Şimdi Ara

War Thunder (2013) [ANA KONU] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.870
Cevap
52
Favori
370.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nasıl yahu? ( klasik kapitanzursee yorumuna daha fazla yazacak kelime bulamdım şincik)
  • Oyun aynı world of tanks gibi oynanıyor. NAsıl desem, yüklemden asla bilemezsin.
  • yüklü zaten, mause ve klavye ile oynuyorum yani çalışıyorum mümkün değil joy lazım bana birede aim nişangahı ile bir çember var , kafamı allak bullak yapıyor, hi. değişmemiş bildiğimiz kapitanzürsee işte
  • Bi anlamadım seni gitti. Neyine kafan karışıyor. Mausu nere cevirsen oaraya gidiyor alet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tmgnd

yüklü zaten, mause ve klavye ile oynuyorum yani çalışıyorum mümkün değil joy lazım bana birede aim nişangahı ile bir çember var , kafamı allak bullak yapıyor, hi. değişmemiş bildiğimiz kapitanzürsee işte

oyun maus+klavyeyle oynanmak üzere geliştirilmiş zaten maus+klavye dışında joyla daha çok zorlanılıyor ben joyla oynayan hiç görmedim yabancıların canlı oyunlarını izlerken bile... Beyaz büyük yuvarlak senin dönmek istediğin yer + şeklindeki işaret senin taretin gibi düşün world of tanks tabiriyle x e basınca o adamı kare içine alıyor ve sen 1km den daha az yaklaştığında sana ateş etmen gereken yeri ufak siyah bir yuvarlak çıkararak gösteriyor oyun zaten biraz oyunu anlaman içinhttp://tr.twitch.tv/directory/game den search kısmına war thunder yazıp birkaç canlı oyun izlemen seni bu konuda çok güzel aydınlatıcaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saranghapanida -- 15 Şubat 2013; 18:04:27 >

• Joystick kulanmak istiyorsanız HB veya Full real yapmanız gerek, arcade maçlarda baş edemiyorsunuz ama arcade oynamayınca sıkıntı kalmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !3!ack -- 15 Şubat 2013; 18:15:18 >
  • ben tonla hero madalyası aldım. Bi ton avcı düşürdüm. Hatta forumada yazdım. Mause aimi bozarsanız oyunu bırakırım. Onlarsa asla böyle şey olmayacak dedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: !3!ack

Joystick kulanmak istiyorsanız HB veya Full real yapmanız gerek, arcade maçlarda baş edemiyorsunuz ama arcade oynamayınca sıkıntı kalmıyor

Historik oynadım. Maus aim gayet iyi çalışıyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UberJager

ben tonla hero madalyası aldım. Bi ton avcı düşürdüm. Hatta forumada yazdım. Mause aimi bozarsanız oyunu bırakırım. Onlarsa asla böyle şey olmayacak dedi.

Tabiki bozmazlar, arcade maçlarda 10k oyuncu olurken, full maçlarda en fazla 100 kişi oluyor.

quote:

Orijinalden alıntı: UberJager
    Historik oynadım. Maus aim gayet iyi çalışıyordu.

Çalışıyor ama joysticklerde çalışıyor yani eşit seviye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !3!ack -- 15 Şubat 2013; 18:23:55 >

• !3!ack /saranghapanida
    Cevaplar için sağolun

UberJager: sana gelince turşu ye sen kafan karışmış

İşin aslı şu iyi bir joy, iyi bir pc, iyi bir freetrack yada tracker olmadan, benlik değilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tmgnd -- 15 Şubat 2013; 18:23:38 >
  • Merhaba arkadaşlar War Thunder Crewler ile ilgili analamdıklarınıız size resimli ve anlaşılır bir şekilde aktarmak için elimden geldiği kadaryıla yaptım

War Thunder (2013) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tan12tirus -- 15 Şubat 2013; 20:55:59 >
  • Arkadaşlar siz hangi ağaç üzerinden gitmeyi düşünüyosunuz sizce en iyisi hangisi birde ps3 ün joystick i ile oynayabiliyomuyuz
  • mesajım bulunsun..
  • @saranghapanida
    verdiğin sitedeyim şu an hydronix arkadaşımız me 163b ile çatur çutur götürüyor
    eleman pilotun tüm özelliklerini fullemiş nasıl başardıysa anlamadım aklınıza gelen tüm özellikler full
  • beyler tank savaşları yok mu bu oyunda?
    yükledim ama göremedim.
  • Yok.
  • Beyler ben başladım, bir kaç savaş yaptım temel olarak ne olduğunu anladım wot a benziyor ilk uçakları tamir etmesi hariç japonya üzerinden gidiyorum, 110 golden eagle vardı crew point yapıp ilk uçağa dağıttım japonların. doğru mu yaptım kötü mü sizce.
  • Yahu bu gemiler ne zaman gelecek çok merak ediyorum da nasıl olacağını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RockSharp

Yahu bu gemiler ne zaman gelecek çok merak ediyorum da nasıl olacağını.

hele dur daha betada
  • quote:

Orijinalden alıntı: saranghapanida

quote:

Orijinalden alıntı: tmgnd

yüklü zaten, mause ve klavye ile oynuyorum yani çalışıyorum mümkün değil joy lazım bana birede aim nişangahı ile bir çember var , kafamı allak bullak yapıyor, hi. değişmemiş bildiğimiz kapitanzürsee işte

oyun maus+klavyeyle oynanmak üzere geliştirilmiş zaten maus+klavye dışında joyla daha çok zorlanılıyor ben joyla oynayan hiç görmedim yabancıların canlı oyunlarını izlerken bile... Beyaz büyük yuvarlak senin dönmek istediğin yer + şeklindeki işaret senin taretin gibi düşün world of tanks tabiriyle x e basınca o adamı kare içine alıyor ve sen 1km den daha az yaklaştığında sana ateş etmen gereken yeri ufak siyah bir yuvarlak çıkararak gösteriyor oyun zaten biraz oyunu anlaman içinhttp://tr.twitch.tv/directory/game den search kısmına war thunder yazıp birkaç canlı oyun izlemen seni bu konuda çok güzel aydınlatıcaktır.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar ilk hesabımda oynadım ama xp leri fln boş yere harcadım
    şimdi yeni bir hesap açtım rusya üzerinden kasmayı düşünüyorum sizce manlıklımı ?

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.