Şimdi Ara

Samsung'un 55-inç OLED televizyonu fiyatlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
6.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung'un 55-inç OLED televizyonu fiyatlandı

Samsung çalışan prototipini Ocak ayındaki Tüketici Elektronik Fuarı'nda tanıttığı 55-inç büyüklüğündeki OLED HDTV modeli ES9500'ün hacimli üretimden çıkan yani piyasaya sürülecek versiyonunu anavatanı Güney Kore'deki 2012 World's Fair etkinliğinde sergiledi. Samsung'un güncel ürün gamındaki üst seviye akıllı televizyonlarında da yer alan güncellenebilir çift çekirdekli işlemci, ses ve hareketle kontrole olanak tanıyan Smart Interaction, Smart Content ve Smart Evolution gibi özellikleri bünyesinde barındıran ES9500 aynı zamanda tek bir ekran kartında kullanıcıların 3D gözlük ve kulaklıklar ile iki ayrı yayını eş zamanlı olarak izlemesine olanak tanıyan Smart Dual View teknolojisine de sahip.

Samsung tarafından yapılan açıklamayan göre LED-backlit LCD HDTV'lere göre %20 daha iyi renk yeniden üretim özelliği sunan televizyon, Assosiciation Press'in haberine göre bu yılın ilerleyen aylarında 9000$ civarı bir fiyatlandırma ile Güney Kore'de satışa sunulacak. Şu anki bilgiler ışığında OLED TV yarışında Samsung rakibi LG'nin gerisinde kalabilir zira LG'nin 55-inç büyüklüğündeki OLED TV modelinin 8000$ civarı bir fiyatla daha yakın bir zamanda çıkması bekleniyor. 

• 8.000$lık fiyat için OLED yerine OHAled adını kullansak yerinde olur galiba.. (:
  • Fotoğraftan güzel görünüyor, orada kalacak olması da muhtemel
  • ilk oled tv. ne fiyat verseler haklılar.
  • 9 bin dolara millet iş kuruyor kendine ya :)
  • Yaygınlaşırda fiyatlar makul seviyeye iner. 9000 dolara 2. el temiz bir araba alınır:d
  • o kızlar o tv de ne net görünür ama :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frievent

8.000$lık fiyat için OLED yerine OHAled adını kullansak yerinde olur galiba.. (:

bide bunun yurt dışı çıkış fiyatını olduğunu düşünürsek :)
  • Çözünürlük ne alemde ?
  • TR'de ne işimize yarayacak ki kanallarin kaçı yüksek çözünürlüklü ? fiyatta cabası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balomer -- 10 Mayıs 2012; 16:12:16 >
  • Millet OLED diyor,devasa çözünürlüklerden bahsediyor,biz hala 16:9'a geçme çabalarındayız :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.A.R.B.E.C.i

quote:

Orijinalden alıntı: Frievent8.000$lık fiyat için OLED yerine OHAled adını kullansak yerinde olur galiba.. (:
    bide bunun yurt dışı çıkış fiyatını olduğunu düşünürsek :)

ben o detayı atlamışım, doğru diyorsun.. ((:
  • samoled için böbreğimizi isteyecekler herhalde
  • %80 indirim olduğu zaman hemen alırım...
  • İlk plazma'lar, LCD ler de bu civardaydı. 2 yıl içerisinde 1500$ seviyesine gelir. Yeni konsollar çıktığında muhtemelen bu TV ler de alınabilir seviyede olacak.
  • Fotograftan siyahlar iyi görünüyor az yansıma var, yeni baslik acalim artik pusuya yatmış oledlerin ucuzlamasini bekleyenler diye :)
  • Sony PS Vita oled ekran vs Samsung Galaxy Note amoled ekran
    Donanım haber'den kıyaslama istiyoruz ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cibicibi -- 10 Mayıs 2012; 15:04:38 >
  • 9000 dolar mı? ulan o tv'nin maliyeti 1000 dolar varsa ben hiç bişey bilmiyorum arkadaş? çok ağır küfür edecektim zor tuttum kendimi.
  • güncellenebilir çift çekirdekli işlemci ?
  • Oled şuan ki en son nesil panel teknolojisi illaki pahalı olacak ilerde ucuzlar ama renk kalitesi olarak görüş açısı olarak hiçbir panel türü oled'e yaklaşamaz
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.