- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
mit e girmek .
35 Cevap4701 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

374 Mesaj
14 Mayıs 2012; 22:16:08 

mit e girince böyle ajan filmlerindeki şeyler oluyor mu? ne bileyim en azından baskın filan yapabiliyor muyuz ?
yoksa çok rutin mi işliyor işler ?
16 yaşındayım ama aradıkları çoğu özellik var bende .girmek istiyorum .ajan olmak istiyorum harbiden.

makyajı akıyor farkının herkesleşiyorsun.

257 Mesaj
14 Mayıs 2012; 22:18:32 

8 dil biliyormusun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Yeni bir ulusun inşası kadınla başlar. Çünkü anne, çocuğun ilk öğretmenidir. Onun çocuğa verdiği mesajı, çocuk dünyaya verir. Malcolm x

7883 Mesaj
14 Mayıs 2012; 22:18:44 

Binadan ters bir şekilde iple sarkıp susturucu silahla ve ekibiyle odadaki herkesi kafadan tek kurşunla vurup olayın yorgunluğunu atmak için 5er lahmacun yemişler dayım ve ekibi geçenlerde (ipteyken)

281 Mesaj
14 Mayıs 2012; 22:18:58 

Aradıkları çoğu özellik mi ?
Bir kere haberlerde mite girmek için gerekli şartları söylemişleri bilmem kaç dil bilmesi lazım diye rakamı bile hatırlamıyorum daha doğrusu rakam mıdı sayı mıdı ?

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
14 Mayıs 2012; 22:20:11 

45 saniye içersinde binanın 9. katına halat fırlatıp camdan içeri girip rehineleri kurtarırım diyosan işe alındın

374 Mesaj
15 Mayıs 2012; 7:42:42 

up.
edit : 4 dil biliyorum .almancam ile iltalyancam 10 üzerinden 4 filan .ingilizcem 10 üzerinden 6 .türkçeme 10 üzerinden 10.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LastFreedom -- 15 Mayıs 2012; 7:44:36 >

makyajı akıyor farkının herkesleşiyorsun.

4669 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
olizvel
15 Mayıs 2012; 7:50:58 

Kafayı yastiga koyduklarin da benim kadar rahat uymadıkları na eminim

2223 Mesaj
15 Mayıs 2012; 8:04:46 

quote:

Orijinalden alıntı: LastFreedom

up.
edit : 4 dil biliyorum .almancam ile iltalyancam 10 üzerinden 4 filan .ingilizcem 10 üzerinden 6 .türkçeme 10 üzerinden 10.

Türkçe biliyor musun peki

493 Mesaj
15 Mayıs 2012; 8:05:55 

git biraz gorevimiz tehlike falan izle

ÖZGÜRLÜĞÜN EN BÜYÜK DÜŞMANI, HALİNDEN MEMNUN KÖLELERDİR...

591 Mesaj
15 Mayıs 2012; 8:07:15 

Mit benim bildigim kadariyla oyle baskin falan yapmiyor, sadece istihbarat topluyor. Ayrica sovalyecilik oyunu mu oynuyorsun lan? Bir daha mite girmek dedigini gorem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b437 -- 15 Mayıs 2012; 8:08:32 >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

200 Mesaj
15 Mayıs 2012; 8:24:20 

bir araba parkındasın, silah bulunma olasılığı hangi arabada daha fazladır?

-Bourne Identity

356 Mesaj
15 Mayıs 2012; 8:45:47 

En fazla dinleme yapıyorlar.
O kadar büyütmeyin öyle görevimiz tehlike'de olduğu gibi değil. Ayrıca iki dili çok iyi bilmelisin 10 üzerinden 6 olmuyor.

ANİMECİ

515 Mesaj
15 Mayıs 2012; 8:51:07 

Mit gibi bir kuruluşun lojmanı var.Yani oraya girenlerden hepsi gizli işler çevirmiyor

Uzaklaştırılmış
15 Mayıs 2012; 13:31:56 

Uçaktan uçağa atlarken havada şarjör değiştirmen lazım.Helikopter de olabiliyor sanırım.

