Şimdi Ara

HTC Desire C resmileşti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
5.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HTC Desire C resmileşti

Dün Portekiz Vodafone sayfalarında ortaya çıkan ve giriş seviyesi segmente hitap edeceği anlaşılan HTC Desire C modelinin İngiltere için resmi reklam videosu yayınlandı.

HTC Desire C modelinde 3.5 inçlik 320 x 480 piksel çözünürlükte ekran, 600MHz hızında çalışan Qualcomm Snapdragon MSM7225A işlemci, 3.5G bağlantı, 4GB dahili hafıza, 5MP kamera, Android 4.0 işletim sistemi, Sense 4 arayüzü, NFC, Beats Audio teknolojisi, Bluetooth 4.0, WiFi ve 25GB Dropbox depolama alanı göze çarpıyor.

HTC'nin bu modelde de One serisindeki kamera arayüzünden faydalandığı görülüyor. 

HTC Desire C modeli 170 Pound fiyat etiketiyle Vodafone, Orange, T-Mobile, Virgin Media, Three, O2, Phones4U, The Carphone Warehouse ve Tesco Mobile operatör ve perakendecilerinde raflardaki yerini alacak. Diğer Avrupa ülkeleri için de aynı tarihlerde satışa sunulacağı belirtiliyor.

HTC Desire C resmileşti

• explorer in az daha donanımlısı işte
  • Böyle bir telefonla Desire adını kirletmişler resmen. Başka bir adla çıksa olmaz mıydı. Desire ... adında yüksek donanımlı telefonlar gelir inşallah.
  • En az 800 liraya satarlar tabi alan olursa :))
  • Telefon çok şık. İşlemcisi 1GHZ tek çekirdek olsa birde ekranı daha iyi kesinlikle alırdım
  • Wildfire s in biraz daha makyajlanmis hali.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayraak

Telefon çok şık. İşlemcisi 1GHZ tek çekirdek olsa birde ekranı daha iyi kesinlikle alırdım

Katılıyorum.İşlemcisi 1ghz, hafıza kart girişi ve ekranı en az 800x480 olsaymış tam kardeşime alacagım telefon olurmuş.
    NFC, Bluetooth 4.0, Android 4.0 gibi güzel özellikler var ancak bu telefon yerine Galaxy Wonder almak daha akıllıca olur sanırım.
  • 600-700 lira arası olur abartmayın o kadarda
  • hafı kart girişi varmış arkadaşlar düzeltiyorum...
  • Harika bir telefon 600 lira seviyesinde olursa chacha yerine bunu alacağım
  • Küfür gibi telefon.
  • Söylenecek tek bir kelime var. O da : Gereksiz
  • htc telefonlar serdar ortaç şarkıları gibi hepsi birbirine benziyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadece htc kullanıyorum demek isteyen kızlarımıızın imdadına yetişir başka da bi işe yaramaz
  • Beast Audio teknolojisi ve 600 - 800 tl olur ise tam giriş seviyesi bir telefon olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Pisagor- -- 15 Mayıs 2012; 16:26:36 >
  • Alt seviye telefon için harika benim çok hoşuma gitti bluetotht 4.0 bile var sony nın amıral gemisinde bile yokkk ..............
  • Sorsan donanım yetmedıgınden Galaxy W,Galaxy S ICS alamıyor.600 Mhz ıslemcı ve 320x480 cozunurluk ustune Sense 4 ıle ICS.Kapitalist düzen işte nolucak.
  • -600 mhz lik işlemciyle ics 4.0 ne kadar stabil çalışır bilmiyorum.

-Menü tuşu yok (htc öne x den bile soğuttu)

-Türkiyede en az 600 tl fiyat çekerler (bu telefona çok)

- 320x480 çözünürlük ile android 4.0 çok zevkli olacaktır (!)
  • Güzel ürün umarım fiyatıda güzel olur.Sense ara yüzünü hep sevmişimdir çok kullanışlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: assassinn

-600 mhz lik işlemciyle ics 4.0 ne kadar stabil çalışır bilmiyorum.

-Menü tuşu yok (htc öne x den bile soğuttu)

-Türkiyede en az 600 tl fiyat çekerler (bu telefona çok)

- 320x480 çözünürlük ile android 4.0 çok zevkli olacaktır (!)

Çok haklısınız ayrıca işlemci a5 tabanlı eğer bu telefon takılmadan mesaj yazabiliyor telefon edebiliyorsa ve twitter uygulamasını açarsa mucize olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.