Şimdi Ara

War Thunder (2013) [ANA KONU] (307. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.870
Cevap
52
Favori
370.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle sağol.Tek tek okudum Japonları sevmem ben zaten.O yüzden almam oyunda Tier 5'te Amerikan ve İngiliz üstünlüğü var diyorlar.İngiltere ile oynadığım zamanlarda hep 1. oluyorum.Asla 2. olmam Spitfire serisi çok sağlam ilerliyor gerçekten.6 vs 1 yaptığımı bilirim.4'ünü alıp sağ çıkmıştım.Bi ara video çekmeye başlarım.Pcden oynuyorum bende ama uçak tiplerine takıntılıyım.Amerika'nın t5 serisindeki F4U model uçağı cidden manyak duruyor.İngiltere'ninde fena değil gerçi.Aslında deneme şansım olsa çok manyak olurdu Bomber sevmem ben.Rush atan adama öyle şeyler iyi gelmiyor Bi Almanlarada bakıcam ama yazdıklarından sonra.Zaten seriler belli her ülkede.İngilizler Typhoon, Spiftire serisine geçince rahatlıyorsun.Aynı şekilde Amerikanlarda F4U veya Kittyhawk, Ruslarda ise Mig, La veya Yak serisi seni götürüyor.İş biraz oynayışa bakıyor aslında.Ama sonlara doğru jet fighterlarda tipler değişmeye başlayınca insanın içindeki açgözlülük duygusuda çıkıyor ortaya.Hepsini almak istiyorsun Şuan kararsız kaldım açıkçası.Ruslar dediğin gibi gerçekten monoton.Amerika'yı seçmiştim başlarken.Sonra hepsinin ilk uçaklarını deneyip, Ruslarda karar kıldım.Baya oynadım sayılır.T3'e geldim.İngilizlere geçtim ardından ve onlarda da t3ler açık.Şuanda Spitfire'nin 73 bin rp isteyen bi modelini açıcam Mk Vc diye.5.0 ranka sahip ama fiyatı gerçekten çok pahalı.Ondan sonra gelen uçak bile o kadar değil.O uçak farklı gibi duruyor sanki.Lüks galiba Veya kazık Ben senin aksine her türlüsünü düşürüyorum valla.Ama bazen tam arkaya geçince tutmuyor.Burda marifet gidiş yoluna sıkmakta.Hangi ülkeye geçersem geçiyim 1. oluyorum ama T5 sonuç olarak oyunun son ve en önemli, en zevkli kısmı bence.O yüzden jet fighterları iyi olan bi ülkeyi kasmak istiyorum.Hepsini kasıcak kadar vaktim var aslında ama eskisi gibi oyun isteğim yok

• Ingiliz 20mm hispanolari oyundaki en iyi 20lik silah. Isten geldim beyler cok sinirliyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İngiltere'de baya iyiyim aslında Bunlar rekor sslerden biri.2 ve 1 level önce
     War Thunder (2013) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jim Carrey -- 12 Nisan 2014; 13:53:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bmbj

quote:

Orijinalden alıntı: bycelik41

quote:

Orijinalden alıntı: 001ali001

beyler şu dönüştürme ya da araştırma işlemini hiç anlamadım ne yapmam gerekiyor ?? buradan veya pm den cevaplarsanız çok sevinirim

Harbiden ya bende hiç anlamadım biraz biri yardım etsin lütfen?

Şimdi research (araştırma) olayı şöyle ; Oyuna başladıgınızda size 3 adet uçak veriyor bedava olarak ve diğerlerinin hepsi kapalı şekilde geliyor. Ondan sonra açmak istediğiniz uçağı seçip research butonuna basıp o uçağı araştırmaya başlıyorsunuz. Her uçağın belli bir RP (Research Point - Araştırma Puanı -Mavi ampul-) var. Oyun içinde oynadıgınız süre - vurdugunuz uçak - patlattıgınız yer hedefleri size oyun içinde RP kazandırıyor. Bu rp puanlarını biriktirip araştırmaya başladıgınız uçağı açıyorsunuz. Açıldıktan sonra birtek lion (aslan oyun içi para) ile almanız gerekiyor.

Convert (dönüştürme )ise oyunun ana menüsünde paranızın yanında SARI ampul simgesi var. Buda oyun içinde kazandıgınız RP puanının aynısını oraya topluyor ancak bunları kullanabilmeniz için Golden Eagle ( Altın Kartal yani gerçek para) harcamanız şart.

