Şimdi Ara

Egreat R160S - R200S (3D Bluray ISO Player) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
539
Cevap
10
Favori
55.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ancak .mk3D uzantılı formatı ilkkez duydum.
     Egreat R160S - R200S (3D Bluray ISO Player)

Cihazın desteklediği formatlar yukarıda yazılı, .mk3D yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SebastianTR

3D olayına yabancıyım bilgim yok.

Ancak .mk3D uzantılı formatı ilkkez duydum.
     Egreat R160S - R200S (3D Bluray ISO Player)

Cihazın desteklediği formatlar yukarıda yazılı, .mk3D yok.

hocam ben de bu resmi ara ara bulamadım. mobilden baglandigim için denk gelmedi bi türlü. resim için çok teşekkür ederim. valla rahatladım. bendeki cihazda mi var acaba diye telaslandim :) gerçi bu uzantili filmler nadir varken ben nasıl gidip bulmusum o da ayrı bi konu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Muhteşem bir olay Sancak Bilgisayarın dediği gibi Bluray isoyla alt yazıyı aynı klasöre koydum ve altyazıyı çalıştırdı yanlız şöyle bir sıkıntı oldu bluray in menülerini göstermeden direkt olarak filme geçiyor bunu nasıl çözeceğiz.
  • Blu ray iso deneyip te menüleri açamayan oldu mu arkadaşlar sorunun çözümünü bilen varsa çok makbule geçecek.İmageBurn le UDF olarak (kendisi öyle önerdi) iso ya çevirdim film direk başlıyor. Menü seçeneğine de geri dönemiyorum bluray in hiç bir nimetinden faydalanamıyorum:(((
  • menü tuşuna bastin mi peki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Menü tuşuna basımca aletin kendi menüsü açılıyor acaba iso ya çevirirken mi bir hata yaptım Sancak Bilgisayar bu konuda bir açıklama yapabilirse çok sevinirim.
  • Sorunu buldum sanırım daha önce de bu konuda egreat in önceki sürümleriyle ilgili tartışmalar yaşanmış.Alet Profil 1 denilen bluray versiyonlarını sadece destekliyor.Sorun da burada başlıyor Profil 2 artık en çok kullanılan versiyon yani BD-Live denilen internetten içerik indrebilme pictur in pictur gibi özellikler.Harici altazıyı desteklemsi beni bir sürü işten kurtardı ama keşke şu menüleri de adam gibi oynatabilseydi.

Sancak Bilgisayar bu alete java yüklesek profil 2 olan bluray leri de menülü oynatabilir miyiz.Bir de Bluray in profil 1 veya 2 olduğunu nasıl anlayacaz bilen var mı?
  • Muhtemelen bluray in üzerinde profil1 profil2 diye yazar.
    Eski DVD lerde 1. bölge 2. bölge yazdığı gibi.

Hayır cihaza java vs yüklemeyezsin.
  • Arkadaslar elimdeki orjinal 3d bluray filmleri bu cihaz ile oynatamam filmlerin orj olmasindanmi kaynaklaniyor yoksa cihazim mi arizali?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sortom

Sorunu buldum sanırım daha önce de bu konuda egreat in önceki sürümleriyle ilgili tartışmalar yaşanmış.Alet Profil 1 denilen bluray versiyonlarını sadece destekliyor.Sorun da burada başlıyor Profil 2 artık en çok kullanılan versiyon yani BD-Live denilen internetten içerik indrebilme pictur in pictur gibi özellikler.Harici altazıyı desteklemsi beni bir sürü işten kurtardı ama keşke şu menüleri de adam gibi oynatabilseydi.

Sancak Bilgisayar bu alete java yüklesek profil 2 olan bluray leri de menülü oynatabilir miyiz.Bir de Bluray in profil 1 veya 2 olduğunu nasıl anlayacaz bilen var mı?

Profil 2 olanlar oynatılamaz, işlemcisi desteklemiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemefe

Arkadaslar elimdeki orjinal 3d bluray filmleri bu cihaz ile oynatamam filmlerin orj olmasindanmi kaynaklaniyor yoksa cihazim mi arizali?

Eğer ISO'yu oynatıp filmi oynatmıyorsa orjinal olmasından kaynaklanıyor.
  • Arkadaşlar bu meretleri hem menüleriyle oynatabilen profil falan gözetmeden hem de 3d iso çalıştırabilen yani şu an için komple sayılabilecek bir cihaz var mıdır.
  • Var tabiki
    http://www.hizlial.com/u05.006.4140.0123/sony-bdp-186s-blu-rayusbhdmihd-dvd-oynatici#

Ekleme : Pardon 3D iso da demişsin bu cihaz iso oynatmaz.
    ______________________________________________________________________________

Beyler 3D olarak en iyi görselliği sunacak filmlere bir örnek arıyorum önerisi olan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SebastianTR -- 25 Temmuz 2012; 20:16:36 >
  • Sebastian bende zaten Samsung un 3D bluray player ı var ama bir filmin fiyatı Türkiye de 50 tl civarı.Şimdi korsandan alsan 10-20 tl arası bende indirip kolleksiyona devam ediyorum.Amazondan da çakal gibi bekleyip setlerin fiyatları düştümü orjinallerini alıyorum.Ama sağolsun Almanlar İngilizler Fransızlar bluraylerine pekte Türkçe altyazı koymuyorlar.

