Şimdi Ara

Hitman: Sniper Challenge Oynanış Videosu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•    Geçtiğimiz günlerde çıkış tarihi açıklanan Hitman Absolution için bir de ön siparişe özel içerik olan Hitman: Sniper Challenge duyurulmuştu. 15 mayıs tarihinde sadece Amerika için yayınlanan bu özel içerikten uzun bir oynanış videosu geldi. Oyunu ön sipariş etmiş bir Playstation 3 sahibi, Hitman: Sniper Challenge'de bizim için ter dökmüş ve meraklılarıyla paylaşmış. Oyuncu haber makalesine bir de not düşmüş: "çok iyi oynayamadığım için kusura bakmayın."

Hitman Absolution'da yer almayacak görevlerin bulunduğu Sniper Challenge'de keskin nisancılık anlarını bakalım beğenecek misiniz?

• harika,keşke sadece ön sişparişte olmasaydı
  • ne aman uzatmış, helikopterden kafayı uzattığında indirirdim ben onu
  • boşa zaman kaybı.adam kaç kere tek başına kaldı kek gibi indirmedi.ama güzel olmuş gerçekten.
  • ben videoyu beğenmedim. adam merdivenden çıkarken yukarıya birden ışınlanıyor ayrıca o admaın dibinden kurşun geçiyor ama hiçbirşey olmamış gibi devam ediyor yani yapay zekada kötü hayal kırıklığına uğradım
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

ben videoyu beğenmedim. adam merdivenden çıkarken yukarıya birden ışınlanıyor ayrıca o admaın dibinden kurşun geçiyor ama hiçbirşey olmamış gibi devam ediyor yani yapay zekada kötü hayal kırıklığına uğradım

sen yanından hızla geçen bir kurşunu fark edebiliyorsan sen git ajan ol:D
  • yandan geçen mermi zaten gözükmez.Sesi duyulur hacı.

yani fark edilir.
  • FARKETMEDİNİZ Mİ? :) Videonun en ama en sonun AC ye göderme var :) Bizim kel suikastçımız, Bizim kapşonlu suikastçımızı etrafı gözlerken vuruyo :) Kapşonlu suikastçımız düşerken Kartal sesi çıkarıyo :) Adamlar bildiğin Gönderme Yapmış :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: saral41-89

FARKETMEDİNİZ Mİ? :) Videonun en ama en sonun AC ye göderme var :) Bizim kel suikastçımız, Bizim kapşonlu suikastçımızı etrafı gözlerken vuruyo :) Kapşonlu suikastçımız düşerken Kartal sesi çıkarıyo :) Adamlar bildiğin Gönderme Yapmış :))

Özür dilerim arkadaşlar o video bu video değilmiş izlemedn konuştum :D Buyrun link. Hatamı telafi :)http://www.assassinscreed1092.com/hitman-kel-kafasiyla-bize-saldiriyor.html

• grafikler ps3'te bile muhteşem yahu.pcde kim bilir nasıl olur.bu arada o ses diana'ya mı ait yoksa başkası mı?:D
  • Batman Arkham serilerinin Challenge Mode'una çok benziyor. :) Gayet güzel olmuş.
  • quote:

quote:

FARKETMEDİNİZ Mİ? :) Videonun en ama en sonun AC ye göderme var :) Bizim kel suikastçımız, Bizim kapşonlu suikastçımızı etrafı gözlerken vuruyo :) Kapşonlu suikastçımız düşerken Kartal sesi çıkarıyo :) Adamlar bildiğin Gönderme Yapmış :))

Özür dilerim arkadaşlar o video bu video değilmiş izlemedn konuştum :D Buyrun link. Hatamı telafi :)http://www.assassinscreed1092.com/hitman-kel-kafasiyla-bize-saldiriyor.html

Sitedeki en alttaki yorum

quote:

arkadaşlar 1 TL topluyoruz bu dazlağa bi şimşir tarak alıyoruz ( kel başa şimşir tarak)

• Beyler ister eksileyin ister hakaret etin ama Ezio yokken Hitman vardi.
    Buda bilinsin !
  • call of duty yokkende counter strike vardı :))))
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.