İlk paragrafı anladımda ikinci paragrafta takıldığım yer var. Mesela wotta oyun sonucu research puanı geliyor birde çok azıcık serbest research geliyor yani serbest research istediğimiz şeyi açabiliyorduk ama bunda ise kullanmak için golden şartmı yani? ampulden sanki baya vardı nerdeyse bf109'u açmak için %90 kadar kullanıyordu ama tutarda golden vardı yani golden almazsak bu ampul bizim için boşmu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Batman Beyond

İngiltere'de baya iyiyim aslında Bunlar rekor sslerden biri.2 ve 1 level önce

Arcade oynayıp iyi demek ironi olmuş historic battle yada full real battle'ye bekleriz

• Oralar sarmıyor valla.Bu havaalanı kapmalılar fena.Direkt olarak başlıyor olay Diğerlerinde çok dikkat gerekiyor.Ben dikkat etmem asla
  • quote:

Oralar sarmıyor valla.Bu havaalanı kapmalılar fena.Direkt olarak başlıyor olay Diğerlerinde çok dikkat gerekiyor.Ben dikkat etmem asla

arcade de uçakların karakteristik özellikleri önemsizdir.. her uçak dönüş çok rahat gerçek dışı dönüşler yapabilir. Ama HB yada Frb'de öyle değil.. oyuna direk havaalnından başlarsın.. mermin biter.. bomban biter... istediğin hareketi yapamazsın... özellikle arcade'de etrafında sürekli dönenler var... yapsınlarda göreyim.. kanat kırılıyor sonra. taktik gerektirir HB-Frb'de en azından biraz daha dengeli... özellikle Frb'de.. düşman görünmez.. kendin seçmen gerekiyor. :D kokpit'den oynuyorsun.. :D

• quote:

Orijinalden alıntı: gtx295

quote:

Oralar sarmıyor valla.Bu havaalanı kapmalılar fena.Direkt olarak başlıyor olay Diğerlerinde çok dikkat gerekiyor.Ben dikkat etmem asla

arcade de uçakların karakteristik özellikleri önemsizdir.. her uçak dönüş çok rahat gerçek dışı dönüşler yapabilir. Ama HB yada Frb'de öyle değil.. oyuna direk havaalnından başlarsın.. mermin biter.. bomban biter... istediğin hareketi yapamazsın... özellikle arcade'de etrafında sürekli dönenler var... yapsınlarda göreyim.. kanat kırılıyor sonra. taktik gerektirir HB-Frb'de en azından biraz daha dengeli... özellikle Frb'de.. düşman görünmez.. kendin seçmen gerekiyor. :D kokpit'den oynuyorsun.. :D

Oralarda bomber mı işe yarıyor peki yoksa attacker mı? Bomber oynayasım var ama adam gibi uçak açmam gerekicek.Önceki şu Spitfire mk vb açılsın bi.73 bin istiyordu.Son 15 bin kaldı.Sonra bomber açar oynarım.Birde rp yi en iyi şekilde nasıl kasarım? 1000-1500 gelince yetmiyor

• maalesef.. HB'de daha fazla alıyorsun... bomber için Frb'de yüksek kalibreli atış güçlü bomberler işe yarıyor g8n1 gibi.. b17e/g gibi uçaklar iş görür.. ingilizlerin bomberleri sinek gibi 7.7mm.. Bombacılıgı seviyorsan g8n1 tavsiye ederim 3 adet 20mm top var... ve deli atış gücü var... Ama onunda ruslar Japonları çok sevdikleri için dönüş 0 en ufak bir mermi alınca dönüş kayboluyor... arkana kim geçerse öldü demektir.. isterse jet olsun... direk kokpit'e skınca pilot dead ama b17g gibi b24d gibi uçaklarda me 262 ler deli gibi avlıyor..
  • İyi ama şimdi g8n1 ile oynayabilmek için Japonya olmam gerek.Japonya olunca japon uçakları gelişcek.Onlar bana göre değil.Amerika'ya okeyim ama
  • quote:

İyi ama şimdi g8n1 ile oynayabilmek için Japonya olmam gerek.Japonya olunca japon uçakları gelişcek.Onlar bana göre değil.Amerika'ya okeyim ama

oyunda gerçek uçakların çogu yok.. eğer olsaydı en çok Alman'da olurdu özellikle bomber... Amerika bomber olsun... New York bomber olsun... adamlarda 12 turret 8i 20mm :D geçen gördüm.. çok manyak bişeydi. :) Google'den bakabilirsin Heinkell he 277. :) junkers ju 290-390... he177 vs vs..
  • Bakıyorum şimdi.Bu arada oyunda etkinlik vs. mi var? Az önce oyunu kazanınca 3000 rp geldi Rusları kayırmışlar zaten Rus yapımı nasılsa

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bmbj

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 001ali001

beyler şu dönüştürme ya da araştırma işlemini hiç anlamadım ne yapmam gerekiyor ?? buradan veya pm den cevaplarsanız çok sevinirim

Harbiden ya bende hiç anlamadım biraz biri yardım etsin lütfen?