Soruna gelince de sanırım Avatar da en iyi kaliteyi alırsın ben hiç 3D seyretmedim.Benim elimdeki Side By Side olan filmlerden Transformers 3 ün kalitesi gayet iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seko92

quote:

Orijinalden alıntı: erdemefe

Arkadaslar elimdeki orjinal 3d bluray filmleri bu cihaz ile oynatamam filmlerin orj olmasindanmi kaynaklaniyor yoksa cihazim mi arizali?

Eğer ISO'yu oynatıp filmi oynatmıyorsa orjinal olmasından kaynaklanıyor.

hayır işte filmlerden daemon tools ile aldığım iso dosyalarını da oynatmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: sortom

Sebastian bende zaten Samsung un 3D bluray player ı var ama bir filmin fiyatı Türkiye de 50 tl civarı.Şimdi korsandan alsan 10-20 tl arası bende indirip kolleksiyona devam ediyorum.Amazondan da çakal gibi bekleyip setlerin fiyatları düştümü orjinallerini alıyorum.Ama sağolsun Almanlar İngilizler Fransızlar bluraylerine pekte Türkçe altyazı koymuyorlar.

Soruna gelince de sanırım Avatar da en iyi kaliteyi alırsın ben hiç 3D seyretmedim.Benim elimdeki Side By Side olan filmlerden Transformers 3 ün kalitesi gayet iyi.

Hocam yani bluray şuan keyif işi...
    Lüks bir ihtiyaç böyle bir talebin varsa elin cebine girecek.

Yok ben korsancılık yapacam diyorsan, benim bildiğim şuan senin istediğini yerine getiren cihaz TR de yok.
    Ancak çokda ilgilenmiyorum bluray olayları ile o yüzden tam net bir bilgim de yok.

Transformers 3 3D de sıradanmış, avatarı ben pek tutmuyorum bana Türk filmlerini anımsatıyor.
    Bolt 3D full.SBS ve Torn lagency full.SBS indiriyorum

ikiside baya iyimiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sancak Bilgisayar

quote:

Orijinalden alıntı: taharci

Bende yeni aldım bu cihazı popcorndan sonra bu cihaz pek sarmadı modlu yazılimla geldi cihaz 500 gb 3.5 hardisk taktım cihaza popcornda kullandıgim ilk olarakta filmleri yedekleyip hardiski formatlayıp tekrar yukledim
    Cihaz hardiski bazen görüyor bazen görmüyor daha sonra forumdan yardım istedim orjinal yazılim hangisi diye kimse ses etmeyince Ana sayfadaki orjinal yazilimi yukledim simdilik daha iyi ama gel görki kumandadan cok sıkıntım var cihazin görmesi için bi kumandanın ustune çıkip tepinmemiz kaldı kisaca kumandayı benden baska kimse kullanamiyor özetleyecek olursam popcorn cihazım bundan 10 gömlek üstündü

Kumanda pilleri düzgün oturmamıştır , iyice bir kontrol edin.
    Tepinmeye gerek yok

TRON.Legacy.3D.2010.1080p.BluRay.Full.SBS.DTS.x264.mkv
    ve
    Bolt.3D.2008.BluRay.FULL.SBS.DTSHD.x264.dxva-EuReKA.mkv

İkiside Full SBS, benim PC de çalışıyor ancak cihaz unsupport video diyor...
    MKV 3D film oynatmıyormu ya bu cihaz?
    Biri 7.5gb diğeri 27gb boşuna mı indirdim ben şimdi

• Sebastiyan kardeşim şimdi korsancılık diyon da bu aletlerle amazondan falan orjinal içerik satın alıp seyreden mi var. Ayrıca bluray bize lüks.Aynı PS 3 oyunları gbi vergisi şuyu buyu derken elin oğlunun aldığının 1.5 katına çıkıyor.

Ha alet menüleri göstermiyor dert değil bana full hd görüntü veriyor ve dts hd ma ses veriyor bana şimdilik yeter nasılsa ilerde bu işlerin hepsini birden yapan bir alette çıkar.

Transformers 3D aslında hiç de fena değildir ama sana hitap etmedi demek ki.Captain Americayı da tavsiye ederim film olarak eh işte ama SBS olarak bile iyi görüntüsü var.
  • Bluray ve PS3 diğer ülkelerde lüks tüketime girer. Bir insan için bluray-PS3 ihtiyaç mıdır? Değildir, keyfi harcamadır.
    Söz konusu keyif olunca da bence el cebe girmeli...

Bir kere bir işe para harcarsanız o size daha keyif verir, çünkü "para vermişim ben bu işe amacıma ulaşmam" lazım dersiniz

Yani sizin istediğiniz olayı benim bildiğim yapabilen bir cihaz yok. Olmayacak bişey mi? Tabiki değil
    3 saatlik ar-ge ile prototipini çıkartırlar böyle bir cihazın ama öncelikle şuan kullandığımız cihazların kaymağını yemeleri lazım.
    + Teknoloji çok hızlı gelişirse küresel ekonomi çöker

Transformers a sıradan dendiğini okumuştum, hatta yanılmıyorsam TR de vizyona girdiği günün ertesi gün son derece teknolojik bir salonda 3D izlemiştim.
    Hiç bir sahneside aklımda değil hani, beni etkileyememiş yani

• Aldığı cihazdan memnun olmayan arkadaşlar ile "http://forum.donanimhaber.com/m_63563206/tm.htm " ile takas düşünürler mi?
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.