Şimdi Ara

Egreat R160S - R200S (3D Bluray ISO Player) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
539
Cevap
10
Favori
55.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • egreat r200s 3D iso usb 3.0 hdd den rezalet valla. orjinal yazılım ile rezalet yani. bazı noktalarda takılmalar yaşanıyor. ses gidiyo görüntü gidiyor. donuyor geliyor donuyor geliyor. bitrate in tavan yaptığı yerlerde kaldırmıyor cihaz.

Denedim film: Dredd.2012.1080p.BluRay.2D+3D.DTS-HD.MA.7.1-PublicHD.iso

birde bast castle ile deneyeceğim. Bakalım onda nasıl olacak.

egreat r200s den çok fazla şey bekledim istediğimi alamadım. İlgilenen varsa satacağım 2 hafta oldu alalı sıfırdan farksızdır. Bu işlerde 2 marka varmış dune ve popcorn. hatayı başta yaptık neyse çok sinirliyim çünkü tam filme kaptırmışken kendinizi böyle saçma şeyler çıkınca içine ediyor durumun.

cihaz mkvlerde üstüne diyeceğim birşey yok. ama orjinal yazılım ile 3D BD iso da durum bu.

Ekleme: Birde cihaz taktığım Flash Bellekleri ve HDD leri sürekli bozuyor. Geri windows a taktığım zaman Tara ve Düzelt diyor sürekli.Birde sürekli .Theater ve .part dosyası atıp duruyor bellek/hdd içine. Buda bıktırdı yani.

Egreat R160S - R200S (3D Bluray ISO Player)

Egreat R160S - R200S (3D Bluray ISO Player)

Edit 2: Belki sadece bu 3D de sorun çıkartmış olabilir. Başka 3D iso denemedim. Ama alet kafasına göre film seçiyorsa zaten bi anlamıda yok. Biraz sinirle yazmış olabilirim bazı şeyleri . 1000 tane şey yapar alet ama yeri gelince 1 şeyi yapmazsa insanı çıldırtıyor maalesef.

Cihazı uygun fiyattan vereceğim almak isteyen varsa pm atabilir.

Başka tavsiyeleriniz varsa 3D İso + harici altyazı ile oynatan, sevinirim. Popcorn A-400 düşünüyorum. Bundaki 3D BD iso ve altyazı durumu nedir acaba ?

• Bast Castle yazılımını kurun , takılma olayı ortadan kalkar.
    Bu arada A400 de sütten çıkmış ak kaşık değil ve o da takılıyor , bilginiz olsun.

http://www.mediafire.com/download.php?7ouu6rg91uoojc2

Bu arada ; aşağıdaki gibi flash bellekleri bozduğu filan yok.
    Sadece , Windows düzelt dediği zaman iptal deyin. ( bişey düzelttiği yok )
    indexleme ile alakalı bir durum.

Ekleme: Birde cihaz taktığım Flash Bellekleri ve HDD leri sürekli bozuyor.
    Geri windows a taktığım zaman Tara ve Düzelt diyor sürekli.
    Birde sürekli .Theater ve .part dosyası atıp duruyor bellek/hdd içine.
    Buda bıktırdı yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sancak Bilgisayar -- 21 Ocak 2013; 15:55:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: emrahsy

Arkadaşlar elimde sadece kontrol amaçlı kutusu açılmış ve toplam 2-3 saat kullanılmış R200S'im var ve ihtiyacım kalmadığı için satmak istiyorum. Cihazı tanıyorsunuz R160'ın gelişmiş versiyonu. 1'i usb 3.0 olmak üzere 4 usb girişi var, dahili sata dışında birde external sata girişi var, dahili wifi var. Onun dışında birçok özelliği R160 ile aynı. Almayı düşünen arkadaşlar pm'den mesaj atsın lütfen.

Arkadaşlar cihazı bir miktar fark ödeyerek aldığım firmaya iade ettim. Sağolsunlar beni kırmadılar ve geri iadeyi kabul ettiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sancak Bilgisayar

Bast Castle yazılımını kurun , takılma olayı ortadan kalkar.
    Bu arada A400 de sütten çıkmış ak kaşık değil ve o da takılıyor , bilginiz olsun.

http://www.mediafire.com/download.php?7ouu6rg91uoojc2

Bu arada ; aşağıdaki gibi flash bellekleri bozduğu filan yok.
    Sadece , Windows düzelt dediği zaman iptal deyin. ( bişey düzelttiği yok )
    indexleme ile alakalı bir durum.

Ekleme: Birde cihaz taktığım Flash Bellekleri ve HDD leri sürekli bozuyor.
    Geri windows a taktığım zaman Tara ve Düzelt diyor sürekli.
    Birde sürekli .Theater ve .part dosyası atıp duruyor bellek/hdd içine.
    Buda bıktırdı yani.

Teşekkür ederim bilgi için bast castle deneyip bildireceğim. Harici altyazısız olarak izleyince takılma yok, ne zaman harici altyazı aktif edeyim o zaman başlıyor bu takılmalar.

Bozma derken hdd ye fiziksel olarak bir zararı yok zaten, sadece dosya sistemini bozuyor galiba. tara ve düzelt olayının gelmesine tav oluyorum çünkü ben sürekli hdd takıp çıkaran birisiyim zırt pırt iptal et e bas hdd içine gir ayar eder beni . 12 tane harici hdd var bende..