2615 Mesaj
15 Mayıs 2012; 13:42:30 

Welcome to america

Uzaklaştırılmış
15 Mayıs 2012; 13:46:48 

İnsanlar mite giremez, mit insanlara girer

2610 Mesaj
15 Mayıs 2012; 14:01:04 

Öncelikle call of duty oynamayı bırakacaksın liseyi bitireceksin. Polis akademisi sınavlarını kazanıcaksın 4 sene okuyup eğitim görüp komiser yardımcısı olucaksın daha sonra komiser olduktan sonra mite girmek için başvuru yapabilirsin. Veya subay olucaksın özel kuvvetlerde görev yapıcaksın emekliliğin geldiği zaman MİT seni eğitimsiz alır zaten. 16 yaşındasın herşeyin farkında mısın?

En Kolay Gün Dündü

2507 Mesaj
15 Mayıs 2012; 14:12:04 

quote:

Orijinalden alıntı: b437

Mit benim bildigim kadariyla oyle baskin falan yapmiyor, sadece istihbarat topluyor. Ayrica sovalyecilik oyunu mu oynuyorsun lan? Bir daha mite girmek dedigini gorem

açık kimlik çalışanları için bile çok sıkı kriterler istiyorlar , baskın yapacak iyi eğitimli bir elemanı öyle sokaktaki standart vatandaşlar içinden seçmeyeceklerine göre... Bu kadar kalifiye adamlar kimsenin ruhu duymadan baskın yapamazlarmı?

Ayrıca bildiğim kadarıyla demişsinizde siz nereden biliyorsunuz?

2610 Mesaj
15 Mayıs 2012; 14:15:52 

MİT baskın ajan değil. Adı üstünde istihbarat

En Kolay Gün Dündü

1829 Mesaj
15 Mayıs 2012; 14:19:36 

Hala milli istihbarat teşkilatı'nın polatcılık oynadığını sananlar var.

Adèle Exarchopoulos Fan Club
♦ Chloë Grace Moretz Fan Club ♦ ★ Ellen Page Fan Club ★

Erdemli adamın yolu bencillerin insafsızlıkları ve kötü insanların zulmü ile sarmalanmıştır. Ancak merhamet ve iyi niyet adına karanlıklar vadiine zayıf olana rehberlik eden kişi kutsanmıştır. Çünkü kardeşinin gerçek hamisi ve kayıp çoçuklarının kurtarıcısıdır o, kardeşimi zehirlemeye ve yok etmeye kalkışanlardan intikamımı mutlaka alacak ve onları büyük bir öfke ve güçle vuracağım ve senden intikam almaya geldiğimde adımın tanrı olduğunu anlayacaksın.

56 Mesaj
15 Mayıs 2012; 14:20:46 

Ben gunde rahatlikla 10 saat felan telefonla konusabilirim. Acaba beni telefon dinlemem ici. İse alirlar mi? Telefon dinlemek icin dil sarti var mi

519 Mesaj
15 Mayıs 2012; 14:23:06 

quote:

Orijinalden alıntı: b437

Sen bu dünyanın sırrına eremezsin, Erenlerin dilini de sökemezsin, Öyleyse iç şarabı,cennet et dünyayı, Öteki cennete ya girer, ya giremezsin. ÖMER HAYYAM

591 Mesaj
15 Mayıs 2012; 15:45:16 

quote:

Orijinalden alıntı: C2H5OH

açık kimlik çalışanları için bile çok sıkı kriterler istiyorlar , baskın yapacak iyi eğitimli bir elemanı öyle sokaktaki standart vatandaşlar içinden seçmeyeceklerine göre... Bu kadar kalifiye adamlar kimsenin ruhu duymadan baskın yapamazlarmı?

Ayrıca bildiğim kadarıyla demişsinizde siz nereden biliyorsunuz?

Yapar mı yapamız mı ona bir şey demem, bu konuda bilirkişi değilim. Öyle sanıyorum ki siz de bir general falan değilsiniz, tartışmanın gereği yok.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

10 Mesaj
15 Mayıs 2012; 15:47:37 

mit ajanıyım sorularınız varsa alabilirim arkadaşlar

1606 Mesaj
15 Mayıs 2012; 15:48:03 

quote:

Orijinalden alıntı: Rocky.Balboa

Hala milli istihbarat teşkilatı'nın polatcılık oynadığını sananlar var.

cia de istihbarat teşkilatı

ama saha ekibi var

1468 Mesaj
15 Mayıs 2012; 15:49:01 

quote:

Orijinalden alıntı: LastFreedom

up.

