Şimdi Ara

Asus, DirectCU II serisi GeForce GTX 670 modellerini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

GeForce GTX 680 modelinden farklı olarak GeForce GTX 670 için üreticilere tasarım konusunda herhangi bir sınırlama getirmeyen Nvidia'nın yeni modelini lanse etmesiyle birlikte özel tasarımlı kartlar da arka arkaya boy göstermeye başladı. Önde gelen donanım üreticilerinden Asus, özelleştirilmiş baskılı devre kartı üzerinde 90mm çapında iki adet PWM kontrollü fana, bakır ısı borularına ve alüminyum yapraklara sahip DirectCU II soğutucusunu kullandığı GeForce GTX 670 modelini tanıttı. 

Asus tarafından yapılan açıklamaya göre, Nvidia'nın referans tasarımına göre %20 daha iyi soğutma performansı sağlayan yeni modelin düz ve Top olmak üzere iki versiyonu bulunuyor. Düz model Nvidia'nın standart saat hızların sadık kalırken, Top modelinde grafik işlem biriminin standart çalışma frekansı 1110MHz'e, Boost hızı ise 1137MHz'e yükseltilmiş. Daha yüksek stabilite için Digi+ VRM tasarımı ile donatılan ekrna kartı, 256-bit bellek veri yolu desteği, 2GB GDDR5 bellek kapasitesi ve 1536 paralel işlem birimiyle geliyor. 

DirectCU II soğutucusu ile kaslı bir görünüme sahip olan yeni modelin düz versiyonu 399$, saat hızları yüksek Top versiyonu ise 419$ seviyesinden pazara sunuluyor. 

v

• Mukemmel kart keske 350 dolar olsaydi
  • iyi kart ama pahalı
  • Bu sefer gerçekten çok başarılı bir seriye imza atmış NVDIA, hayretler içerisinde seyrediyorum ki 670 serisi 680 serisinden sadece %1 yavaş ama %20 ucuz, heleki yukarıda adı anılan kart, 680 den %8 kadar daha hızlı, ilginç
  • güzel kart keşke 349 dolar olsaydı. Kesin alırdım.
  • 1344 paralel işlem birimi olması lazım yanlış yazılmış galiba ?
  • asus soğutucunun tipini biraz değiştirmiş bölesi daha güzel geldi gözüme
  • Guzel Bir Kart Olmus Yine
  • 1300 TL den aiağı satılmaz bu. Vatan da OEM'lerde %25 indirimi kesti, hayal olur bunu almak.
  • Fan yaprakları Artic Cooling'e benziyor.
  • İşte Benim favori markam ve GTX 670 !
  • @mavisakal kardeşim oem parçalarda % 25 indirimin kesildiğinden eminmisin.. eğer öyleyse bana hayatımın en kötü haberini verisin :(
  • 1-1.5 aydır yapmıyorlar kampanya.
  • quote:

Top modelinde grafik işlem biriminin standart çalışma frekansı 1110MHz'e, Boost hızı ise 1137MHz'e yükseltilmiş.

Asus, DirectCU II serisi GeForce GTX 670 modellerini duyurdu
  • Normal DirectCU II fiyatı, gayet iyi performansıda var zaten çok iyi :)
  • Kart güzelde bulunabilirlik önemli
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.