- x
Herobrine nedir, kimdir
127 Cevap21994 Görüntüleme4 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1] 3      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

3247 Mesaj
14 Mayıs 2012; 1:38:16 

Arkadaşlar az önce minecraft oynarken önümde tabelalar gördüm hazır ol vs. diye. Sonra gece oldu kapılar açılıp kapanmaya başladı gök gürüldedı. Sonra tabela bıraktı arkama bir baktım beyaz gözlü bir şey! Hemen kapattım oyunu nedir bu. Herobrine diyorlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLERİ
İzmir ve İzmir'deki Üniversiteler Hakkında Her Şey
DH Sony Ericsson Xperia Neo V Kullanıcıları

1972 Mesaj
14 Mayıs 2012; 17:24:46 

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Legend

Arkadaşlar az önce minecraft oynarken önümde tabelalar gördüm hazır ol vs. diye. Sonra gece oldu kapılar açılıp kapanmaya başladı gök gürüldedı. Sonra tabela bıraktı arkama bir baktım beyaz gözlü bir şey! Hemen kapattım oyunu nedir bu. Herobrine diyorlar?

Hayalet gibi birşey çok az insan görür şanslısın. Seni rahatsız eder sürekli.

3247 Mesaj
15 Mayıs 2012; 0:17:44 

quote:

Orijinalden alıntı: PhortakaL_

Hayalet gibi birşey çok az insan görür şanslısın. Seni rahatsız eder sürekli.

Peki nasıl kurtulacağım bundan ben biliyor musunuz

213 Mesaj
15 Mayıs 2012; 16:44:59 

no ss no güven

Gamertag : Un4Given 2z

679 Mesaj
16 Mayıs 2012; 21:35:39 

Multiplayerdamı gördün?

3247 Mesaj
16 Mayıs 2012; 21:46:37 

quote:

Orijinalden alıntı: Wooksup

Multiplayerdamı gördün?

evet multiplayerde vardı. Hamachi

679 Mesaj
17 Mayıs 2012; 9:26:29 

Gerçek değildir o zaman. Servera eklenmiş bir plugin o.

771 Mesaj
18 Mayıs 2012; 23:46:03 

Herobrine topluluk yapımı bir ürpertici hikaye konusudur.Kendisi bir insandır.Ancak çoğunlukla bembeyaz gözleri olan ölü bir madenci olarak görülür.Ayrıca İsveçliymiş.(Direk İsveç mi deniyor bilmiyorum)

Herobrine'nın Arkasındaki Hikaye
Orijinal hikaye Herobrine'ın rastgele yapılar oluşturduğunu söylüyor.(piramitler ve 2 blok yüksekliğindeki tüneller gibi.)Ayrıca ağaç yapraklarını yaktığı ve parçaladığı,yer altında cobblestone ile ilginç yapılar oluşturduğu söyleniyor.(Redstone torch ile aydınlatılmış Zindanlar gibi.)Genellikle sisin köşesinde görülmesi zor bir yerde ortaya çıkar.
Çeşitleri
Herobrine'nın davranışının bir sürü çeşidi var ama bunlar genel olarak iki başlık altında toplanıyor:
Takipçi Versiyonu:Bu Herobrine,Notch'un kardeşidir.Sizi takip eder ve yanına gitmeye çalıştığınızda kaybolur.Bu Herobrine,Slenderman adlı başka bir ürpertici hikayeden türetilmiş olabilirmiş.(Çok benziyormuş.)
Madenci Versiyonu:Bu Herobrine muhtemelen eşyalarını çalmak için oyuncuyu tuzaklara düşürmeye çalışan intikamcı bir madencidir.Oyuncunun Zindanlarına girmesini bekler,zindanı üzerlerine mühürler ya da oyuncuyu öldürmek için arkasına Teleport olur.
Başka çeşitlerinin oyuncunun yarattığı şeyleri kırdığı ve sandıklarında eşyalarını çaldığı da söylenmektedir ama her söylentinin içinde Herobrine'nın bir "Hayalet" olduğu vardır.(Bundan sonra bir şey daha yazıyor kafam almadı orayı.)