Türkçe sayılmaz

PSN: Lipschwarz
iPhone 6+ 128GB Space Gray

58 Mesaj
15 Mayıs 2012; 15:53:55 

Yıl olmuş 2012. Haala mitlere inanan var. Yok zeusmus yok erosmus. Neyse..

3294 Mesaj

[1 Aralık 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

15 Mayıs 2012; 15:56:44 

quote:

Orijinalden alıntı: Turbo Turtle

Türkçe sayılmaz

Onu geç adam türkçem on üzerinden on diyor. Filan yazıyor. Ne desem bilemedim.

9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLERİ
İzmir ve İzmir'deki Üniversiteler Hakkında Her Şey
DH SONY XPERIA Z3 COMPACT Kullanıcıları

1468 Mesaj
15 Mayıs 2012; 15:57:51 

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Legend

Onu geç adam türkçem on üzerinden on diyor. Filan yazıyor. Ne desem bilemedim.

Bu şimdi çıkıp senin mesajındaki yanlışları düzeltmeye kalkmasın? Yaparsa ben şimdiden senin yerine cevap vereyim; adam mobil!

PSN: Lipschwarz
iPhone 6+ 128GB Space Gray

3294 Mesaj

[1 Aralık 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

15 Mayıs 2012; 16:01:51 

quote:

Orijinalden alıntı: Turbo Turtle

Bu şimdi çıkıp senin mesajındaki yanlışları düzeltmeye kalkmasın? Yaparsa ben şimdiden senin yerine cevap vereyim; adam mobil!

Öyle derse de cevabım hazır zaten. Ben kendi türkçemin on üzerinden on olduğunu iddia etmiyorum. O düşünsün

9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLERİ
İzmir ve İzmir'deki Üniversiteler Hakkında Her Şey
DH SONY XPERIA Z3 COMPACT Kullanıcıları

190 Mesaj
15 Mayıs 2012; 16:02:16 

quote:

Orijinalden alıntı: Püskevit Canavarı

Ben gunde rahatlikla 10 saat felan telefonla konusabilirim. Acaba beni telefon dinlemem ici. İse alirlar mi? Telefon dinlemek icin dil sarti var mi

İstihbaratın mantığını anlamamışsınki.Sadece dinleme değil konuşmalardaki şifrelemeleri,bağlantıları çözecek analitik zeka yapısına sahip olman lazım.En az 3 dil bilmek,dünyadaki çoğu alfabe yapısına hakim olmak seçilmeni kolaylaştıran etmenlerdir.

1829 Mesaj
15 Mayıs 2012; 16:04:10 

quote:

Orijinalden alıntı: Er.Ralp

cia de istihbarat teşkilatı

ama saha ekibi var

Şimdi bizde de saha ekibi var. Ama cıa ile farklı bir ekip. Amerikada polisin bile bir kaç uyarıdan sonra öldürme yetkisinin olduğunu biliyorsundur. Ama gel gör ki Türkiyede böyle bir durum söz konusu değil. Aynı şekilde Amerikada askeri teşkilatlanmada aynı yetkiye sahip polisle, Türkiyede ki askeri durumuda biliyorsun zaten. Cıa nın saha ajanları kendisine ve görevine tehdit oluşturabilecek sorunları ortadan kaldırmaya odaklanırlar, zaten öldürme yetkileri de var. Fakat mit cumhurbaşkanlığına bağlıdır. Öldürme yetkileri yoktur. Mit mensupları sahada sadece istihbarat alırlar, Grupların terör örgütlerinin içlerine karışırlar, Yurt dışına o ajanın asıl mesleği neyse onu yerine getirmek ve o bölgeden bilgi almak için belirli kişileri belirli noktalara gönderirler. Türkiye de çok önemli operasyonları Bordo bereliler, alt kademe operasyonları özel harekat yapar.

Adèle Exarchopoulos Fan Club
♦ Chloë Grace Moretz Fan Club ♦ ★ Ellen Page Fan Club ★

Erdemli adamın yolu bencillerin insafsızlıkları ve kötü insanların zulmü ile sarmalanmıştır. Ancak merhamet ve iyi niyet adına karanlıklar vadiine zayıf olana rehberlik eden kişi kutsanmıştır. Çünkü kardeşinin gerçek hamisi ve kayıp çoçuklarının kurtarıcısıdır o, kardeşimi zehirlemeye ve yok etmeye kalkışanlardan intikamımı mutlaka alacak ve onları büyük bir öfke ve güçle vuracağım ve senden intikam almaya geldiğimde adımın tanrı olduğunu anlayacaksın.

