Şimdi Ara

Gunnar oyuncu gözlükleri (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
2
Favori
23.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Numaralı yapabilir miyiz böyle acaba? Günümün çoğu bilgisayarda geçiyor ve gözlüğümü değiştirme vaktim geldi, böyle bir şey iyi olur aslında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: En_Yaratıcı_Nick

"Flux" adlı programı indirin bedava, ve aynı şey. (Bence yani)

Aynen bunu yazacaktim. Turnuva vesilesiyle kazandigim gozlugu kullanmiyorum bile, flux fazla fazla yetiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chequx

quote:

Aynen bunu yazacaktim. Turnuva vesilesiyle kazandigim gozlugu kullanmiyorum bile, flux fazla fazla yetiyor.

Flux akar cidden. Birazdan tekrar normal ayara getireyim de gözümün kamaşma deneyimini yaşıyayım yine.
  • gözlük yerine direk f.lux indir
  • Ekran parlakligini azaltin.

• Flux kullanın aynen. Bende kullanıyorum ama her şeyde işlemiyor. Genelde LOL oynuyorum onda işliyor ama herhangi bir call of duty oyununda işlemiyor. Crysis 3 te işlemiyor. Steamden girdiğim nerdeyse hiçbir oyunda işlemiyor.

quote:

Orijinalden alıntı: CoolTigerJoo

Ekran parlakligini azaltin.

Aynı şey değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarhosbulasikteli

Başlığı hortlatayım :)
    http://www.amazon.com/gp/product/B00CAUTK0E/ref=oh_details_o01_s00_i00?ie=UTF8&psc=1

Amazon bir ay dolmadan adresime yurtiçi kargo ile yolladı.
    Ürün acaip güzel FPS oynarken özellikle çok çok farkediyor.
    Asıl alma amacım işim gereği ekrana 7-8 saat bakıyorum.
    İlk günün sonunda kesinlikle hissedilir bir rahatlama sağladı bana.
    Sorusu olan olursa yanıtlamaya çalışırım.

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/gunnar-oyuncu-gozulugu-103172281

Hocam biraz saçma gelebilir ama numaralı da üretiliyor mu talep üzerine?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kreas Lunaquas

quote:

Orijinalden alıntı: sarhosbulasikteli

Başlığı hortlatayım :)
    http://www.amazon.com/gp/product/B00CAUTK0E/ref=oh_details_o01_s00_i00?ie=UTF8&psc=1

Amazon bir ay dolmadan adresime yurtiçi kargo ile yolladı.
    Ürün acaip güzel FPS oynarken özellikle çok çok farkediyor.
    Asıl alma amacım işim gereği ekrana 7-8 saat bakıyorum.
    İlk günün sonunda kesinlikle hissedilir bir rahatlama sağladı bana.
    Sorusu olan olursa yanıtlamaya çalışırım.

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/gunnar-oyuncu-gozulugu-103172281

Hocam biraz saçma gelebilir ama numaralı da üretiliyor mu talep üzerine?

Yok hocam hiç bir yerde görmedim ben numaralı seçeneğini

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• allah razı olsun bilmiyordum bu programı gözlerim rahatladı
  • Kulaklıkla kullanılması sıkıntılı oluyo mu acaba. Kullanan varsa deneyimini paylaşırsa çok iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: credo

Kulaklıkla kullanılması sıkıntılı oluyo mu acaba. Kullanan varsa deneyimini paylaşırsa çok iyi olur.

Chaox falan kullanıyor. Niye bir sıkıntı olsun ki ?
  • Bana boşa para gibi geldi? Gecenin 2-3 ünde oynadığım oyunlar dışında hiç bir zaman yorulmadı gözlerim.

• Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    Ürün hakkında araştırma yaparken kulaklık kullananlar için konfor sorunu yaşanabileceğini okumuştum, o yüzden sorma gereği duydum. Yani kulaklık varken, gözlüğü taktığımızda herhangi bir ağrı veya benzeri rahatsız edici unsurlar oluşuyo mu gözlüğün kulaklık altında kalan bölümünde. Gerçi jeton geç düştü ve bu mesajı yazarken aklıma geldi kendi güneş gözlüğümle denedim kulaklığı sıkıntı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: credo

Ürün hakkında araştırma yaparken kulaklık kullananlar için konfor sorunu yaşanabileceğini okumuştum, o yüzden sorma gereği duydum. Yani kulaklık varken, gözlüğü taktığımızda herhangi bir ağrı veya benzeri rahatsız edici unsurlar oluşuyo mu gözlüğün kulaklık altında kalan bölümünde. Gerçi jeton geç düştü ve bu mesajı yazarken aklıma geldi kendi güneş gözlüğümle denedim kulaklığı sıkıntı yok

• Arkadaşım gunnar gözlük kullanıyorum. Elden satış yapmamalarına rağmen uzun telefon görüşmesi sonucu beşiktaştaki yerlerine gittim. Oradaki bütün gözlükleri bizzat deneyerek kendime göre yüz hatlarıma en uygun gözlüğü seçtim. Aynı kulaklık muhabbetini bende sordum. Ki orda bulunan görevli bu gözlüğü oyuncular kullandığı için gözlük sapı kısımları ince ve kulaklık takanlara engel olmayacak şekilde dizayn edilmiş dediler. Kulaklıkla kullanıyorum hiçbir sorun yok. Almak isteyen tereddüt etmesin. Hatta almak isteyen pm atsın yardımcı olayım. TR dekiler Dolara endeksli satmıyor. Sabit TL şeklinde fiyatları var. E bay yada Gunnar offical sitedeki fiyatlara göre uygun fiyatları oluyor. Haziran ayında aldım 200 TL ye almıştım. Dyrus un gözündekinin biraz ufağını gayet memnunum. Gözlerimde ışığa hassaslık var. Bu gözlüğü aldığımdan beri rahatım bir miktar.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackHawkk

quote:

Orijinalden alıntı: grey_fox

ne oluyomuş ki bundan alınca

çok uzun süre pc başında duranlar için özel tasarlanmış

Gunnar optiks oyunculara özel bir gözlük tasarladı. Parlamayı azaltma, göz yorgunluğunu azaltma ve uçucu hava akımlarını bloke etme özelliklerine sahip bu gözlükler farklı kaplamalar, renkler ve şekillerde uzay çağının malzemeleriyle üretiliyor. Ars Technica bu gözlükleri denedi ve gerçekten işe yaradıklarını doğruladı. Çok uzun süreler oyun oynuyorsanız, oyun oynamak gözlerinizi yoruyorsa ve böyle bir ürüne para harcayabilecek durumdaysanız bu gözlükler tam da sizin için tasarlandı.

Hocam sorun göz degilki bel ağrısı 3 saatten sonra belim ağrımaya başlıyor acaba oyuncu koltugu çözüm mü bunun için ?

• quote:

Aynen öyle.
  • gunnar gözlük alcağına f.lux yükle. gözlükle gördüğün şeyi direkt olarak ekrana uyguluyor. gunnar gözlük kullanmışlığım var gerçekten arada fark yok diyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Auspexa -- 19 Şubat 2014; 12:12:00 >
  • İşyerinde saatlerce PS ve 3D çalışıyorum, bunlar bana yardımcı olabilir sanırım fakat numaralı modellerinin olup olmamadığına dair bir bilgiye rastlayamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crossroads

İşyerinde saatlerce PS ve 3D çalışıyorum, bunlar bana yardımcı olabilir sanırım fakat numaralı modellerinin olup olmamadığına dair bir bilgiye rastlayamadım.

türkiyede yok yurt dışında var.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.