- x
Tüy Dökücü Krem - Activ
2 Cevap11192 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

273 Mesaj
12 Mayıs 2012; 3:06:23 

Arkadaşlar yaklaşık bi yarım saat önce Tv8'de baytahmin programını beklerken bu tele pazarlama reklamlari vardı.

orada da Activ isimli tüy dökücü kremi pazarliyorlardi.

Bunu kullanan bilen kimse var mı?

gerçi ben biraz geç açtim sonlarini izledim sadece , 6 dakikada kıllarin üzerine sürüyorsun ve sonra yıkayip pürüzsüz şekilde kıllari yokediyor.

Fakat fiyati 109 TL olması benı vazgeçirdi. yanı pekte güvenmiyorum bu telepazarlama programlarina ama elki kullanan vardır buradan?

89 Mesaj
12 Mayıs 2012; 3:41:33 

ben de gördüm o reklamı,
yalnız ürünün adı activ değil, acvit
dikkatimi çeken, "her yere kullanılabilir ve tahriş etmez" denmesiydi
yaptıkları demo da başarılı gibiydi ama kolpa olabilir tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barisgurler -- 12 Mayıs 2012; 4:33:54 >

1 Mesaj
22 Mayıs 2012; 22:26:38 

Ben sipariş verdim bu gün ulaştı... Sakın almayın arkadaşlar.. Gösterdikleri gibi değil kesinlikle... ben göğüs kısmına kullandım Reklamlarda suyu dökünce hemen gidiyor diyorlar ama asla öyle olmadı. aksine tümünü dökmedi bazı bölgelerde kaldı onları için tekrar sürdüm cildim kıpkırmızı oldu ... reklamlarda kökünden döktüğü söyleniyor bebeksi bir ten olcak deniyor ama yalan ... Dökülen yerde küçük küçük kıllar kalıyor gene . normal bir tüy dökücüyü kakalıyorlar ... Sakın almayın benim düştüğüm hataya düşmeyin 109 tlye yazık

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Sağlıklı Yaşam » Tüy Dökücü Krem - Activ
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.218