Şimdi Ara

HTC Desire C modeli Portekiz'de ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
3.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HTC Desire C modeli Portekiz'de ortaya çıktı

HTC'nin bu yıl iddialı olmayı planladığı One serisinin yanında emektar Desire serisini de devam ettirecek gibi görünüyor.

Vodafone Portekiz sayfalarında kısa süreliğine ortaya çıkan ilan, firmanın Desire C adlı yeni bir modeli tanıtmaya hazırlandığını ortaya koyuyor. Modelin daha önce prototip hali internete sızmışken ilk kez bir basın görseli görüyoruz.

Vodafone'un Mayıs ayı kataloğuna eklenen Desire C modelinde 3.5 inçlik 320 x 480 piksel çözünürlükte ekran, 600MHz hızında çalışan işlemci, 3.5G bağlantı, 4GB dahili hafıza, 5MP kamera, Android 4.0 işletim sistemi, Beats Audio teknolojisi, WiFi göze çarpıyor.

HTC'nin giriş seviyesi segmente konumlandıracağı model Gsmarena sitesinin iddiasına göre 1230mAh batarya ve 200 Avro satış fiyatına sahip olacak. Bu modeli gördükten sonra bir Wildfire C versiyonunun da ihtimal dahilinde olduğu düşünülebilir.

HTC Desire C modeli Portekiz'de ortaya çıktı

• firmaa otomasyona bağlamış çat çat çat model üretiyor

Mesut çevik
  • resme bakarmısınız , sanki kağıttan yapılmış gibi... çakma haber başka bişi değil. Başlığa bak sanki kayıp ilanı "bilmem nerede ortaya çıktı" bu ne ya.
  • 3.5'' ekran 320x480 çözünürlük
    HTC bırak allasen sırf model çıkartmak için ne fantezilere giriyorsun ya.
  • Anlaşılan bu adamların elinde 1 tasarım var. Şahsen bıktım her htc nin aynı olmasından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmdat Çekici

3.5 ekran 320x480 çözünürlük HTC bırak allasen sırf model çıkartmak için ne fantezilere giriyorsun ya.

illa son teknoloji ürünmü yapmak zorunda alt sınıfa hitaben yapıyor .mail atalımda htc ye yeni model çıracağı zaman sana danışsın
  • 600 mhz işlemci ve ics 4.0
    demek ki şu an piyasada bulunan cihazların büyük bölümüne ics rahat gelmesi lazım ama firmalar varya firmalar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya o değil de Xperia S incelemesi ne zaman hazır olacak? :@
  • yaw llah aşkına bu led flash ne kadar anasını satayım ben alıp verecem bu adamlara taksınlar diye!

samsung 1 htc 2 pintimisiniz la siz ne vardı şu yukarıdaki zıkkıma led flash takıp flash destekli 800mhz işlemci koysaydınız alt sınıf denilince özellikle kötü şeçimler yapılmış işlevsiz bir cihaz yapmak zorundamısınız siz! bide htc zarar açıklamışmış GEBERSİN bizim sanayi esnafını ceo yapsalar o bile akıllanır düşük seviye denilince ideos x5 donanımında cihaz çıkartırdı.

not: evet evet biliyorum ideosun x5'in ekran çözünürlüğü yüksek ama ekran çözünürlüğünün işlevsellikle bi alakası yok ucuz olacaksa millet 320/480 çözünürlüğe razı olur.
  • Valla ne alemsiniz ya adam 1100 tarzında ucuz bir model çıkarmış ne bekliyorsunuz git o zaman htc one x al ama o paraya kimse vermezz
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagataykoroglu

Anlaşılan bu adamların elinde 1 tasarım var. Şahsen bıktım her htc nin aynı olmasından.

Arkadaşım en azından iphone gibi tek bir model ve boyut değil.En azından adamlar aynı tip telefonun küçüğünü de yapıyor ortasını da büyüğünü de en büyüğünü de.İsteyen istediğini alır.
  • 600Mhz işlemci ve en az 600 Tl
  • telefon herşeyiyle 3,5 atıyo :)
  • Hedef günde bir model. Durmak yok yolda devam =))
  • ne lanet bir şirket bu ya batsada kurtulsak bu boş dandik haberlerden !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: frkcvk

quote:

Orijinalden alıntı: cagataykorogluAnlaşılan bu adamların elinde 1 tasarım var. Şahsen bıktım her htc nin aynı olmasından.
    Arkadaşım en azından iphone gibi tek bir model ve boyut değil.En azından adamlar aynı tip telefonun küçüğünü de yapıyor ortasını da büyüğünü de en büyüğünü de.İsteyen istediğini alır.

iphone bundan iyi dediğimi hatırlamıyorum?
  • Fake haber olabilir tasarım HTC One S'in kopyası beatsaudio falan
  • Arkadaşlar bakın HTC markası benim için tamamiyle bitti apple şirketinden bile bu kadar gıcık kapmamıştım bunedir ya daha 2 hafta önce başka bir model çıkarmıştı

HTC yeni NOKİA oldu sonuda öyle olucak satış sayılarıda bunu gösteriyor
  • Bildiğin HTC Explorer.

ICS ve hafıza dışında aynılar.

CM9 rom ile Wilfire S'i günlük stabil olarak kullanabiliyorum, bunda da problem olacağını sanmıyorum.
  • Nokia elinde kalan islemcileri htc ile paylasmis anlasilan :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.