Şimdi Ara

CloudOn uygulaması Play mağazasına geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• iOS kullanıcıları için bulut altyapısında Office uygulamalarını düzenleme veya görüntüleme imkanı veren CloudOn uygulaması Android Play mağazasında da yerini aldı.

İnternet erişiminin olduğu her yerden dökümanlarınızı düzenleme imkanı veren CloudOn, ayrıca Google Drive, Dropbox ve Box hesaplarınızı da biraraya getiriyor. Böylece tek elden belgelerinize ulaşmak mümkün oluyor.

Office belgelerini düzenlemenin yanında Adobe PDF, PNG, JPEG ve GIF formatlarını da görüntüleyebiliyorsunuz. 

Uygulama Android 3.1 sürümü ve üzeri için erişilebilir durumda.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cloudon.client

• Ülkemizde kullanılabilir değilmiş.
  • Google drive kullanıyorum çok memnunum. Programını indirip kurdum masaüstüm de senkronize özelliğine sahip bir klasör yarattı ve bu klasörün içine neyi sürükleyip bıraksam anında 5GB lık google drive hesabıma senkronize ediyor. Silince de siliyor. Programlarıma dosyalarıma medyalarıma her an her yerden ulaşmak harika bir şey
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

Google drive kullanıyorum çok memnunum. Programını indirip kurdum masaüstüm de senkronize özelliğine sahip bir klasör yarattı ve bu klasörün içine neyi sürükleyip bıraksam anında 5GB lık google drive hesabıma senkronize ediyor. Silince de siliyor. Programlarıma dosyalarıma medyalarıma her an her yerden ulaşmak harika bir şey

Aynen ben de Google Drive kullanıyorum çok rahat, öncesinde Dropbox ve SugerSync de kullanıyordum şu anda da kullanıyorum, hayatı kolaylaştıran teknolojiler.
  • Google drive i kullanıyorum pc de sorun yok fakat Cep telefonumda android drive uygulamasını kurdum fakat resimlerimi telefonuma indiremiyorum belki sorun bende olabilir belkide uygulama yeni olduğu için eklenmemiş olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: dilerertugrul

Google drive i kullanıyorum pc de sorun yok fakat Cep telefonumda android drive uygulamasını kurdum fakat resimlerimi telefonuma indiremiyorum belki sorun bende olabilir belkide uygulama yeni olduğu için eklenmemiş olabilir

Cep telefonuna indirmiyor ama çevrimdışı ulaşılabilir yap dediğinizde, telefona indiriyor ancak Drive içerisinden ulaşılabilir oluyor, görüntüler galeride görüntülenmiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.