Şimdi research (araştırma) olayı şöyle ; Oyuna başladıgınızda size 3 adet uçak veriyor bedava olarak ve diğerlerinin hepsi kapalı şekilde geliyor. Ondan sonra açmak istediğiniz uçağı seçip research butonuna basıp o uçağı araştırmaya başlıyorsunuz. Her uçağın belli bir RP (Research Point - Araştırma Puanı -Mavi ampul-) var. Oyun içinde oynadıgınız süre - vurdugunuz uçak - patlattıgınız yer hedefleri size oyun içinde RP kazandırıyor. Bu rp puanlarını biriktirip araştırmaya başladıgınız uçağı açıyorsunuz. Açıldıktan sonra birtek lion (aslan oyun içi para) ile almanız gerekiyor.

Convert (dönüştürme )ise oyunun ana menüsünde paranızın yanında SARI ampul simgesi var. Buda oyun içinde kazandıgınız RP puanının aynısını oraya topluyor ancak bunları kullanabilmeniz için Golden Eagle ( Altın Kartal yani gerçek para) harcamanız şart.

İlk paragrafı anladımda ikinci paragrafta takıldığım yer var. Mesela wotta oyun sonucu research puanı geliyor birde çok azıcık serbest research geliyor yani serbest research istediğimiz şeyi açabiliyorduk ama bunda ise kullanmak için golden şartmı yani? ampulden sanki baya vardı nerdeyse bf109'u açmak için %90 kadar kullanıyordu ama tutarda golden vardı yani golden almazsak bu ampul bizim için boşmu?

Aynen öyle sarı ampuller için para lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: mumak

quote:

Orijinalden alıntı: xx_serkan_xx

quote:

Merhaba arkadaşlar. Bu oyunu daha önce oynamıştım. Sonra bıraktım ve bir süre ara verdim. Dün canım çekti yükleyim dedim tekrardan. Yükledim herşey güzel ama girerken böyle bir hata verdi. Sorunun ne olduğunu bir türlü anlamadım.

Söz konusu hata:

http://i.hizliresim.com/p4v37m.png

Hata verirken buraya yönlendiriyor. Muhtemel sorun çözümleri. Hepsini yaptım ama nafile...

https://support.gaijinent.com/hc/en-us/articles/200070361-Error-80130182-The-authorization-server-is-unavailable-

arkadaşlar bu sorunumu cevaplayacak herhangi biri yokmu acaba? Gerçekten her yolu denedim ama başarılı olamadım

oyun forumunda teknik problemlere başlık açarmısın ?
    http://forum.warthunder.com/index.php?/forum/234-teknik-problemler/
    foruma oyundaki kullanıcı adın ve şifrenle giriş yapabilirsin

Teşekkür ederim. Bayadır oynamadığım için bilmiyordum oyunun Türkçe forumu olduğunu.

Edit: Konu açma yetkim yok galiba. Üye girişide yaptım fakat konu açamıyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UrukHai_ -- 12 Nisan 2014; 16:52:33 >

• Beyler crew point almaya değer mi sizce? 540 altın kanat var şimdilik
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mumak

quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar. Bu oyunu daha önce oynamıştım. Sonra bıraktım ve bir süre ara verdim. Dün canım çekti yükleyim dedim tekrardan. Yükledim herşey güzel ama girerken böyle bir hata verdi. Sorunun ne olduğunu bir türlü anlamadım.

Söz konusu hata:

http://i.hizliresim.com/p4v37m.png

Hata verirken buraya yönlendiriyor. Muhtemel sorun çözümleri. Hepsini yaptım ama nafile...

https://support.gaijinent.com/hc/en-us/articles/200070361-Error-80130182-The-authorization-server-is-unavailable-

arkadaşlar bu sorunumu cevaplayacak herhangi biri yokmu acaba? Gerçekten her yolu denedim ama başarılı olamadım

oyun forumunda teknik problemlere başlık açarmısın ?
    http://forum.warthunder.com/index.php?/forum/234-teknik-problemler/
    foruma oyundaki kullanıcı adın ve şifrenle giriş yapabilirsin

Teşekkür ederim. Bayadır oynamadığım için bilmiyordum oyunun Türkçe forumu olduğunu.

Edit: Konu açma yetkim yok galiba. Üye girişide yaptım fakat konu açamıyorum...

konu açmaylailgili bi sınırlamayokki. mutemelen forumda bi sıkıntı olmuştur. bir süresonra tekrar denersiniz. yada pm atabiliyosanız garyosavan a atın. kendisi community helper. genelde yardımcı oluyor

• mumak M kullanıcısına yanıt
    Peki. Yardımın için teşekkürler...
  • Beyler sizce değer mi? O %20'lerin anlamını buldum kendi çapımda.O kadar uçak düşürüyorum.Ona rağmen en fazla 15-25 crew point falan veriyor.80 altın kartala 1500 crew point nasıl ama? Zaten bi işe yaradıkları yok şimdilik.İlerde lazım olur mu kartallar?
    https://store.donanimhaber.com/bb/10/81/bb10810b12ce287fb84991ab8a0f3f59.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jim Carrey -- 12 Nisan 2014; 17:25:31 >

• Çok az kaldı bi gelse şu uçak

• 
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.