Uzaklaştırılmış
15 Mayıs 2012; 16:16:29 

mit te çalışanların çoğunluğu ilkokul mezunu ama şuan üniversite mezunu dil bilen elaman alıyorlar. uzmanlık alanın varsa girebilirsin örneğin bilgisayardan çok iyi anlaman lazım. girdikten sonra kurs görüyorsun yok ben sahada çalışmak istiyorum dersen orduya gir seni istihbaratçı yapayım.

139 Mesaj
15 Mayıs 2012; 16:30:11 

iyi pazarlık yapman lazım terör örgütleriyle . pazarlama okuman yeterli

"Bir başbakan sahneye çıkıp soytarılık yapsa yarım dakika beceremez foyası ortaya çıkar, ama bir soytarı kimseye hissettirmeden yıllarca başbakan koltuğunda oturabilir."

2113 Mesaj
15 Mayıs 2012; 16:41:51 

quote:

Orijinalden alıntı: Rocky.Balboa

Şimdi bizde de saha ekibi var. Ama cıa ile farklı bir ekip. Amerikada polisin bile bir kaç uyarıdan sonra öldürme yetkisinin olduğunu biliyorsundur. Ama gel gör ki Türkiyede böyle bir durum söz konusu değil. Aynı şekilde Amerikada askeri teşkilatlanmada aynı yetkiye sahip polisle, Türkiyede ki askeri durumuda biliyorsun zaten. Cıa nın saha ajanları kendisine ve görevine tehdit oluşturabilecek sorunları ortadan kaldırmaya odaklanırlar, zaten öldürme yetkileri de var. Fakat mit cumhurbaşkanlığına bağlıdır. Öldürme yetkileri yoktur. Mit mensupları sahada sadece istihbarat alırlar, Grupların terör örgütlerinin içlerine karışırlar, Yurt dışına o ajanın asıl mesleği neyse onu yerine getirmek ve o bölgeden bilgi almak için belirli kişileri belirli noktalara gönderirler. Türkiye de çok önemli operasyonları Bordo bereliler, alt kademe operasyonları özel harekat yapar.

tamamen sallamışsın diğer yanlışlarını düzeltmiyorum bir kere mit cumhurbaşkanlığı değil başbakanlığa ve direk başbakana bağlıdır. Buda kanıtı kapsının resmi bak bakayım ne yazıyor.

0

Diğer konyu açan arkadaşa cevap vermek gerekirse mite girince ajan olunmaz yani senin anladığın tarzda olaylardan olayalara akmazsın. Mit bildiğin devlet kurumudur sgk gibi düşün adamların lojmanları var akşamalrı her semte servisleri kalkıyor mesai bitiminde her memur gibi servise binip gidiyorlar. Bu konuda çoğu kişi efssane anlatır ama konu geniş olduğu için spesifik sorularınız varsa direk o konuda bilgi veririm. He bide şu var günümüzde mit eleman alırken yabancı dil isitoyorki bunu merkez banaksuıda istiyor abartmamak lazım çok özellikli adam alıoyrmuş gibi. Mit alımlarını kpss puanına göre yapıtor fakat o sadece bir başvuru şartı oluyor mesele o değil yani. Mit ve cumhurbaşkanlığı personel kanunu farklıdır. Cumhurbaşaknı ve mit müsteşarı istediği adamı direk yarın hiç bir sınava tabi tutmadan devlet memuru olarak işe başlatabilir yetkileri vardır. Fakat herşey rajonuna uygun olsun diye kpss yi sorarlar.

Efsaneler dediğim gibi çok ama çoğu yanlış merak ettiğini varsa benimde bildiğim kadarıyla anlatırım. Zaten bunlar gizli bilgi değil millet yanlış biliyor.

319 Mesaj
16 Mayıs 2012; 11:15:36 

quote:

Orijinalden alıntı: Mavi Donum Var

Yıl olmuş 2012. Haala mitlere inanan var. Yok zeusmus yok erosmus. Neyse..

0

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.547