Şimdi Ara

iPhone 5 Konsepti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • burda yeni bir iphone 5 konsepti verilmiş ne kadar doğru bilmiyorum ama en azından tipi fena değil benim fikrim.ama pek bu olcak gibide durmuyor
    iPhone 5 pekçi gerçek değil gibi.

• bence apple ekran boyutunu ya değiştirmeyecek yada en fazla 3.7 inç e çıkaracak
  • Ekranında uçakta olsa bir büyüme olacağı Apple'a yakın sitelercede yazılıyor fakat dizayn olarak bu kadar fark olur mu? Bilinmez
  • Ekran Boyutu degısın yoksa olmaz hocam farkı olsun diye bence olur gıbı
  • Umarim boyle bisi olmaz yeni iPhone.
    Su an ki tasarim ve 4 inch ekran beni yeterince tatmin eder.
  • HD yi gerçek anlamda yaşatabilmesi için ekranın en az 4inç olması lazım ki yeni iphoneda en az 4inç ekranla piyasaya çıkcaktır benim gönlüm 4.3 den yada 4.6 dan yana
  • quote:

Orijinalden alıntı: sayokan27

HD yi gerçek anlamda yaşatabilmesi için ekranın en az 4inç olması lazım ki yeni iphoneda en az 4inç ekranla piyasaya çıkcaktır benim gönlüm 4.3 den yada 4.6 dan yana

4'un uzerine cikmasini istemem sahsen. yoksa samsungun telefonlari gibi ne idugu belli olmayan bir alete donusur.
  • iphone 4 sahibi olarak kasa ve pil olarak güzel iş çıkartmasını umuyorum. yoksa neden motorola razr maxx almayalım?
  • Apple Haziran'dan evvel bişey göstermeyeceği için konunun gereksiz olduğu kanısındayım

Fakat diyebileceğim tek şey, 5 için devrim bekliyo herkes 2 yıl aradan sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IgorStravinsky -- 15 Mayıs 2012; 0:44:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tolga*

Apple Haziran'dan evvel bişey göstermeyeceği için konunun gereksiz olduğu kanısındayım

Fakat diyebileceğim tek şey, 5 için devrim bekliyo herkes 2 yıl aradan sonra.

beklenti dediğin gibi devrim niteliğinde olcak ama umarım 4-4s geçişi gibi bişey yapmazlar yine
  • resim nerde??
  • quote:

Orijinalden alıntı: sayokan27

burda yeni bir iphone 5 konsepti verilmiş ne kadar doğru bilmiyorum ama en azından tipi fena değil benim fikrim.ama pek bu olcak gibide durmuyor
    iPhone 5 pekçi gerçek değil gibi.

linki göremedim.
  • Hep aynı laflar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben beğenmedim, karmaşık bişey olmuş, Apple cihazı dediğin sade olmalı Üstü özellikle çok karışık olmuş bence. Apple bu cihazı çıkarırsa yanar
  • Tasarım nasıl olur tam olarak bilemeyeceğim ancak Apple'ın bu konsept tasarımda ki gibi yanlardan çerçevesiz neredeyse sıfır ekran yapacağını düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.