Şimdi Ara

Acer Aspire One 725 modeli Temmuz ayında piyasada olacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Acer Aspire One 725 modeli Temmuz ayında piyasada olacak

Acer'ın sevilen netbook serisi Aspire One ailesinin yeni üyesi Aspire One 725 firma tarafından resmi olarak duyuruldu.

Aspire One 725 modeli 1GHz hızında çalışan çift çekirdekli AMD C-60 APU'suna yer veriyor ve Radeon HD 6290 grafik birimi de beraberinde geliyor. 11.6 inçlik CineCrystal LED ekranı 1366 x 768 piksel çözünürlüğe sahip. 

4GB DDR3 RAM, 320GB/500GB depolama kapasitesi, kart okuyucu, WiFi, Bluetooth 4.0, 3G desteği, HD kalitesinde ses, Windows 7 Home Premium işletim sistemi, 1.2Kg ağırlık şeklinde diğer özellikleri mevcut.

Segmentteki diğer modeller gibi Aspire One 725 modeli de günlük ofis ve multimedya ihtiyacınızı karşılamak için tasarlanmış ve belirli bir seviyede çoklu görevleri de destekliyor.

Model Temmuz ayından itibaren 359 Avro başlangıç fiyatıyla İtalya'da raflardaki yerini alacak. Aynı aydan itibaren global olarak satışına da başlanması bekleniyor.

• Ferrari One in fusion lu modelini çıkarsa eminim çok satar ama abuk subuk modeller çıkarmaya devam ediyorlar. Geçen sene e-350 işlemcili sony almıştım ama o zaman piyasada Ferrari olsaydı onu alırdım.
  • yahu zaten Aspire One 722 modeli var benzer özellikte hatta aynısı sadece kasa farklı ne gerek var ki...

ayrıca Fusion E işlemcili modellerin artması lazım bizim satıcılar sağolsun adam akıllı ürün tedarik etmiyolar etseler bile Fusion E450 li sony 1329 lira yuh yani diyorum ...
  • Acer'ın AMD kullanması nadir rastlanılan bir durum, ama AMD bu netbook için hayırlı olabilir ayrıca tasarımda çok iyi. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: isyankar_emre

Acer'ın AMD kullanması nadir rastlanılan bir durum, ama AMD bu netbook için hayırlı olabilir ayrıca tasarımda çok iyi. :)

Aslında firmalar daha çok AMD'ye önem verseler hem onlar kazanır hem de tüketici kazanır.
  • Acer'ın AMD kullanması nadir rastlanılan bir durum
  • APU ile netbook'lar iyi yere gelecek. Acer AMD'yi tercih etmesiyle doğru bir karar vermiş.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.