Şimdi Ara

Huawei, işlemcisi güncellenmiş Ascend Y200 modelini tanıttı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
5.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Huawei, işlemcisi güncellenmiş Ascend Y200 modelini tanıttı

Bu yıl Ascend serisine ait üst seviye modellerle adından sıkça söz ettirecek Çinli Huawei firması, giriş seviyesine hitap eden diğer bir modelini CTIA 2012 kablosuz teknolojiler fuarında tanıttı.

Engadget sitesinin görüntülediği Huawei Ascend Y200 modeli 3.5 inçlik 480 x 320 piksel çözünürlükte kapasitif HVGA ekran, 1GHz hızında çalışan Qualcomm MSM7625A tek çekirdekli işlemci, 3.2MP çözünürlükte sabit odaklı kamera, Android 2.3 işletim sistemi, 1400mAh batarya, Huawei Emotion kullanıcı arayüzü, WiFi, Bluetooth, plastikten imal gövde şeklinde belirtilen özelliklere sahip. 

Kısa süre sonra Avrupa pazarına sunulması beklenen modelin 100 Avroluk fiyatı en önemli avantajı. ABD'de de bazı operatörlerle anlaşmalı olarak piyasaya sürüleceği tahmin ediliyor.

Modelin 800MHz saat hızına sabitlenmiş, 256MB RAM ve 1250mAh bataryaya sahip bir versiyonunun da bu aydan itibaren 499TL fiyat etiketiyle ülkemizde satışa sunulacağını belirtelim.

• 400 liraya Samsung Galaxy Gio almak yerine neden 500 liraya bunu alalım???
  • 256 mb ram ne ya.Bize gelince bütün özellikler kırpılıyor.499 fiyatıyla HUAWEİ hata yaptı.İdeos X5 kullanıcısı olarak HUAWEİ'yi banlıyorum.
  • Ahaha huawei de havalanmış, önce adam olunda sonra pahalı telefon satarsınız...
  • 450 liraya temiz, en az 12 ay daha garantili, 2. el ideos x5 alır, custom rom'umu atar, 1.2 ghz stabil işlemci hızımla fark atarım. yerim 499'unu :)
  • O nedir yaaaa fiyat 100 avro turkiyede neden 500 tl gibi deli bi rakamla giris yapiyo 2 katindan fazla fiyat. Bu benim milletimin para savdasinin Allah be.... versin.
  • bizim ülkemizde 1 euro 4.99 tl sanırsam
  • Beklentilerimiz suya düştü. Çok pahalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanr

O nedir yaaaa fiyat 100 avro turkiyede neden 500 tl gibi deli bi rakamla giris yapiyo 2 katindan fazla fiyat. Bu benim milletimin para savdasinin Allah be.... versin.

Ve şöyle bir sorun var burada satılacak telefon olan avrupadakine gore daha kotu ve pahalı biri 1 ghz digeri 600 mhz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • galaxy gio cok daha iyi bir secenek
  • Huawei ye bak adam olmuşta Türkiye ye pahalı telefon satıyor üstelik özelliklerinden kırpıp satıyor. Neden çünkü onlara denmiştir ki bu Türkiye halkına neyi pahalı satarsan onu alırlar onu iyi sanırlar bu yüzdendir burada pahalı olması sanırsam.

• Ace 2 çıkacağı için aceninde fiyatı düşecek bunun yerine ace alınabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter_Kamıttır -- 10 Mayıs 2012; 21:38:58 >
  • Arm 11 v6 tabanlı işlemcilerini işlemciden saymamak gerek artık.
  • Ulan Huawei birak bu modelleride, Ideos x5 geri getir, ulan 550 TL'ye İdeos X5 almak varken 600 TL daha düşük bir Android aldım satışlarında çok iyi gidiyordu ne diye çektin ki?
  • Huawei de anca tanıtsın. Bir icraatını göremedim şimdiye kadar.
  • 1 sene s0nra 300 e kadar düşer bu telefon
  • ideos x5 ten sonra bu fiyata bu telefonu türkiye pazarına sokmak çok aptalca olur.
    Düşünsenize 512 mb ram 480x800 çözünürlüklü ideos x5 560 tl den giriş yapmıştı şimdi 500 tl ye 256MB RAM 480 x 320 çözünürlüklü telefon...
  • huawei de bizi gözüne kestirmiş
  • Türkiye ye gelen havasına suyuna hemen alışıyor.

• Cin olmadan adam çarpmak buna denir heralde...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.