Şimdi Ara

War Thunder (2013) [ANA KONU] (355. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.869
Cevap
52
Favori
370.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Açmışsın ama satın almamışsın. ;)
  • Özlemişim valla oh be, tanklardan bi bo.. anlayamadım halen tek almanlardan açık benim yolum belli uçaklar :D
  • Taze taze Panther oynanış videosu:
  • Bilgisayara recovery yapdım şimdi tekraryükledim girdim ama oyun ingilizce. Nerden nasıl Türkçe yapacam biri söyleyebilirmi :)
  •  War Thunder (2013) [ANA KONU]

uzun zamandır beaufighter ile uçmuyordum sonuç iyi geldi bana bu uçak benlik esasında başka uçaklarla kasana kadar biraz ağır mağır ama benlik bu uçak :)
    en az 6-7 tanede critical hit yaptım ama hep başkalarına kısmet oldu düşürmek şöyle bi oyunda 15 -16 zafer kazanamadım halen neyse düşmeden 9 tane düşürmekte bu tarz kargaşanın hüküm sürdüğü haritalarda bir beceri olsa gerek veya şans yaver gitti her oyunda böyle olmuyor tabi ama kesinlikle beaufighter ile en az 3-4 uçak düşürüyorum düşmeden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZEPHYR -- 4 Temmuz 2014; 21:12:39 >

• oyunda kullanmadığımız tankları satma imkanımız var mı ben biraz bakındım ama bulamadım

birde benim garajımda şuan Pzkpfw 3 L, Pzkpfw 4 F2 ve Stug 3 aus F var. Ancak bu tankların bi sonraki sıralarını - pzkpf 3 M, pzkpf 4 g ve jgdpanzer IV - araştıramıyorum ne gerekiyor onlarıda araştırabilmem için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZacDoUrden

oyunda kullanmadığımız tankları satma imkanımız var mı ben biraz bakındım ama bulamadım

birde benim garajımda şuan Pzkpfw 3 L, Pzkpfw 4 F2 ve Stug 3 aus F var. Ancak bu tankların bi sonraki sıralarını - pzkpf 3 M, pzkpf 4 g ve jgdpanzer IV - araştıramıyorum ne gerekiyor onlarıda araştırabilmem için?

Bulunduğun Tier de 6 tane tankı açman gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bundeskanzler

quote:

oyunda kullanmadığımız tankları satma imkanımız var mı ben biraz bakındım ama bulamadım

cevap için teşekkürler.

satın almak gerekiyor mu sadece araştırmak yeter mi? birde kullanmadığımız tankları satamıyor muyuz?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bundeskanzler

quote:

cevap için teşekkürler.

satın almak gerekiyor mu sadece araştırmak yeter mi? birde kullanmadığımız tankları satamıyor muyuz?

araştırmak yetiyor diye hatırlıyorum. ama bakmam lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: fantomkafa

Bilgisayara recovery yapdım şimdi tekraryükledim girdim ama oyun ingilizce. Nerden nasıl Türkçe yapacam biri söyleyebilirmi :)

Launcher da sag ustte ulke bayragi var onu turk bayragi yap

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Logitech extreme 3d Pro kullananlar ps4 te çalışıyor mu acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar merhaba yeni başladım oyuna.50k fazla tecrubem var ama ne işe yaradıgını çözemedm.nerde kullanıcam ne yapıcam? kartal ile kullanılıo heralde sadece amma normal kastıgım tecrubeden daha fazla resmen
  • MikariN M kullanıcısına yanıt
    Altın kartal olmadan hiç bir işe yaramıyor.Benimde 2 m dan fazla deneyim mevcut. Oyuna yeni başladıysan U.S.A dan uzak dur benim 3.2m aslanımı yedi ilk jete gelene kadar.Uçakları ve tamirleri çok pahalı hele o mustang serisi yok mu tam bir milli servet düşmanı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkımm

Altın kartal olmadan hiç bir işe yaramıyor.Benimde 2 m dan fazla deneyim mevcut. Oyuna yeni başladıysan U.S.A dan uzak dur benim 3.2m aslanımı yedi ilk jete gelene kadar.Uçakları ve tamirleri çok pahalı hele o mustang serisi yok mu tam bir milli servet düşmanı.

Alman başladım ama bugun ynadıgım 20 oyunda 4 ucaktan 3 ünün ölümü hep pilotun erkenden ölmesiyle sonuclandi..daha mermi atmadan gidiyorum ve en önde savasmıyorum yüksekte ucuyorum base i savunuyorum ama 4-5 mermide öldü hep.bf serisi fighter ım var
  • Me-163 ü açtım video gelir 1-2 güne
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayox06

Me-163 ü açtım video gelir 1-2 güne

Bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: MikariN

quote:

Alman başladım ama bugun ynadıgım 20 oyunda 4 ucaktan 3 ünün ölümü hep pilotun erkenden ölmesiyle sonuclandi..daha mermi atmadan gidiyorum ve en önde savasmıyorum yüksekte ucuyorum base i savunuyorum ama 4-5 mermide öldü hep.bf serisi fighter ım var

Imzamda youtube kanalim var ordaki war thunder okulu videolari ni izle 5 tane filan var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: tayox06

quote:

Orijinalden alıntı: MikariN

quote:

Imzamda youtube kanalim var ordaki war thunder okulu videolari ni izle 5 tane filan var

bakıyorum hemen

• 
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.