Çıkış Noktası ve Popisi
Herobrine ilk kez onunla karşılaşmayı açıklayan bir resimde ortaya çıktı.Forumda başlık olarak açıldı ama fazla dikkat çekmedi.Bu konu onun Single Player bir oyunda nasıl ortaya çıktığını ve haritada piramitler ve tüneller gibi ilginç şeyler yarattığını söylüyordu.
Bundan sonra Brocast live-streamlerinin birinde insanlara bir oyun oynadı ve kayış koptu.Herobrine herkese tanıtıldı.
Daha sonra başka bir oyuncu Herobrine'ı yaptığı bir lav tuzağı içinde görüntüledi.Live-stream çöktü ve 10 dakika sonra yani Herobrine kaybolduğunda geri geldi.
Bu yayın sırasında oyuncunun karısıyla konuştuğu duyalabiliyor ve milleti kandırdığını(Burada trollediğini diyor çevirmesem daha iyiydi herhalde.)söylediği anlaşılıyordu.Daha sonra bu oyuncu sahte bir oyun çökmesi yarattı.
Bu çökme sırasında tüm izleyenler yeni bir İnternet sayfasına yönlendirildi.Bu sayfada Herobrine'ın yüzü vardı ancak gözleri bembeyaz küpten gözler yerine gerçek gözlerdi ve çılgınca dönüyorlardı.
Sayfanın kaynağı görüntülenmek istendiğinde bir sürü anlamsız karakterden ve harften oluşan bir karmaşa vardı.Alfabede olmayan harfler kaldırıldığında şu not ortaya çıktı:(Orijinali okumanızı tavsiye ederim.)

Bazı işkence kurbanlarının UYANamadıkları bir hayal dünyasına çekildikleri söylendi.Bu kötü durum içerisinde,kurban eski dünyasına benzer bir dünya içerisinde yaşamakta.Tek farkı ise bu dünyada onlara işkence edilmemektedir.Onların UYANmalarını sağlamanın tek yolu kendi hayal dünyaları içindeki bir not ile olacak.Bu not onlara şu anki durumlarını ve UYANmalarını söyleyecek.Hatta bundan sonra bile hayal dünyalarını bırakıp UYANmaları aylar alacak.
(Sizi bilmem ama bana Inceptionvari gibi geldi.)

Bu mesaj okuyucusunu sürekli "uyanmasını" söylüyor ve bir hayal dünyasında yaşadıklarını ima ediyordu.Bu sayfadaki bu gizli mektup onların notuydu.
Çoğunlukla Herobrine'ın video ve yayınlardaki görünüşlerinin yeniden yapılandırılmış resimler,kapılar;modlar ya da oyuncular(isimleri silinmiş)olduğuna inanılıyor.
O günden bugüne Herobrine'ın popüleritesi epey yükseldi...
Notch ilerde oyuna Herobrine'ı katabilirmiş bu da söylenenler arasında.
Ayrıca Notch her yeni bir eklenti çıkardığında sebepsiz yere "Herobrine oyundan çıkarıldı" yazıyormuş.Bana kalırsa bunun arkasındaki amaç da Herobrine'ı oyundan çıkarmaya çalışıyorlar ama o her defasında geri dönüyor gibi göstermek.

Alıntıdır yazar; tıkla

3247 Mesaj
19 Mayıs 2012; 0:05:01 

Anladım. Peki multiplayer serverden nasıl silebiliriz bu şeyi ?

5272 Mesaj
20 Mayıs 2012; 14:58:02 

quote:

Anladım. Peki multiplayer serverden nasıl silebiliriz bu şeyi ?

plugin o server admini silmedikçe gitmez

2004-∞

285 Mesaj
23 Mayıs 2012; 1:13:50 

görmek nasip olmadı bize

Olmuyorsa zorlama, ya hayallerin kırılır ya kalbin. Unutmuş gibi yap. Çünkü güzel şeyler; onları hiç beklemediğinde gerçekleşir.

771 Mesaj
23 Mayıs 2012; 15:19:48 

quote:

Orijinalden alıntı: What is love

görmek nasip olmadı bize

zaten öyle bişey yok diyor çoğunluk.

285 Mesaj
23 Mayıs 2012; 21:07:34 

quote:

Orijinalden alıntı: QuickSniper06

zaten öyle bişey yok diyor çoğunluk.

şeytan ayrıntılarda gizlidir belki arada geciyodur

Olmuyorsa zorlama, ya hayallerin kırılır ya kalbin. Unutmuş gibi yap. Çünkü güzel şeyler; onları hiç beklemediğinde gerçekleşir.

363 Mesaj
24 Mayıs 2012; 15:28:14 

Herobrine bir topluluk uydurması... Öyle bir şey yok. Mod olarak bulunmakta indirebilirsiniz. Korku dolu anlar için...

