Şimdi Ara

Kipa Tv Stok Eritme Kampanyası - Bomba Fiyatlar - YENİDEN DAHA İYİSİ (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
263
Cevap
3
Favori
72.046
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar tv lerden hıc anlamıyorum malesef, evdekı tuplu tv den kurtulmak ıcın bır tv bakıyorum. ama butcem bıraz kısıtlı 600-700 tl gıbı bır butcem var bu kampanyadan veya baska bır yerden onerebılecegınız bır urun varmı acaba..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hase

Herkese selamlar. Arkadaşlar KİPA'dan 40ES8000 aldım. Fakat forumda ES8000 lere blueray player hediye edildiği ile ilgili bazı yazılar okudum. Bana bahsetmediler. Acaba gerçekten hediyesi var mıydı? Belki CorleoneXT arkadaşım bu konuda da bize yardımcı olabilir. Herkese iyi seyirler. Bu arada tüm TV lerin fiyatı iyi görünüyor.

öyle bir hediye yok. en azından kipada yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CorleoneXT

yarın tekrar stoktan kontrol eder yazarım arkadaşlar. ben gelen listeyi direk yayınladım belki listede bir hata olabilir

kardeş sonyleri Ankara da hangi mağazada bulabilirim bugün gidip alayım
    SONY KDL-40HX800
    SONY KDL-46HX800
  • technika markanın 82 ekran fhd led tvsini aldım d-smartı da bağladım canavar gibi güç tüketimi 135kw biraz fazla geldi bana gerçi ama. f/p olarak alalı bir kaç gün oldu memnunum şimdilik.
  • Sony 32EX310 almayı düşünüyorum. 900lira.
    sizde iyi midir?
  • Bence bir onceki kampanya daha iyi idi emazindan ufak modellerde dikkat ettigim 1-2 modelin fiyati daha dusuktu. Mesela philips 32" lcd fhd 649 liraydi simdi ayni tv 699 lira. Belki daha ust ve yeni modeller eklendiyse bilemiyorum tabi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtcakmak

quote:

yarın tekrar stoktan kontrol eder yazarım arkadaşlar. ben gelen listeyi direk yayınladım belki listede bir hata olabilir

kardeş sonyleri Ankara da hangi mağazada bulabilirim bugün gidip alayım
    SONY KDL-40HX800
    SONY KDL-46HX800

atlantisde var arkadaşlar yardımcı olur. yarın gelirseniz öğleden sonra işteyim. yardımcı olurum.
  • 46 HX-800 teşhir mi kapalı kutu mu bilginiz var mı? Gerçi kapalı kutu olması ihtimali çok düşük sanırım.
  • arkadaşlar yarın işe gidince bakar bilgilendiririm
  • quote:

arkadaşlar yarın işe gidince bakar bilgilendiririm

46hx800 bursada yokmus getittirme imkani olmaz mi

• SONY KDL32EX720BAEP almayı dusunuyorum da ankarada hangı subede bulabılırım
  • 24" Toshiba HV10G televiyonu 385 TL. ye aldım. Bence iyi fiyata aldım. Kapalı kutuda ve teşhir ürünü değildi. Biraz kalın bir tv. ama f/p olarak değerlendirdiğimde bana çok iyi geldi. Mutfak ve çocuk odasında normal antenle tv izlemek ve ps3 için kullanılacak... Ürünün linki aşağıda ama internette herhangi bir yorum göremedim... http://www.bimeks.com.tr/urun/122708/toshiba-24hv10g-61-ekran-lcd-tv.aspx
  • quote:

Orijinalden alıntı: gwznr

24" Toshiba HV10G televiyonu 385 TL. ye aldım. Bence iyi fiyata aldım. Kapalı kutuda ve teşhir ürünü değildi. Biraz kalın bir tv. ama f/p olarak değerlendirdiğimde bana çok iyi geldi. Mutfak ve çocuk odasında normal antenle tv izlemek ve ps3 için kullanılacak... Ürünün linki aşağıda ama internette herhangi bir yorum göremedim... http://www.bimeks.com.tr/urun/122708/toshiba-24hv10g-61-ekran-lcd-tv.aspx

toshibayı nerden aldınız ? yegene ps 3 icin almam lazım . böyle bişi arıyorum.

• Aydın Kipadan aldım. Akşam evde deneyip ps3 için izlenimlerimi yazarım. Şimdi bagajda duruyor.

• quote:

öyle bir hediye yok. en azından kipada yok.

selam,

dostum, konya kipalara bu panasonic tv lerden hiç göndermediler mi?

3 gündür yol ettim kipayı, ama bol bol technika lardan var.

ya işe yaramaz dandik tv lerden var, ya da fiyatı zaten piyasa normallerinde olan tv lerden.

saygılarımla
  • Bugün akşam akşama özel Samsung 40eh5300'de indirim olduğunu söylediler normalde katalogda 1600 civarı yanlış hatırlamıyorsam ama biz 1299'a aldık. Denizli Kipa'dan. Teşhir ürünü de değil kapalı kutu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hekim -- 8 Haziran 2012; 1:39:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: doganbeyyy

tavsiye istiyenlere sunu gözden kaçırmayın

öncelikle HD VE FULL HD lerden uzak durun eskiidi artık bunlar

varsa led tv lerden almaya bakın aslında led ler bile eskidi 3d led ler moda su an ama 3d yok sanırım led lerden basla almayın .

ayrıca marka olarak samsung dan sasmayın yoksa lg daha sonra phılıps daha sonra sony gibi sıralamaya dikkat edin

HD- FULL HD'lerden uzak durun demen enteresan olmuş, keşke yerine hangi alternatifler var onları yazsaydın.

LED tv diyorsun iyide Lcd ile tek farkı yanlardan ve arkalardan ışıklanırma olmalrıdır, gerçek Led televizyonlarla alakları dahi yok !

Sony-Samsung sırlamaya koymuşsunda ikisede aynı paneli kullanıyorlar hatta ortak üretin antlaşması yaptılar, Samsung-Sony sıralamasını düzelt olmamış :)

LG-Philps bu iki firmada daha doğrusu Philps ürünlerin marka harici üretimlerini zaten LG yapıyor :)

Özetlersem eskiyen hiç birşey yok, tam tersi paneller yeni donanımlar ve calibrasyon düzenlemeleri ile daha iyi hale getiriliyorlar.

HD-FULL HD bu çözünürlük Dünya standartı bir kavramdır, bunlar dışında başka bir tanımlaması yok.

HD ready-Ful Hd tertışmasız panellerin özelliğidir.

Seni kımanıyorum farklı anlama.

Belki şöyle diyebilirdin, LeLcd dönemi artık değişiyor, 1080p kavramı eskiyor, yeni panellerin tamamı 2015 senesine kadar 4k-8K gibi inanılmaz çözürlüklerde olacaklar hatta, Panasonic Japonyada ilk serilerini çıkartıı.

• Kampanya bitti mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Bahtizm

Kampanya bitti mi

8 i son gündü kampanyanın (%30 indirim)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hekim

Bugün akşam akşama özel Samsung 40eh5300'de indirim olduğunu söylediler normalde katalogda 1600 civarı yanlış hatırlamıyorsam ama biz 1299'a aldık. Denizli Kipa'dan. Teşhir ürünü de değil kapalı kutu

Fiyat nasıl arkadaşlar? Ne düşünüyorsunuz?
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.