Şimdi Ara

Portal 2'nin PC Modlarına Talep Çok

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Valve'in Steam'de sunduğu Workshop desteğiyle birlikte artık daha fazla PC oyunu modlanabilir hale geliyor. Valve'in kendi oyunlarından Portal 2 de, 8 Mayıs'ta mod araçlarını sunmuştu. Bu araçlardan doğan PC modlarına talep ise oldukça fazla.

Alınan raporlara göre 8 Mayıs'ta ücretsiz sunulan Portal 2'nin mod araçlarıyla birlikte şimdiye dek oluşturulan haritalar ve modlar 52 bine yaklaştı. Bu modların indirilme sayısı ise 1.5 milyonu çoktan aşmış durumda. Değerlere bakılırsa Valve, hedefine ulaşmış gözüküyor. Valve'in hedefi, herkes için kolay kullanılabilir bir mod araçları sunmaktı.

• steam hafta sonu kampanyası yapmış arkadaşlar

http://store.steampowered.com/app/620/
  • Çok kolay kullanılabiliyor araçlar gerçekten. Valve iyi yapmış.
  • haritamı çözecek babayiğitler aranıyor :)

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=71538993
  • steam den portal 2 satın alırsam araçlarla yapılan haritaları indirip oynayabilirmiyim?? daha önce bitirmiştim portal 2 yi sadece araçlarla yeni harita oynayabilirsem akıcam... bilgisi olan arkadaş cvp yazabilir mi
  • Left 4 Dead serisi ve Counter-Strike için böyle birşey gelirse çok güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kubilayyy

steam den portal 2 satın alırsam araçlarla yapılan haritaları indirip oynayabilirmiyim?? daha önce bitirmiştim portal 2 yi sadece araçlarla yeni harita oynayabilirsem akıcam... bilgisi olan arkadaş cvp yazabilir mi

Tabii ki indirip oynayabilirsin, zaten DLC'nin amacı buydu. Kullanıcıların eklediği haritalar gerçekten mükemmel, mutlaka almalısın oyunu bence. Co-op'ını denemediysen durduğun hata hocam. :)
  • map editor ile co-op bölümü yaratmak mümkün değil bildiğim kadarıyla, peki sonradan eklenecek m? (umarım eklenir, arkadaşla co-op oynamanın da apayrı bir zevki var çünkü)
  • haberi gördüm 2. solukda oyun kütüphaneme eklendi :D
  • Steam ve Valve cidden oyuncu ve PC dostu Seviyorum bunları
  • quote:

Orijinalden alıntı: sheldoncooper

map editor ile co-op bölümü yaratmak mümkün değil bildiğim kadarıyla, peki sonradan eklenecek m? (umarım eklenir, arkadaşla co-op oynamanın da apayrı bir zevki var çünkü)

co-op haritaları da yapılıyor!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.