771 Mesaj
26 Mayıs 2012; 22:43:52 

quote:

Orijinalden alıntı: faati-puskevit

Herobrine bir topluluk uydurması... Öyle bir şey yok. Mod olarak bulunmakta indirebilirsiniz. Korku dolu anlar için...

yok be abi korkunç olmuyor beyaz gözlü steve resmen .D

5 Mesaj
28 Mayıs 2012; 20:48:15 

Size Herobrine ile bi hikaye anlatıyım...
Benim Hamachi serverda takılıyoz işte :D
bi player geldi diyo hemen tp ol yanıma tp oldum bi baktım küfürlü bi tabela!
bune dedim oda Herobrine dedi,bende Herobrine küfür mü eder dedim adama attım banı :D

541 Mesaj
28 Mayıs 2012; 21:52:25 

Ene peacefulda oynamak lazım

771 Mesaj
29 Mayıs 2012; 9:29:18 

quote:

Orijinalden alıntı: J. MacTavish

Ene peacefulda oynamak lazım

pek fazla güzel olmuyor ya

224 Mesaj
30 Mayıs 2012; 15:27:37 

quote:

Herobrine topluluk yapımı bir ürpertici hikaye konusudur.Kendisi bir insandır.Ancak çoğunlukla bembeyaz gözleri olan ölü bir madenci olarak görülür.Ayrıca İsveçliymiş.(Direk İsveç mi deniyor bilmiyorum)

Herobrine'nın Arkasındaki Hikaye
Orijinal hikaye Herobrine'ın rastgele yapılar oluşturduğunu söylüyor.(piramitler ve 2 blok yüksekliğindeki tüneller gibi.)Ayrıca ağaç yapraklarını yaktığı ve parçaladığı,yer altında cobblestone ile ilginç yapılar oluşturduğu söyleniyor.(Redstone torch ile aydınlatılmış Zindanlar gibi.)Genellikle sisin köşesinde görülmesi zor bir yerde ortaya çıkar.
Çeşitleri
Herobrine'nın davranışının bir sürü çeşidi var ama bunlar genel olarak iki başlık altında toplanıyor:
Takipçi Versiyonu:Bu Herobrine,Notch'un kardeşidir.Sizi takip eder ve yanına gitmeye çalıştığınızda kaybolur.Bu Herobrine,Slenderman adlı başka bir ürpertici hikayeden türetilmiş olabilirmiş.(Çok benziyormuş.)
Madenci Versiyonu:Bu Herobrine muhtemelen eşyalarını çalmak için oyuncuyu tuzaklara düşürmeye çalışan intikamcı bir madencidir.Oyuncunun Zindanlarına girmesini bekler,zindanı üzerlerine mühürler ya da oyuncuyu öldürmek için arkasına Teleport olur.
Başka çeşitlerinin oyuncunun yarattığı şeyleri kırdığı ve sandıklarında eşyalarını çaldığı da söylenmektedir ama her söylentinin içinde Herobrine'nın bir "Hayalet" olduğu vardır.(Bundan sonra bir şey daha yazıyor kafam almadı orayı.)

Çıkış Noktası ve Popisi
Herobrine ilk kez onunla karşılaşmayı açıklayan bir resimde ortaya çıktı.Forumda başlık olarak açıldı ama fazla dikkat çekmedi.Bu konu onun Single Player bir oyunda nasıl ortaya çıktığını ve haritada piramitler ve tüneller gibi ilginç şeyler yarattığını söylüyordu.
Bundan sonra Brocast live-streamlerinin birinde insanlara bir oyun oynadı ve kayış koptu.Herobrine herkese tanıtıldı.
Daha sonra başka bir oyuncu Herobrine'ı yaptığı bir lav tuzağı içinde görüntüledi.Live-stream çöktü ve 10 dakika sonra yani Herobrine kaybolduğunda geri geldi.
Bu yayın sırasında oyuncunun karısıyla konuştuğu duyalabiliyor ve milleti kandırdığını(Burada trollediğini diyor çevirmesem daha iyiydi herhalde.)söylediği anlaşılıyordu.Daha sonra bu oyuncu sahte bir oyun çökmesi yarattı.
Bu çökme sırasında tüm izleyenler yeni bir İnternet sayfasına yönlendirildi.Bu sayfada Herobrine'ın yüzü vardı ancak gözleri bembeyaz küpten gözler yerine gerçek gözlerdi ve çılgınca dönüyorlardı.
Sayfanın kaynağı görüntülenmek istendiğinde bir sürü anlamsız karakterden ve harften oluşan bir karmaşa vardı.Alfabede olmayan harfler kaldırıldığında şu not ortaya çıktı:(Orijinali okumanızı tavsiye ederim.)

