Şimdi Ara

Türk yapımı Bhalamir: Prologue, App Store'da yerini aldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
5.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  

Mehmet Ecevit liderliğindeki Metagames Inc. firması tarafından uzun bir geliştirme süreci sonucunda tamamlanan Bhalamir: Prologue adlı oyun App Store'da yerini aldı.

Bhalamir adlı kahramanla antik çağlarda düşmanlara karşı verdiğiniz mücadeleyi konu alan Bhalamir: Prologue, 3D kalitesinde seviyeler, seviye arttıkça farklılaşan yetenek ve kombo saldırılar, çeşitli silah ve zırhlar, oyun içerisinde mini bulmacalar gibi özellikler sunuyor.

Oyun iOS 3.1.3 ve üzeri tüm cihazlarla uyumlu. Ücretsiz oyunun Türkçe dil paketini 0.99$ karşılığında satın alabiliyorsunuz. Ayrıca oyun içi silahlar ve kombo saldırı şekilleri de satın alınabiliyor.

Yeni iPad üzerinde dokunmatik kontrollerin hata verdiği oyunu, firma en kısa zamanda güncelleyeceğini açıkladı.

• Ülkemizde bu tarz çalışmaların geliştiğini görmek çok güzel, tebrikler
  • 3.1.3 ve ustu demek iphone2 g bile oynatir demek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi napolyon94 -- 14 Mayıs 2012; 12:58:19 >
  • Tebrik etmek gerek.
  • Böyle çalışmaların yapılması gerçekten güzel. Oyun standart olarak Türkçe gelip İngilizce dil paketi 0.99$ ile satılsaydı BENCE daha iyi olurdu.
  • Para en çok tanıdıktan kazanılır muhabbetine dönmüş. Türkçe paket 99 cent. Yabancılar yapsa tamam diyeceğim.
  • Ne büyük zeka ya sahip coder 'miş bunlar helal olsun vallahi.1 dolara türkçe desteği ile geliyor daha ne olsun.Vatana millete hayırlı olsun.Oyunun ismine ise takılmadım desem yalan olur nereden türetmişler acaba.Böyle TÜRK yapımı oyunu olmaz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nirvanha

Ne büyük zeka ya sahip coder 'miş bunlar helal olsun vallahi.1 dolara türkçe desteği ile geliyor daha ne olsun.Vatana millete hayırlı olsun.Oyunun ismine ise takılmadım desem yalan olur nereden türetmişler acaba.Böyle TÜRK yapımı oyunu olmaz olsun.

Bu gibi dusunceler yuzunden pardus bitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ne büyük zeka ya sahip coder 'miş bunlar helal olsun vallahi.1 dolara türkçe desteği ile geliyor daha ne olsun.Vatana millete hayırlı olsun.Oyunun ismine ise takılmadım desem yalan olur nereden türetmişler acaba.Böyle TÜRK yapımı oyunu olmaz olsun.

Oyun 1 dolar olup standart Türkçe ile gelseydi eğer eminim ki vermeyecektiniz o 1 doları ve yine lanet okuyacaktınız oyuna.

oyun zaten bedava, verin 1 dolar Türkçe yapın, katkınız olsun geliştiricilere..

ne beleşçi adamsınız bu kadar da olmaz yahu.. adam hem bedavaya dağıtıyor oyunu, hemde sizin gibi sığ insanlardan laf işitiyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

quote:

Bu gibi dusunceler yuzunden pardus bitti

Siz şuan pardus'den mi yazıyorsunuz merak ettim doğrusu.Dünyada linux bitmiş siz pardus'den bahsediyorsunuz , garip.Sanki pardüs %100 yerliydi.Klon işte ....Ha birde pardus ingilizce gelip sonradan Türkçe dil mi ekleniyordu.Bu hayatta durduğumuz yeri iyi bileceğiz.Rahmetli Muhsin YAZICIOĞLU'nun da dediği gibi. Doğru oturup doğru kalkacağız ,üçgünlük menfaat için fırıldak olmayacağız.Bilmem kaç büyük firmada otomobil yapıyor bu ülkede ama iş yerli araba yapmaya gelince hepside sus pus oluyor.Taşıma suyla değirmen dönmüyor maalesef , İşi de ehline vermiyorlar bu ülkede....Herkes kendi vatandaşını öpmeye çalışıyor bu ülkede ne yazık, okumuş koca koca adam olmuş ,coder olmuş programcılar bile.Ne diyim daha başka , o zaman hayırlı olsun!

quote:

Orijinalden alıntı: TuffkiLLe

quote:

Oyun 1 dolar olup standart Türkçe ile gelseydi eğer eminim ki vermeyecektiniz o 1 doları ve yine lanet okuyacaktınız oyuna.

oyun zaten bedava, verin 1 dolar Türkçe yapın, katkınız olsun geliştiricilere..

ne beleşçi adamsınız bu kadar da olmaz yahu.. adam hem bedavaya dağıtıyor oyunu, hemde sizin gibi sığ insanlardan laf işitiyor..

