Şimdi Ara

mit e girmek .

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
37
Cevap
0
Favori
7.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mit e girince böyle ajan filmlerindeki şeyler oluyor mu? ne bileyim en azından baskın filan yapabiliyor muyuz ?
    yoksa çok rutin mi işliyor işler ?
    16 yaşındayım ama aradıkları çoğu özellik var bende .girmek istiyorum .ajan olmak istiyorum harbiden.

• 8 dil biliyormusun?
  • Binadan ters bir şekilde iple sarkıp susturucu silahla ve ekibiyle odadaki herkesi kafadan tek kurşunla vurup olayın yorgunluğunu atmak için 5er lahmacun yemişler dayım ve ekibi geçenlerde (ipteyken)
  • Aradıkları çoğu özellik mi ?
    Bir kere haberlerde mite girmek için gerekli şartları söylemişleri bilmem kaç dil bilmesi lazım diye rakamı bile hatırlamıyorum daha doğrusu rakam mıdı sayı mıdı ?
  • 45 saniye içersinde binanın 9. katına halat fırlatıp camdan içeri girip rehineleri kurtarırım diyosan işe alındın
  • up.
    edit : 4 dil biliyorum .almancam ile iltalyancam 10 üzerinden 4 filan .ingilizcem 10 üzerinden 6 .türkçeme 10 üzerinden 10.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-35D1D8426 -- 15 Mayıs 2012; 7:44:36 >
  • Kafayı yastiga koyduklarin da benim kadar rahat uymadıkları na eminim
  • quote:

Orijinalden alıntı: LastFreedom

up.
    edit : 4 dil biliyorum .almancam ile iltalyancam 10 üzerinden 4 filan .ingilizcem 10 üzerinden 6 .türkçeme 10 üzerinden 10.

Türkçe biliyor musun peki
  • git biraz gorevimiz tehlike falan izle
  • Mit benim bildigim kadariyla oyle baskin falan yapmiyor, sadece istihbarat topluyor. Ayrica sovalyecilik oyunu mu oynuyorsun lan? Bir daha mite girmek dedigini gorem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b437 -- 15 Mayıs 2012; 8:08:32 >
  • bir araba parkındasın, silah bulunma olasılığı hangi arabada daha fazladır?

-Bourne Identity
  • En fazla dinleme yapıyorlar.
    O kadar büyütmeyin öyle görevimiz tehlike'de olduğu gibi değil. Ayrıca iki dili çok iyi bilmelisin 10 üzerinden 6 olmuyor.
  • Mit gibi bir kuruluşun lojmanı var.Yani oraya girenlerden hepsi gizli işler çevirmiyor
  • Uçaktan uçağa atlarken havada şarjör değiştirmen lazım.Helikopter de olabiliyor sanırım.
  • Welcome to america
  • İnsanlar mite giremez, mit insanlara girer
  • Öncelikle call of duty oynamayı bırakacaksın liseyi bitireceksin. Polis akademisi sınavlarını kazanıcaksın 4 sene okuyup eğitim görüp komiser yardımcısı olucaksın daha sonra komiser olduktan sonra mite girmek için başvuru yapabilirsin. Veya subay olucaksın özel kuvvetlerde görev yapıcaksın emekliliğin geldiği zaman MİT seni eğitimsiz alır zaten. 16 yaşındasın herşeyin farkında mısın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: b437

Mit benim bildigim kadariyla oyle baskin falan yapmiyor, sadece istihbarat topluyor. Ayrica sovalyecilik oyunu mu oynuyorsun lan? Bir daha mite girmek dedigini gorem

açık kimlik çalışanları için bile çok sıkı kriterler istiyorlar , baskın yapacak iyi eğitimli bir elemanı öyle sokaktaki standart vatandaşlar içinden seçmeyeceklerine göre... Bu kadar kalifiye adamlar kimsenin ruhu duymadan baskın yapamazlarmı?

Ayrıca bildiğim kadarıyla demişsinizde siz nereden biliyorsunuz?
  • MİT baskın ajan değil. Adı üstünde istihbarat
  • Hala milli istihbarat teşkilatı'nın polatcılık oynadığını sananlar var.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.