Bazı işkence kurbanlarının UYANamadıkları bir hayal dünyasına çekildikleri söylendi.Bu kötü durum içerisinde,kurban eski dünyasına benzer bir dünya içerisinde yaşamakta.Tek farkı ise bu dünyada onlara işkence edilmemektedir.Onların UYANmalarını sağlamanın tek yolu kendi hayal dünyaları içindeki bir not ile olacak.Bu not onlara şu anki durumlarını ve UYANmalarını söyleyecek.Hatta bundan sonra bile hayal dünyalarını bırakıp UYANmaları aylar alacak.
(Sizi bilmem ama bana Inceptionvari gibi geldi.)

Bu mesaj okuyucusunu sürekli "uyanmasını" söylüyor ve bir hayal dünyasında yaşadıklarını ima ediyordu.Bu sayfadaki bu gizli mektup onların notuydu.
Çoğunlukla Herobrine'ın video ve yayınlardaki görünüşlerinin yeniden yapılandırılmış resimler,kapılar;modlar ya da oyuncular(isimleri silinmiş)olduğuna inanılıyor.
O günden bugüne Herobrine'ın popüleritesi epey yükseldi...
Notch ilerde oyuna Herobrine'ı katabilirmiş bu da söylenenler arasında.
Ayrıca Notch her yeni bir eklenti çıkardığında sebepsiz yere "Herobrine oyundan çıkarıldı" yazıyormuş.Bana kalırsa bunun arkasındaki amaç da Herobrine'ı oyundan çıkarmaya çalışıyorlar ama o her defasında geri dönüyor gibi göstermek.

Alıntıdır yazar; tıkla

ben görmedim ama bu hikayedeki 2 blokluk maden kazılmasını gördüm demekki benim dünyadada varmış herobrine

771 Mesaj
30 Mayıs 2012; 16:54:50 

quote:

Orijinalden alıntı: _katalitiksoba_

ben görmedim ama bu hikayedeki 2 blokluk maden kazılmasını gördüm demekki benim dünyadada varmış herobrine

bi ara ben sanki her sn önüme herobrine çıkcak sanıyodum ama notch açıklama yaptı yeni sürümde yok die rahatım ama yine tedirginim.

1520 Mesaj
2 Haziran 2012; 23:59:02 

arkadas cok korkardi ondan koltuktan ziplamisti ilkinde

Covert intelligence involves a lot of waiting around. Know what it's like being a spy? Like sitting in your dentist's reception area twenty-four hours a day. You read magazines, sip coffee, and every so often, someone tries to kill you

207 Mesaj
3 Haziran 2012; 18:36:40 

herobrine halkın kendi kendini yönetmesidir.

şaka maka şu oyunun bi türlü mp oynamaya başlayamadım ya hep dışlanıyorum anlamıyorum

20 Mesaj
15 Haziran 2012; 11:43:41 

benim de ilk oynayışımda karşıma çıktı zorluk derecesi kolaydı , bi mağarada dolaşırken arkadan benim adaım aynısı olan bi adam gördüm sonra aniden tam önümdeki taşa bir ok fırlatıldı ben de arkama bakmadan kaçtım eve girdim ve oyunu kapattım. Herobrine olduğundan tam emin değilim.Duyduğma göre sadece modla oluomuş bn oyunu yeni açtım hiç bişi yüklemedim .
Hi , brother!
I don't want tou in my game! yazıodu asıl ben onu istemiom oyunda !!
lütfen yardımcı olun !!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uras99 -- 15 Haziran 2012; 11:44:47 >

363 Mesaj
15 Haziran 2012; 14:42:20 

quote:

Orijinalden alıntı: Uras99

benim de ilk oynayışımda karşıma çıktı zorluk derecesi kolaydı , bi mağarada dolaşırken arkadan benim adaım aynısı olan bi adam gördüm sonra aniden tam önümdeki taşa bir ok fırlatıldı ben de arkama bakmadan kaçtım eve girdim ve oyunu kapattım. Herobrine olduğundan tam emin değilim.Duyduğma göre sadece modla oluomuş bn oyunu yeni açtım hiç bişi yüklemedim .
Hi , brother!
I don't want tou in my game! yazıodu asıl ben onu istemiom oyunda !!
lütfen yardımcı olun !!!!

