Şimdi Ara

2005 cerato hb 1.6 premium+sunrooflu seri+lpg 90000 km 23.000 tl alınırmi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar acil cevap bekliyorum. Renk siyah ...fiyat nasıl?

• Güncel
  • bende aynı aracın sedanı var.Fiyat hb için fazla.Sedanı piyasada yok denecek kadar az.hb için biraz yüksek fiyat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yk40

bende aynı aracın sedanı var.Fiyat hb için fazla.Sedanı piyasada yok denecek kadar az.hb için biraz yüksek fiyat.

Cevap için teşekkürler :)
  • Arkadaşlar merhaba,

Bende 2005 67.000 de Kia Cerato 1.6 Ex full otomatik benzinli bir araç buldum. Aracı açıkçası hiç tanımıyorum clio dizel bakarken aracı gorduk ve çok hoşumuza gitti. İç

donanımı ve güvenliği çok iyiydi. Bu araç için yakıt durumu nedir km de ne kadar yakar bilen arkadaşlar var ise lütfen bilgi verebilirlermi ..

Birde bu aracın ikinci el piyasası nekadardır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrttrkn

Arkadaşlar merhaba,

Bende 2005 67.000 de Kia Cerato 1.6 Ex full otomatik benzinli bir araç buldum. Aracı açıkçası hiç tanımıyorum clio dizel bakarken aracı gorduk ve çok hoşumuza gitti. İç

donanımı ve güvenliği çok iyiydi. Bu araç için yakıt durumu nedir km de ne kadar yakar bilen arkadaşlar var ise lütfen bilgi verebilirlermi ..

Birde bu aracın ikinci el piyasası nekadardır ?

Bir tanede ben buldum dostum 1.6 ex advance sedan+lpg(2009 da 23000 km takılmış) 55.000 km de, kaza falan yok bakımları yeni yapılmış lastikler yeni, triger yeni değişmiş..kaza değişen yok sağ arka çamurluk garaja girerken sürümüs boya var, servisi arayıp teyit aldım km orjinal..

Fiyat olarak 23 bin istiyor yüz 22.000 e her türlü bırakacağını düşünüyorum, yalnız piyasada 150bin km lerde olupta 20 ye satılanlarda var...

Senin bulduğun araca ne kadar istiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• benim bulduğum aracada 23 istiyorlar ama lpg yok henüz. lpg taktırmak ile yakıttan kurtarabilirmiyiz acaba ? Ne kadar yakıyormuş senin arac km de ?

bilgin var mı bu konuda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrttrkn

benim bulduğum aracada 23 istiyorlar ama lpg yok henüz. lpg taktırmak ile yakıttan kurtarabilirmiyiz acaba ? Ne kadar yakıyormuş senin arac km de ?

bilgin var mı bu konuda ?

Daha aracı almadım, sadece telefon ile görüştüm plakasını ve sase no sunu alıp sigortacıma sorgulattm ve bir sıkıntı yok servistende detaylı bilgi aldım söylenenler dışında birşey yok

-cumartesi yada pazartesi günü expertiz e götürmeyi düşünüyorum..
    -Yakıt olarak LPG ile şehir dışı sakin kullanımda 7 -7,5-8 litre civarı yakacağını düşünüyorum..
    Şehir içinde ise 10-12 litre lpg yakar diye düşünüyorum...
    >Clio ya göre öyle aşırı bir fark olmaz gibi 100 km de 2yada 5 lira oynar :)

>fiyat olarak ise 2 .elde otomatik vitesler genelde 1 lira daha aşağı olur 23 çok gider artı lpg yok diyorsun>piyasayı bilmediğim için benim bulduğum araca göre tahmini söylüyorum..>
    >23 istiyorlar ama ben 22 ye alınır diyorum(bir parça boyalı) bu durumda senin bulduğun araçta
    boya yok ise 21 den fazla verilmez eğer(1 parça) boya var ise 20
    ye indirmeye çalış, bunları tamamen kendi bulduğum araca kıyasla söylüyorum piyasayı pek bilmiyorum... Bir kaç galeriyede sormak lazım:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bytekk -- 23 Mayıs 2012; 19:14:15 >

• Bendede 2005 hatcback cerato var.ex comfort modeli.lpg yok araçta.ama sürüş zevki çok güzel diyebilirim.manuel vites

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.