Biraz ayrıntıya girip neden sığ bir insan olduğumu da açıklayıp kendi sığ 'lığınızı kapatsaydınız keşke.İngilizlere'de türkçe dil mi satıp para kazanıyor ?işkembeden sallamayın bare.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nirvanha -- 14 Mayıs 2012; 13:44:48 >

• Dil paketini parayla satan bir oyunu hayatimda ilk defa görüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Para vermeye gelince herkes ekonomi uzmanı oluyor. Bedavayı bulunca ise hemen yapışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: myfranco

Para vermeye gelince herkes ekonomi uzmanı oluyor. Bedavayı bulunca ise hemen yapışıyor.

+2012 isin özeti tebrikler 👏👍
  • İki lirayı nelere vermiyorsunuz ki? Alın işte, sembolik de olsa katkıda bulunmuş olursunuz. Oyuna bir "bağış" tuşu koysalardı tıklayacak mıydınız sanki?
  • quote:

Ne büyük zeka ya sahip coder miş bunlar helal olsun vallahi.1 dolara türkçe desteği ile geliyor daha ne olsun.Vatana millete hayırlı olsun.Oyunun ismine ise takılmadım desem yalan olur nereden türetmişler acaba.Böyle TÜRK yapımı oyunu olmaz olsun.

Balamir, Avrupa Hun İmparatorluğu'nun kurucusudur bu arada...
  • quote:

Orijinalden alıntı: myfranco

Para vermeye gelince herkes ekonomi uzmanı oluyor. Bedavayı bulunca ise hemen yapışıyor.

3 000 TL ye gider iphone alır. 1 TL yi vermek zor gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertacarslan

quote:

Ne büyük zeka ya sahip coder miş bunlar helal olsun vallahi.1 dolara türkçe desteği ile geliyor daha ne olsun.Vatana millete hayırlı olsun.Oyunun ismine ise takılmadım desem yalan olur nereden türetmişler acaba.Böyle TÜRK yapımı oyunu olmaz olsun.

Bhalamir mi balamir 'den balamir mi bhalamir'den çıkmıştır öyleyse.

Ayrıca sözüm size değil lakin anlayamayanlara ;benim iphone'im yok , alamamda .Alanada lafım yok , banane.Burada oyunun paralı olup olmamasını değil Türkçe desteği ile gelip gelmemesini tartışıyor(um)uz.Başlıkta koca koca puntolarla Türk yapımı Bhalamir: Prologue, App Store'da yerini aldı
    yazmıyormu ? bune perhiz bune lahana , demezlermi adama.Nasıl bir Türklüktür.(Bu arada faşist falanda değilim)Nasıl bir markalaşmadır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Darkimore

quote:

Orijinalden alıntı: myfranco Para vermeye gelince herkes ekonomi uzmanı oluyor. Bedavayı bulunca ise hemen yapışıyor.
    3 000 TL ye gider iphone alır. 1 TL yi vermek zor gelir.

oha 3bin veren var mı la bi hacı murat alır üstüne binerim o fiyata
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sertacarslan

quote:

Bhalamir mi balamir 'den balamir mi bhalamir'den çıkmıştır öyleyse.

Ayrıca sözüm size değil lakin anlayamayanlara ;benim iphone'im yok , alamamda .Alanada lafım yok , banane.Burada oyunun paralı olup olmamasını değil Türkçe desteği ile gelip gelmemesini tartışıyor(um)uz.Başlıkta koca koca puntolarla Türk yapımı Bhalamir: Prologue, App Store'da yerini aldı
    yazmıyormu ? bune perhiz bune lahana , demezlermi adama.Nasıl bir Türklüktür.(Bu arada faşist falanda değilim)Nasıl bir markalaşmadır.

Haksız değilsiniz. Hedef kitlenin yabancı kullanıcılar olduğu belli.
    Bu beni rahatsız ediyor mu, etmiyor. Bilakis, kendine küresel hedefler belirleyen girişimcilerimizin sayıca çoğalması gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

3.1.3 ve ustu demek iphone2 g bile oynatir demek

Ne yazık ki o daha çıkmadı. (iPhone 2G)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.