Oyuna girerken force update yap. Mod falan kalmaz. Kesinlikle dosyaları direk appdataya attın içinde modlar da geldi.

1 Mesaj
17 Haziran 2012; 3:39:49 

Herobrineden kurtulmanın birkaç yolunu buldum :singleplayer: Herobrine tuzağı = baskı platosunun etrafına kapı yapın herobrineyi oraya çekin o orda skışçak sonra etrafını TNTyle kaplayın redstone dustla uzaktan patlatın 60% etkili olabilir muiltiplayer: herobrini çağırma aini yapın sonra sana soru sorunca (60%) Kabul edin (:wanna grief a villaga yazcak chatta) singleplayer-multiplayer: (singleplayer daha iyi olur çünkü adamlar serbest bırakabilir) DEVASA bir çukur kazın sonra koridor yapın koridorun sonuna metal kapılı bir oda içeride redstone dustlata bağlı kollar olsun gelelim kafese TAMAMEN obsidianla GÜÇLENDİRİLMİŞ duvar + izleme camı scavenger mode olduğundan emin olun (bakınız Bilgi 1.) o orda kalıcak redstoneyi içerideki tntlere bağlayın üste kapak olsun oldan lav veya su boşalsın (işeyarama şansı 100%) (herobrineyi yakalama şansı 9.571%)

Herobrine tuzakları: sandstone kuyu:ne yaptığı bilinmiyor creative modda singleplayerda gördüm mod da yok
Ölüm atlayışı: eyer bir uçurumdan etrafı gözlüyorsanız (veya lava bakıyorsanız) mültiplayerda koruma alın yoksa biri size vurur ve: tahmin edin:

Herobrinin mekanları: tepede terkedilmiş bi ev ve içeride simsiyah bir kurt-----ana kalesi: bence ishapelle paylaşıyor (bakınız bilgi 2)-------yan kalesi kocaman bir zindan ama karmakarışık değil düzenli ve daha ölümcül

bilgi 1: scavenger modda herobrine normal bir insan gibi ama normal adamın 10x güçlü vuruyor koşarak gidiyor (koşması bitiyormu bilinmiyor) su altinda nefes alabiliyor (belki) ve öledebiliyor ama adamın galiba 100 kalbi var zor ölür
bilgi 2: ishapelde herobrine gibi bir hayalet elinde morumsu bir ok vardır ama herobrinden daha az ünü olmasına rağmen daha güçlü tuzakları:sparta ittirişi 1 tek karelik bir yol yolun ortasına gelince duvar size doğru geliyor ve sizi lava itiyor köprü: nasıl yaptığını kimse bilmiyor gizemli ağaç birden bahçenizde beliren bir ağaç bu ağaç canavarların sayısını 2-3 katına çıkarır diye duydum

kalesi: netherde bir yer ama gidilmesi imkansız ilk önce bir uçurum var bulmak için: minecraft videoları: how to survive your first night? orada bir uçurum var onun tam altına açın ve girin ... ... ... Bir kale! kaleyi creeper boss,skeleton boss ve zombie boss koruyor bunlar normal zombie iskelet ve creeperlardan daha güçlü mesela creeper boss sanki 2 tane charged patlamış gibi oluyor orayı yıkarsanız veya ele geçirirseniz herobrine, ishapel creeper boss skeleton boss ve zombie boss peşinize takılır öldürürseniz kale sizin olur bence

363 Mesaj
17 Haziran 2012; 8:54:36 

Arkadaşlar herobrine diye birşey yoktur amacınız ne yav

1700 Mesaj
21 Haziran 2012; 22:49:57 

quote:

Arkadaşlar herobrine diye birşey yoktur amacınız ne yav

katılıyorum. durmadan o bilinmiyor, bu bilinmiyor denmiş altı üstü kod lan ne kadar bilinmeyebilir ki? biri ortaya atmış böyle bişi herkes sallıyor.

3247 Mesaj
22 Haziran 2012; 4:15:55 

Herobrine diye bir şey olmasaydı ben buraya konu açmazdım

363 Mesaj
22 Haziran 2012; 9:57:53 

quote:

Herobrine diye bir şey olmasaydı ben buraya konu açmazdım

BİR SÖYLENTİ SADECE HERKES BİRBİRİNİ KANDIRARAK EĞLENİYOR!

