Şimdi Ara

Nokia'dan giriş seviyesi 110 ve 112 çift SIM destekli telefonlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
5.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nokia'dan giriş seviyesi 110 ve 112 çift SIM destekli telefonlar

Lumia telefonlara yaptığı yatırım kadar giriş seviyesi telefon pazarı için de model takviyesine devam eden Nokia, çift SIM kart destekli iki yeni model daha tanıttı.

Asya pazarı için planlanan telefonlar 110 ve 112 şeklinde adlandırıldı. 1.8 inçlik ekrana sahip modeller Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlara kolay erişim, Nokia Store uygulama mağazası, verileri yüzde 90'a kadar sıkıştırarak hızlı ve daha az veri bağlantısı kullanmasını sağlayan Nokia tarayıcısı, VGA arka kamera, Bluetooth, 10 saat konuşma, 1 ay bekleme süresi, 32GB'a kadar hafıza kartı desteği şeklinde özellikler sunuyor.

Kısa süre sonra 75 Avro değerinde Tetris®, Bejeweled®, Need for Speed(TM) The Run, Monopoly Here & Now ve SimCity(TM) Deluxe gibi oynları barındıran EA oyunları paketi modeller için ücretsiz olarak sunulacak. 

Easy Swap teknolojisi ile telefonu kapatmadan SIM kartlar arasında kolay geçiş sağlanabiliyor. Nokia 110 modelinin tek SIM kartlı 111 ve 113 adlı iki versiyonu daha piyasaya sürülecek. 113 sadece Avrupa ve Asya için olacak.

Nokia 110 modelinin fiyatı 3 farklı renk seçeneği ile 35 Avro iken, Nokia 112 modeli 38 Avro fiyat etiketine sahip. Nokia 110 modeli kısa süre sonra, Nokia 112 modeli de üçüncü çeyrekte piyasada olacak.

• senin geleceğin bu telefonlarda nokia bu telefonların aklı senin için gayet yeterli zaten boşver
  • sanırım çözünürlük 177*144,tarayıcı olsa ne olur olmasa ne olur,fakat hafıza kartı olarak 32 ye kadar destekliyor,ses çıkışı iyiyse 35-40 euro hiç bir şey ,trde 100 tl altı olursa tadından yenmez :)
  • 2.telefon olarak güzel.
    x1-00ın gelişmiş versiyonu gibi birşey şarj olarak düşünüldüğüde güzel telefonlar.
    Sonuçta benim telefonun şarjı 8gün gidiyor.Tek eksigi Bluetooth olmaması.Kulaklıgı baglayamıyorum bu yuzden.
  • fazla güzel durmuyo benim SONY ERICSSON W810i da güzel
  • Unutmamak gerekir ki türkiye pazarında en çok iş yapan giriş seviyesidir. Eğer MP3 çalabiliyorsa peynir ekmek gibi satar bu tabi 100TL civarıysa ve tuşları iyiyse mesajlaşma için ideal ergenler hemen kapar bir tane.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eXaeL@DH -- 15 Mayıs 2012; 13:42:10 >
  • Fiyatları alınabilecek düzeyde olursa Nokia bu telefonlardan istediğini alabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: battlefieldqik3

fazla güzel durmuyo benim SONY ERICSSON W810i da güzel

sizin telefonunuz giriş seviyesi bir telefon degil.Bu cihazla sizin telefonunuzu Karşılaştırma yapmak pek uymuyor
  • türkiye de her telefona en az 100 tl vergi koyulduğu için en ucuz telefon bile 100 tl altında satılamaz.
  • 125-130TL olur diyorum ben bakalım tutçak mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eXaeL@DH -- 15 Mayıs 2012; 15:55:22 >
  • 35 avro * 1.25(öiv) *1.18*2.32 = 130lira düz hesap
    bence tutar, fiyat çok iyi babama ve anneme alacak telefon bulamıyorum piyasada... Herkes 20-30 yaş grubu aralığında 2000lira lık cep telefonu kullanma zorunluluğu varmış gibi piyasanın ağzına mıçtılar
  • Fena değil. Akıllı bir firmanın yaşlılar için, yakını göremeyenlerin kullanabileceği telefon yapması gerekiyor.
  • Herkes telefonların akıllısından hoşlanıyor, konuşma süreleri ve bekleme süreleri kimsenin dikkatini çekmiyor. "10 saat konuşma, 1 ay bekleme süresi, çift sim kart takılması" gerçekten çok iyi. Günümüzde sanıyorum telefonlar artık iletişimden yani konuşmaktan başka her işe yaradığından asıl işlevleri hep geri planda kalıyor :))
  • Nokia anladı akıllı telefon pazarında yapamıyacağını aslına döndü :))
  • Şurda ne zaman yorum okuyma kalksam @isyankar_emre boş ve eksi dolu yazısını görünce direk çıkıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReDComrade

senin geleceğin bu telefonlarda nokia bu telefonların aklı senin için gayet yeterli zaten boşver

Valla o kadar doğru demişsin ki. Ne kadar eksi yesen de Nokia'nın şu durumuna bakmayıp, bu yıl 6.5 "MİLYAAARR" Dolar zarar ettiğini gözetmeden bu eksi basan kişiler olsa da çok doğru demişsin.

Akıllı telefon Nokia'nın nesine. Böyle telefonlar yapsın işte.
    4 çekirdekli 2 Gb. Ram li telefonların cirit atmaya başladığı arenada Nokia halen 1Ghz tek işlemcili 256 ve 512Mb Ramli cihazları Akıllı Telefon diye üretmeye devam ederse sonu yakındır da...

Dediğin gibi: Yukarıdaki telefonun Aklı Nokia için yeterli. Fazlası aşıyor Nokia'yı...
  • Ama sadece Telefon olarak uzun pil gitsin diye şöyle bir şey almak da lazım:
    http://www.gsmarena.com/philips_x528-4646.php

Konuşma süresi 30 saat. Bekleme süresi 2400 saat yani 100 gün...

Daha önce bekleme süresi 2 ay olanını görmüştüm Philips te ama 3 ay 10 gün olanını yeni yapmışlar...
  • Bu telefon 180-230 TL aralığında gelecek buraya yazıyorum 100 liraya vergisi zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

Ama sadece Telefon olarak uzun pil gitsin diye şöyle bir şey almak da lazım:http://www.gsmarena.com/philips_x528-4646.phpKonuşma süresi 30 saat. Bekleme süresi 2400 saat yani 100 gün...Daha önce bekleme süresi 2 ay olanını görmüştüm Philips te ama 3 ay 10 gün olanını yeni yapmışlar...

cazip gibi görünüyor ama kullanmak lazım galiba ses kalitesini ve sinyal gücünü düşürüyormuş batarya uzun süre gitsin diye bizim ülkemizde işe yaramaz sanırsam 3g açık olduğu halde hala çekmeyen yerlere denk geliyorum cepten 500 mb filan hediye geliyor belli başlı yerler dışında bağlanamıyorum doğru dürüst bi de 3g cart curt hava atıyorlar firmalar 5 para etmez her Allah ın günü taksime gidip orda mı gireyim nete adam gibi yapsınlar evde otobüste sokakta her yerde gireyim bi de utanmadan koydukları fiyatlarda cabası.

• millet kafayı akıllı tellere takmıs.. sanki nine leride akıllı tel kullanıyo ya elestirenlerın
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.