mb kullanım gördüm bunda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu sürüme bayıldım on numara olmuş şu anda onunla yazıyorum
  • Firefox 14 nedir abi her hafta sayı yükseliyor galiba.
  • chrome bile tarayıcısını markete vermezken mozillaya helal olsun.. ins. biraz hızlanmıstır 13 biraz yavastı....
  • Kim ne derse desin Dolphin HD..
  • Flash desteği var mı bu sürümde?
  • Valla ben de yükledim ama Opera daha iyi geldi bana. Opera'nın üstüne tanımam. Tabi Chrome kurmadım daha. Ona bakmadığım için yorum yok o konuda...
  • Ben yükledim ama deneyemedim, çünkü ne zaman denemeye kalksam çöküyor, kapanmaya zorlaya basıyorum, o bile 2dk sonra yanıt veriyor.
  • Cihazın ram'ini aşırı derece tüketmezse kullanacağım tek tarayıcı olur.
  • guvenli mi android versiyonu ben onu merak ediyorum play storede pek iyi yorumlar yok cekindim kullanmaya tabi bazi yorumlar eski versiyonlardan kalmadir diye dusunuyorum
  • Bu güncellemede çok büyük yol kat etmişler. Gerçekten bir önceki sürüme göre bariz bir şekilde hızlı ve kararlı çalışıyor. Hemen açılıyor, hemen kapanıyor. Beta sürümden çıktıktan sonra çok daha iyi olacaktır. Flash oynayma hızı da diğer tarayıcılara göre daha hızlı gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: simaros

quote:

bu sürümü kullanmadığın belli çünkü bu sürüm çok hafif olmuş 8 mb kullanım gördüm bunda

Bende neden 70 mb civari ram kullanıyor merak etmiyor değilim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende standart tarayıcı pc deki chrome ile yarışıyor,350 mb kullandığına şahit oldum RAM in :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnc07

quote:

Orijinalden alıntı: simaros

quote:

Bende neden 70 mb civari ram kullanıyor merak etmiyor değilim

elimde belgeler var

neyse şuan video izlediğim halde bu kadar ram kullanıyor!!!!!

Android için Firefox 14 beta yerleşik destek ile geliyor

• cepte nasıldır firefox bilmem ama 8 senedir masaüstü bilgisayarımda firefox kullanıyorum google chrome ve opera yı denedim hiçbiri firefoxun yerini tutamadı 8 senenin alışkanlığından olsa gerek severekk ullanıyorum:)
  • Firefox android ilerleme kayıt etmesi lazım.Şuan için kendi şahsi görüşüm telefonun dahili web tarayıcısı ve Dolphin HD memnunum.Opera da fena değil çoğu sitede hata vermesi ve açılmayıp uygulamanın donması sorunu yaşadım.Fakat android cihazlarda olmazsa olmaz bir yazılım.İnşallah aynısını firefox için söylemek istiyorum.2003-2004 bu yana bilgisayar da mozilla firefox sıkı kullanıcılarından biriyim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.