144 Mesaj
22 Haziran 2012; 10:35:30 

oyunun default versiyonundan herobrine diye bişey yok.

sadece modlarla veya pluginlerle görünebilir.

Faithless

3247 Mesaj
22 Haziran 2012; 13:09:04 

quote:

BİR SÖYLENTİ SADECE HERKES BİRBİRİNİ KANDIRARAK EĞLENİYOR!

Keşke fraps ile video ya alsaymışım. Niye kandırayım sizi ya. Arkama tabelalar bırakıyordu. Hatta bir seferinde never dig down yazıyordu. Ben inanmadım dibe kazdım ve lavlara düştüm. Tekrar spawn olunca. I said - herobrine dedi. Bunun yanısıra evimi bozuyordu geceleri. Çok ciddiyim

363 Mesaj
22 Haziran 2012; 14:04:17 

quote:

Keşke fraps ile video ya alsaymışım. Niye kandırayım sizi ya. Arkama tabelalar bırakıyordu. Hatta bir seferinde never dig down yazıyordu. Ben inanmadım dibe kazdım ve lavlara düştüm. Tekrar spawn olunca. I said - herobrine dedi. Bunun yanısıra evimi bozuyordu geceleri. Çok ciddiyim

DEDİĞİMİ TEKRARLIYORUM SİZDE SADECE BU ŞEYİN MODU YÜKLÜ MİNECRAFTINIZI FORCE UPDATE YAPIN!

1 Mesaj
11 Ağustos 2012; 1:01:04 

Olum burdakiler mesajı okuyun siz neyin kafasını yaşıyosunuz girin minecraft.net'e bakın orda bütün updatelerde Removed Herobrine yazıyordur
Herobrine dediğiniz şey ancak
pluginsiz hamacili serwerda görülebilir oda çok az bir şans
veya illa ben Herobrine görmek istiyorum derseniz serversa Herobrine plugin
singlede iseniz Herobrine mod yazın indirin %appdata% dan .minecrafta girin
bin i açın minecraft.jarı winrar olarak açıp indirdiniz dosyaları atın ama ben pek tavsiye etmem!!!!!
bence Herobrine daha ne oldunu bilmeyip yazanlar var onları dikkate almayın
ve herobrine diye bir şey yok demeyin çünkü Minecraft'taki en korkunç şey Herobrine.......

363 Mesaj
11 Ağustos 2012; 11:10:08 

Herobrine sadece soylenti gibi kullanıcı yorumlarından oluşmuş bir efsanedir. Daha sonra bir mod olarak yapıldığı için ise temel özellikleri vs. tam olarak belirlenmiştir. Gerçek normal minecraftta yoktur. Buradaki arkadaş biraz eğlenmek istemiş. Canı sıkılmış herhalde

511 Mesaj
8 Eylül 2012; 23:38:22 

quote:

Orijinalden alıntı: bydead195

Ya arkadaşlar sıçacam altıma ya korkuyom oyunu bırakcam ya bu herobirem heryerde bulunur mu ??????????????

Hiç bir yerde karşına çıkmaz.

Hobilerim arasında tabiki de kitap okumak ve müzik dinlemek var.

1139 Mesaj
9 Eylül 2012; 16:57:07 

http://www.minecraftwiki.net/wiki/Herobrine
minecraftwikidede var nasi biseymis yav ben goremedim gorsem dalardim kilicla

5272 Mesaj
9 Eylül 2012; 19:01:05 

quote:

Orijinalden alıntı: bydead195

Ya arkadaşlar sıçacam altıma ya korkuyom oyunu bırakcam ya bu herobirem heryerde bulunur mu ??????????????

Şaka mısın

2004-∞

68 Mesaj
9 Eylül 2012; 21:41:46 

Ben 1.2.5 beta'da zindanlara girmiştim Zombi,İskelet vardı hepsini öldürüp geçerken birşeylere rastladım(66 katın 2.ci katına kadar indim.)Steve'nin saydam olanıydı ve üzerinde zırh kılıç kalkan vardı saldırdı bende saldırdım 2 vuruşta öldürdü creative'de indim hepsini aşağıdaki boşluğa uçurdum.Modlu galiba

Edit:Gördüğünüz zaman kaçın yoksa 2 vuruşta öldürüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EinJewel -- 9 Eylül 2012; 21:46:15 >

İmza yok sorun yok.

