Şimdi Ara

Rus keyi ile sorun yaşayan varmı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
2.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam beyler ben rus keyi ile bf3 mw3 vs. Alacağım fakat sorun sıkıntı çıkmasından korkuyorum buradan (misal nuclear) rus keyi alıpda sorun yaşayan varmı ? (steamde veya originde ban gibi)

EDİT:İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Synster -- 10 Mayıs 2012; 19:32:33 >

• Geçen yıl black ops almıştım güncellemeleri sırasında ingilizce dosyalarını sürekli değiştirmek gerekiyordu hatta ingilizce dosyalar da güncellenmesi gerekiyordu fakat oyunun güncellemeleri ve dlc leri bittiği için böyle bir sıkıntı olmadı ve tek karşılaşacağın sorun bu olur eğer key i aldığın veya açtırdığın yer sağlam değilse?
  • şuana kadar sorun çıkmadı sorun çıkmazda kimse diyemez bu riski göze alarak alacaksınız yüzde 10 ihtimal bile olsa :) ama 4 veya 5 yıldır nuclear rus key satıyor sorun yaşayanı görmedim önemli olan nuclear gibi güvenilir insanlardan key almak
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.H.N

Geçen yıl black ops almıştım güncellemeleri sırasında ingilizce dosyalarını sürekli değiştirmek gerekiyordu hatta ingilizce dosyalar da güncellenmesi gerekiyordu fakat oyunun güncellemeleri ve dlc leri bittiği için böyle bir sıkıntı olmadı ve tek karşılaşacağın sorun bu olur eğer key i aldığın veya açtırdığın yer sağlam değilse?

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Birde chn hocam black ops u hala online oynayan varmı ?
    Birde yersiz olacak ama assasins creed revelations online oynamak için orjinal alınırmı yani online için alınabilecek bir oyunmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok fiyat farkı oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeyjey11

Çok fiyat farkı oluyor mu?

Yani bir mw3 60$ iken steam de burada 35 lira

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anteras_05

quote:

60 değil 70 dolar steamda :) 35 tl nerde 125 tl nerde :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanlı06

quote:

quote:

60 değil 70 dolar steamda :) 35 tl nerde 125 tl nerde :)

Hocam söylemeden duramayacağım steam i nasıl okuyorsun?

Not amacım ukalalık falan değil
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: C.H.N

Geçen yıl black ops almıştım güncellemeleri sırasında ingilizce dosyalarını sürekli değiştirmek gerekiyordu hatta ingilizce dosyalar da güncellenmesi gerekiyordu fakat oyunun güncellemeleri ve dlc leri bittiği için böyle bir sıkıntı olmadı ve tek karşılaşacağın sorun bu olur eğer key i aldığın veya açtırdığın yer sağlam değilse?

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Birde chn hocam black ops u hala online oynayan varmı ?
    Birde yersiz olacak ama assasins creed revelations online oynamak için orjinal alınırmı yani online için alınabilecek bir oyunmu

Şimdi şöyle bir durum var kardeşim mw2 biliyorsun hack lerle dolu hatta korsan oynanabiliyor diye duydum keza mw3 te aynı yolun yolcusu bildiğim kadarıyla fakat black ops serverlarında asla hack ile karşılaşmazsın (treyarch a bunun için teşekkürler) ve evet online oynayan sürüyle insan var ve hala oynuyorum çok zevkli ki mw3 alan arkadaşlarım mw3 multisinden bıkmış vaziyette ve sevmediğini söylüyor black ops şuan alınabilir vaziyette. Diğer konu assassins crred için birşey söyleyemem çünkü hiç oynamadım. :D

• Rus keyi Bf3 almıştım dil değiştirince orjinal oyundan hiç bir farkı kalmıyor.. Sorun yaşamazsın yani..
  • quote:

şuana kadar sorun çıkmadı sorun çıkmazda kimse diyemez bu riski göze alarak alacaksınız yüzde 10 ihtimal bile olsa :) ama 4 veya 5 yıldır nuclear rus key satıyor sorun yaşayanı görmedim önemli olan nuclear gibi güvenilir insanlardan key almak

nuclear'ın kendi hesabının banlandığından haberin var mı ?
  • quote:

Selam beyler ben rus keyi ile bf3 mw3 vs. Alacağım fakat sorun sıkıntı çıkmasından korkuyorum buradan (misal nuclear) rus keyi alıpda sorun yaşayan varmı ? (steamde veya originde ban gibi)

Modern Warfare 3 ile BattleField 3 Rus key benim.

