Şimdi Ara

İşte Ashton Kutcher'ın Steve Jobs görünümü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
4.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• İşte Ashton Kutcher'ın Steve Jobs görünümü

Ekim ayında hayatını kaybeden Apple'ın efsanevi tepe yöneticisi Steve Jobs'un hayatı beyaz perdeye taşınıyor. Konuyla ilgili gelişmeleri daha önce sizlerle paylaşmış ve Jobs: Get Involved adını taşıyan düşük bütçeli bağımsız sinema filminde Steve Jobs'u, Ashton Kutcher'ın oynayacağını bildirmiştik.

Walter Isaacson'ın yazdığı resmi Steve Jobs biyografisinin haklarını satın alan Sony Pictures da Facebook'un kuruluş hikayesini anlatan The Social Network filminin senaristi Aaron Sorkin'in yazacağı bir Steve Jobs filmi planlıyor olsa bile vizyona girecek ilk yapım, Ashton Kutcher'lı bağımsız yapım olacak gibi görünüyor. 

Vizyon tarihi henüz bilinmeyen Jobs: Get Involved filmi için hazırlıklarını sürdüren Ashton Kutcher, Steve Jobs görünümüyle kameralara yakalandı. Ayakkabısı, kot pantolonu ve kazağı ile giyim anlamında birebire Jobs stilini taşıyan Kutcher, saç ve sakallarını da yine Steve Jobs gibi şekillendirmiş.  Ashton Kutcher'ın başrolde olduğu film, Steve Jobs'un kariyer hayatındaki ilk dönemleri, Apple'ın kuruluşu ile birlikte Pixar ve NeXT yıllarını konu alacak

İşte Ashton Kutcher'ın Steve Jobs görünümü

• hadi bakalım
  • Siyah kazak + kot pantolon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ESSAH !

Siyah kazak + kot pantolon

Aynı Steve gibi
  • İyi olmuş bence yakışmış.
  • Büyük heyecanla bekliyoruz
  • adamın ölümü başlıbaşına bir apple reklamı oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: C2H5OH

adamın ölümü başlıbaşına bir apple reklamı oldu

kimse bilmiyodu zaten steve den önce apple ı.
    çoook ihtiyacı vardı firmanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C2H5OH

adamın ölümü başlıbaşına bir apple reklamı oldu

apple bu kadar tanınmasaydı bu kadar çok duyulmucaktı ölümü...
    apple ın da reklama çok ihtiyacı var zaten...
  • new balance spor ayakkabıları yok? :)
  • Filmi çıkınca türkçe dublaj yapsalar bari :)
  • Olmamis steve kazagi daha bol kotu daha dar giyerdi ashtondan daha cok benzeyenini bulabilirlerdi abaza kizlari filme cekmek icin yaptiklari bi numara ashton i oynatmak.
  • Bu filmi izlemeden önce 1999 yapımı Silikon Vadisi Korsanları (Pirates Of Silicon Valley) filmini izleyin mutlaka

Film Bill Gates'in nasıl büyük adam olduğunu, Steve Jobs ve Steve Wozniak dan bariz bir şekilde nasıl işletim sistemi çaldığını anlatıyor.

Bu arada Steve de grafik arayüzlü işletim sistemini xerox dan satın alıyor. Bill de ondan çalıyor. Bill Gates in dos işletim sistemini bile kendi yapmadığı direk amatör birinden satın alıp ibm e kiraladığını anlatıyor.

Film den alıntı:

Bill Gates ise kazanmanın yolunu keşfetmiştir: "İyi sanatçılar kopyalar. Büyük sanatçılar çalar."

-
  • Tipi jobs un gencligine gayet benziyor daha ne olsun.

Filmi de çıkınca gitmek lazım. 21. Yy.in en önemli dahilerinden biriydi her ne kadar iPhone ve ipodlardan sonra degeri bilinmeye başlansa da.
  • Magazine dönmüş burası artık.
  • baya benzemiş steve jobs a.

merakla bekliyorum filmin çıkmasını. çıkınca ilk gidenlerden biri olacağım.
  • Düşük butceli bağımsız film dediler baş rolde ashton kutcher var sağlam butceli olsa herhalde marsdan adam getirirlerdi...
  • Facebook filmine gitmediğim gibi epıl filmine de gitmeyeceğim arkadaş... Bu ne rezalettir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

Bu filmi izlemeden önce 1999 yapımı Silikon Vadisi Korsanları (Pirates Of Silicon Valley) filmini izleyin mutlaka

Film Bill Gates'in nasıl büyük adam olduğunu, Steve Jobs ve Steve Wozniak dan bariz bir şekilde nasıl işletim sistemi çaldığını anlatıyor.

Bu arada Steve de grafik arayüzlü işletim sistemini xerox dan satın alıyor. Bill de ondan çalıyor. Bill Gates in dos işletim sistemini bile kendi yapmadığı direk amatör birinden satın alıp ibm e kiraladığını anlatıyor.

Film den alıntı:

Bill Gates ise kazanmanın yolunu keşfetmiştir: "İyi sanatçılar kopyalar. Büyük sanatçılar çalar."

-

Hocam bir noktada yanlışınız var o son belirttiğiniz cümleyi filmde Steve Jobs kullanıyor.

Düzeltme: Filmde bir yerde Bill Gates de kullanıyormuş ama Steve Jobs da kullanıyor o sözü filmde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaan. -- 13 Mayıs 2012; 23:02:00 >

• Adam neymiş yaşlanınca ne hale gelmiş.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.