363 Mesaj
10 Eylül 2012; 8:26:35 

Beyler şu konuya mesaj yazmayın artık arka sayfalara gitsin gözükmesin artık.

3247 Mesaj
10 Eylül 2012; 11:18:05 

quote:

Beyler şu konuya mesaj yazmayın artık arka sayfalara gitsin gözükmesin artık.

Girme o zaman sen de?

5047 Mesaj
10 Eylül 2012; 12:45:11 

Modu kurdum da çağıramadım bir türlü şu Herobrine'ı. Nasıl gelecek bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dathka Graush -- 10 Eylül 2012; 12:56:29 >

İstanbul Üniversitesi
- Coğrafya -

363 Mesaj
11 Eylül 2012; 8:32:06 

quote:

Orijinalden alıntı: Dathka Graush

Modu kurdum da çağıramadım bir türlü şu Herobrine'ı. Nasıl gelecek bu

Modun sayfasında nasıl kurulacağı ve nasıl başlatılacağı hakkında videolar var.

1 Mesaj
12 Eylül 2012; 10:18:03 

Merhaba arkadaşlar bu konuyu gördüm buraya üye oldum.
Çöldeki piramitleri görmüşsünüzdür.(Görmediyseniz çölleri arayın bulursunuz)Piramitlerin tam ortasında bir yün var.(Mavimiydi lacivermiydi hatırlamıyorum)Onu kazarsanız bir odaya düşeceksiniz.Odada basınç plakasına düşeceksiniz.4 tane sandık var.İçinde güzel eşyalar var ama basınç plakasına bastğınız için sandıkları açmaya vakit bulamadan havaya uçacaksınız.Deneyin(Creative modu öneririm).

511 Mesaj
12 Eylül 2012; 10:37:52 

quote:

Orijinalden alıntı: CyberSharkX

Merhaba arkadaşlar bu konuyu gördüm buraya üye oldum.
Çöldeki piramitleri görmüşsünüzdür.(Görmediyseniz çölleri arayın bulursunuz)Piramitlerin tam ortasında bir yün var.(Mavimiydi lacivermiydi hatırlamıyorum)Onu kazarsanız bir odaya düşeceksiniz.Odada basınç plakasına düşeceksiniz.4 tane sandık var.İçinde güzel eşyalar var ama basınç plakasına bastğınız için sandıkları açmaya vakit bulamadan havaya uçacaksınız.Deneyin(Creative modu öneririm).

Konu ile ne alakası var onu çözemedim ? Son updateler ile gelen yapılardan bir tanesi.

Pressure plate'e basmadan da oraya inilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.l.p.r -- 12 Eylül 2012; 10:38:33 >

Hobilerim arasında tabiki de kitap okumak ve müzik dinlemek var.

3060 Mesaj
13 Eylül 2012; 19:52:33 

quote:

yok be abi korkunç olmuyor beyaz gözlü steve resmen .D

3 yıldır oynuyorum ve herobrine modda en fazla 7 gün dayanabildim çok pis bişi

Row Row Fight The Power !

6 Mesaj
27 Eylül 2012; 14:26:58 

Oyunun bütün dosyalarına ayarlamalarına baktım ve tek bir şüpheli dosya buldum...
işte şu konumda: başlat menüsündeki arama yerine %appdata% yaz> Roaming'e gir> .minecraft'a gir> bin'e gir> minecraft'a sağ tıkla> birlikte aç> WinRAR archiver> mod'a gir> ''H'' tuşuna bir kez tıkla ve hb.class dosyası
seçilsin.

işte bu konumda aslında resim yüklicektim ama resim yüklenmiyor jpg olmasına rağmen. Herneyse bulduğum bu şüpheli dosya aslında o kadarda tedirgin edici değil çünki oyunun bütün ayarlarına baktım ve H'harfi ile sadece o dosya başlıyor başka hiçbir şey yok ne herobrine'ye ait bir dış görünüş png resmi, nede başka bir herobrine'ye ait birşey.

Yani kısacası şu herobrine moddur yüklenebilir indirebilir eğer gördüyseniz oyunun ayarlarına girin ve ordan kaldırın. Benim yüklediğim oyunda olmadığına eminim çünkü bu oyunu 1-2 aydır oynuyorum ve tek bir kere ne bir pramide ne bir tapınağa ne bir zindana nede bir tuzağa rastladım yani oyunda köylülerden uzakta tek başıma ağaçların ormanın tam ortasında yaşıyodum ve tek bir kere şüpheli bir ses yada birşey görmedim.