Sanırım 3D iso harici altyazılı takılmadan oynatan ve ethernet üzerinden takılmadan oynatan bir player çıkmadı maalesef :). şu dediğim işi çözen ilk marka parayı vuracak valla .

• Merhaba. Bir kaç kısa sorum olacak.

1) Sanıyorum Egreat R200S satılmıyor ülkemizde, doğru mu?
    2) R200S ile R6S arasındaki temel farklar nelerdir?

Saygılar.
  • Merhaba

bu urunu almak ısteyen varsa şuna dikkat etsin ; MKV de sorun yok ama MP4 (HD) lerde akışkan bir görüntü yok. 3-4 farklı yerde denendi aynı. Ama MP+ izlemiyorum diyorsanız sorun değil. Ben bu nedenle sattım
  • Yakın zamanda (yaklaşık 1,5 ay önce) Egreat R150+Pro modelini aldım. Fiyat olarak 230 TL. ödedim kargo dahil. Tavsiye ederim. Emsal markanın modelleri içerisinde bence en başarılı olan ürün. Full + Full..

4 Usb 2.0 + 1 Usb 3.0 + 1 Sata Direct ile bağlantı sayısı inanılmaz. Tek bir cihaza 12 TB. hdd bağlayabiliyorsunuz. Ayrıca external cd-dvd-bluray player desteğide mevcut.

http://en.egreatworld.com/en/product-detail-301.html
  • Satmayi dusunuyorum
    Bilgilerinize.mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=71531043

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdogan.. -- 13 Şubat 2013; 22:40:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arakadaslar ben 3d iso izlemek istiyorum yalnız öyle takılma donma falan olmadan altyazıyı istediğim şekilde ayarlayacağım bir cihaz arıyorum sizce egreat serisi bunları yapabilir mi tavsiye edermisiniz cevap verenlerden Allah razı olsun şimdiden

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orlando23

Arakadaslar ben 3d iso izlemek istiyorum yalnız öyle takılma donma falan olmadan altyazıyı istediğim şekilde ayarlayacağım bir cihaz arıyorum sizce egreat serisi bunları yapabilir mi tavsiye edermisiniz cevap verenlerden Allah razı olsun şimdiden

yapar , merak etme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha yeni alınmış r160s üst versiyonlara geçeceğim için tarafımdan satılıktır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu üründe mkv videolarıma srt altyazıları nasıl yükleyeceğim. birde modlu yazılım nedir dereden yüklenir. bu nerede yazar?
  • Selamlar
    Ocak ayında sizden modlu yazılımlı bir Egreat R160S almıştım.
    Oldukça memnunum cihazdan.
    Sadece fan sesi rahatsız ediyor.
    Bu arada ilk aldığımda; uygulamalardan canlı tv'ye girdiğimde, yabancı tvlerde, yüksek kaliteli kanallara girebiliyordum.
    Şu an ne oldu bilmiyorum ama giremiyorum.
    Giriş yazan bir ekran çıkıyor.
    Kullanıcı kodu ve şifresi istiyor.
    Ne yaptıysam olmadı.

Sizden ricam ne yapmam gerektiğini söylemeniz veya kullanıcı adı ve şifresi vermeniz.
    Ayrıca fanı nasıl durduracağımı, durdurursam cihaza zararı olup olmayacağını bildirirseniz sevinirim.

Selam ve sevgiler
  • Elimde deneme amaçlı acılmıs,1 saat bile kullanılmamıs ve ikinci el bir oppo 95 almaya karar verildiği icin satısa cıkarılan. jelatinleri veustunde sıfır tertemiz bir r200s var . sancak bilgisayardan faturalı. fiyat 325 tl pazarlıksızdır.
  • Selamlar. ELimde 2 aylık garantisi devam eden, faturalı Egreat R200s + Wifi modelinden bulunmakta. 300 liraya satmayı düşünüyorum. ilgilenen arkadaşlar varsa özelden yazabilirler.
  • cihazla internete giremiyorum wireless şifre yazıyor biraz bekledikten sonra test hatalı uyrasını alıyorum nedendir
  • Merhaba, Egreat r160s cihazımın kumandası işlemiyor artık geldiğinden beri ancak cihaz üzerine tutunca çalışıyordu şimdi tümden gitti cihaz resetledim bast castle yazılımdan kurdum yeni pil aldım nafile başka bir şey yapabilir miyim yoksa kumanda bozulmuşmudur ?
  • beyler, dogubankta dune satan firma var, ürüne bakmaya gittiğimde 1 tb lık film 200 liraya çekebileceğini söyledi. hepsi güncel filmlermiş. BU devirde 200 lira bana göre ciddi para .( egreat yerine dume alınacak fiyat farkı!!) bu yükleme işini nerede yaptırabılırım acaba bana yardımcı olacak biri varmı? veya siz arkadaşlara hardiskimi göndersem film atabilecek varmı?
    çok teşekkürler şimdiden
  • beyler, dogubankta dune satan firma var, ürüne bakmaya gittiğimde 1 tb lık film 200 liraya çekebileceğini söyledi. hepsi güncel filmlermiş. BU devirde 200 lira bana göre ciddi para .( egreat yerine dume alınacak fiyat farkı!!) bu yükleme işini nerede yaptırabılırım acaba bana yardımcı olacak biri varmı? veya siz arkadaşlara hardiskimi göndersem film atabilecek varmı?
    çok teşekkürler şimdiden
  • Arkadaşlar en güncel modlu yazılım linkini nerden bulabilirim?
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.