5-6 aydır herhangi bir sorun yaşamadım. Yalnız VPN ayarı yapmanız lazım Steam'e key i kaydederken.
    Key'i kayıt edince hiçbir sorun kalmıyor sonra direk ingilizce yüklüyor zaten

Kişisel tercihim MW3'ün yüzüne bakmıyorum. Steam VAC koruması hiçbir işe yaramıyor. HACK dolu serverlar.

BF3 ile mutluyum.

BF3 Almak isterseniz key problem yaratmıyor ama Ingilizce yapmak biraz zahmetli ondada yardımcı oluruz

• quote:

Orijinalden alıntı: husegundogdu

quote:

Selam beyler ben rus keyi ile bf3 mw3 vs. Alacağım fakat sorun sıkıntı çıkmasından korkuyorum buradan (misal nuclear) rus keyi alıpda sorun yaşayan varmı ? (steamde veya originde ban gibi)

Modern Warfare 3 ile BattleField 3 Rus key benim.

5-6 aydır herhangi bir sorun yaşamadım. Yalnız VPN ayarı yapmanız lazım Steam'e key i kaydederken.
    Key'i kayıt edince hiçbir sorun kalmıyor sonra direk ingilizce yüklüyor zaten

Kişisel tercihim MW3'ün yüzüne bakmıyorum. Steam VAC koruması hiçbir işe yaramıyor. HACK dolu serverlar.

BF3 ile mutluyum.

BF3 Almak isterseniz key problem yaratmıyor ama Ingilizce yapmak biraz zahmetli ondada yardımcı oluruz

bf3 aldım ben dün :)

• nucLear iyidir,güvenilirdir.
    MW3 ve Black Ops keyleri aldım sorunsuz.

Keyler RUS olduğu için VPN kullanıcaksın.

Çok basit:

Sen mail attığında, sana cevap verirken şu programını indirip yapın diyicek.
    O programı açıp Steam'e giricen keyi aktif edicen programı kapatıcan ve normal oynuyucaksın.1 dakkalık iş o kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: designr

quote:

şuana kadar sorun çıkmadı sorun çıkmazda kimse diyemez bu riski göze alarak alacaksınız yüzde 10 ihtimal bile olsa :) ama 4 veya 5 yıldır nuclear rus key satıyor sorun yaşayanı görmedim önemli olan nuclear gibi güvenilir insanlardan key almak

bkz.http://forum.donanimhaber.com/showProfile.asp?memid=9357

• quote:

Orijinalden alıntı: Artizt

nucLear iyidir,güvenilirdir.
    MW3 ve Black Ops keyleri aldım sorunsuz.

Keyler RUS olduğu için VPN kullanıcaksın.

Çok basit:

Sen mail attığında, sana cevap verirken şu programını indirip yapın diyicek.
    O programı açıp Steam'e giricen keyi aktif edicen programı kapatıcan ve normal oynuyucaksın.1 dakkalık iş o kadar.

Hocam ben bf3te vpn kullanmadım
  • Bende artık kutulu almaktan bıkıp Rus keyi alıyorum.. Kazıklanıyoruz 150 TL Vereceğime oyuna 5 Tane oyun alırım daha iyi..
    Ban problemi yaşamadım fakat Punkbuster hatalarından Orjinal aldığım 2 oyunu oynayamadım Rus keyleri ile Punkbuster alakası varmıdır bilemem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vahocan -- 13 Mayıs 2012; 18:37:25 >
  • quote:

quote:

quote:

yani ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

yani ?

Yani banlanmamış.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

yani ?

Yani banlanmamış.

o bandan sonraki hesabı :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.