Gördüğüm ve duyduğum tek şey hayvanlar ve sesleriydi. Yani herobrine'yi ayarlardan silin kaldırın ve oyunun keyfini çıkarın.

Mağarada korkunç sesler duyuyorsanız korkmayın çünkü bu sesler 1-2 liseli ergenin herobrine'yi uydurmadan önce koyulmuş seslerdir isterseniz girin oyunun ayarlarına ordan kaldırın, olsun bitsin kurtulun korkunuzdan

174 Mesaj
27 Eylül 2012; 17:48:52 

minecraftın orjinalinde yoktur herobrine diye birşey sadece uydurmadır bazılarınında sizi korkutmak için indirdiğiniz maplara sakladığı modlardan birşeydir indirmezseniz rastlamazsıız orjinalinde yoktur herobrine diye birşey

Generalfeldmarschall

6 Mesaj
29 Eylül 2012; 8:57:51 

Arkadaşlar minecrafttaki herobrinenin bir hikayesi var bu hikayeye göre steve adlı bir adam minecraft efsanesi diye bir kitap okuyor ve bu kitaptan çok etkileniyor bundan sonra kız arkadaşını arıyor ve bir adaya gezi düzenlemek istiyor sabah olunca helikopterde sevmediği kardeşini görüyor oraya vardıklarında paraşütle atlayalım diyor sevgilisini havada köpek balığı yakalıyor ama kardeşini bulamıyor ve herobrinede erkek kardeşi (stevenin) ve onu yakaladığında olayı anlatıyor olay şöyle kız arkadaşı ve steve paraşüt alıyor ama stevenin kadeşi sırt çantası bu yüzden ölüyor ve helikopterde gitmiş oluyor...

6 Mesaj
7 Ekim 2012; 20:43:06 

Notch: ''Benim ölü bir kardeşim yok'' dedi, siz neyin kafasındasınız?

3247 Mesaj
7 Ekim 2012; 22:00:08 

quote:

Orijinalden alıntı: anonyums

Notch: ''Benim ölü bir kardeşim yok'' dedi, siz neyin kafasındasınız?

1139 Mesaj
15 Ekim 2012; 19:30:31 

bugun ruyamda herobrineyi gordum arkadasla minecraft oynuyoduk magaradaydik birden herobrine cikti gormemizle kapatmamiz bir oldu sabah sabah kotu oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leopard10 -- 15 Ekim 2012; 19:31:39 >

6 Mesaj
26 Ekim 2012; 15:33:27 

quote:

Daha ne diyeyim!? Gördüysen sende o mod yüklü demekki.

6 Mesaj
26 Ekim 2012; 15:50:26 

Daha demin oynuyodum sanırım o mod banada yüklü ama hero bana göstermiyo kendini . Evimi yapıyodum ağaç kestim kazma yapmak için eve gittim kazmamı yaptım arkama bi döndüm bütün ağaçlar yanıyor etrafa baktım lav yok bişe yok birden ödüm b.kuma karıştı . O kadar korktum yani o kadar korktum...

326 Mesaj
26 Ekim 2012; 16:05:54 

Ya cidden yapmayın abi.Dalgamı geçiyorsunuz.Çıktığından beri minecraft oynayan, tüm OYUN dosyalarında araştıran biri olan ben, HİÇBİR İZE RASTLAMADIM. İnsanları kandırmayın ya.Herobrine yalaandıır. Okadar.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1692 Mesaj
29 Ekim 2012; 18:20:21 

YIL OLMUS 2013 INTERNETTE MC YI GOREN (TURKCE OYNAYAN INSANLARIN ALLAH BELASINI VERSIN ZATEN) SONRA BU OYUNDA USTAYIM DIYEN ILKOKULLULAR HEROBRINE E INANIYOLAR

SADBOYS/EMOTIONALBOYS2004

Gr8 b8, m8. I rel8, str8 appreci8, and congratul8. I r8 this b8 an 8/8. Plz no h8, I'm str8 ir8. Cre8 more, can't w8. We should convers8, I won't ber8, my number is 888-888-8888, ask for N8. No calls l8 or out of st8. If on a d8, ask K8 to loc8. Even with a full pl8, I always have time to communic8 so don't hesit8.

1 Mesaj
27 Kasım 2012; 19:13:08