Şimdi Ara

LG'nin yeni telefonu 4 çekirdekli işlemci, 2GB RAM ve 13MP kamera ile geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
11.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S III'ü duyurmasının ardından memleketlisi LG'nin nasıl bir yanıt vereceği merak konusu idi. Resmi duyurusu Galaxy S III'ün hemen ardından yapılan Optimus LTE2 modeli 2GB RAM kapasitesi ile dikkat çekerken, ortaya çıkan son bilgiler LG'nin daha yüksek konfigürasyona sahip model hazırlandığına işaret ediyor.

LG'nin üst seviye telefon segmentinde bayrak taşıyıcı model olabileceği konuşulan LS970, 4,67-inç büyüklüğünde ve 1280 x 768 piksel çözünürlüğünde ekran ile geliyor.

Qualcomm'un Krait tasarımını temel alan dört çekirdekli Snapdragon APQ8064 işlemcisinden güç alan telefonda grafik birimi olaraksa Qualcomm'a göre konsol seviyesinde görüntü kalitesi sunan Adreno 320 GPU'su eşlik ediyor. Android işletim sistemini kullanan ve LTE uyumlu olan telefonun 2100 mAh kapasiteli pil ile geleceği ve üzerinde 13MP çözünürlüğünde kamera olacak. 

LG LS970'in diğer detayları hakkında şu an için çok fazla bilgi bulunmuyor. 

• Ben bunu S3 e tercih ederim sahsen. Ekran lcd mi amoled mi acaba? İslemciler kac mhz de clocklanmis?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grkm27

Ben bunu S3 e tercih ederim sahsen. Ekran lcd mi amoled mi acaba? İslemciler kac mhz de clocklanmis?

madem bunları bılmıyorsun neye göre s3 e tercih ederim diyorsun?
  • samsungdan donanım olarak daha üstün modeller çıksada benchmarklarda ve kullanımda samsung hep önde oluyorlar adamlar yapıyor hakikatten
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagataykoroglu

quote:

Orijinalden alıntı: Grkm27Ben bunu S3 e tercih ederim sahsen. Ekran lcd mi amoled mi acaba? İslemciler kac mhz de clocklanmis?
    madem bunları bılmıyorsun neye göre s3 e tercih ederim diyorsun?

ram ve kamera :)
  • konsol kalitesi demek... bizim çift çekirdeklilerde eskidi artık
  • Valla bıktık artik bizde şaşırdık artik hangi markayı modeli sevicemizi hergün bir model çıkıyor, baydı artik vay 2cekirdekli vay 4cekirdekli böyle sürer artik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adreno 320 ve 2gb ram işte telefon
  • Ekran TFT LCD
  • O görünüm ne yahu, nasıl bir kasa tasarımıdır bu ne estetiklik var ne güzellik.
  • amoled ve gorilla glass birlikte olsa ekran muazzam olurdu.
  • Ekran olarak IPS kullanılmıştır.
  • Tasarımı birkere kalas gibi birşey olacak resmi ve LG nin önceki modellerini baz alırsak. Neredeyse olmayan ürün ve yazılım desteğinide yanına koydukmu...

Neyse boşverin 2gb ram var alın.
  • Batarya gene 2100 mAh, adam gibi batarya koysalar direk önde olacaklar bir adım ama hala ram yükseltme peşindeler. Öte yandan çift çekirdekli Krait işlemci bile performans konusunda harikalar yaratırken dört çekirdeklisi Adreno 320 ile uçurur. Galaxy S3'ün liderliği uzun sürmeyecek gibi gözüküyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne zaman cikar acaba ciktigi gibi alacagim cidden cok iyi bir telefon olmus cok sevdim
  • O nasil bir donanimdir abi windows8 degil 18 calistirir

Hala 2x512 ramle calisan notebook lar var :)
  • gelsin.rekabet olur.fiyatlara yansır
  • özellikler çok güzel ancak lg'den şüpheliyim. adreno 320 gpu'sunu kullanan telefonlar umarım en kısa zamanda piyasaya çıkar.
  • 2gb daha ram koy = benim bilgisayar.
  • Şu an bu mesajı yazdığım netbook'u katlayacak bir performansa sahip bu telefon.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.