Şimdi Ara

Concord Smartpad(7) 4.0.3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
330
Cevap
10
Favori
43.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Concord Smartpad (7) alacağım ama nasıl ve ne derece kullanışlı olduğunu bilmiyorm bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilerlermi???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salıhçınar2012 -- 9 Mayıs 2012; 17:13:43 >

• evet arkadaşlar bende düşünüyorum concord smartpad 7 için görüşleriniz nelerdir? yardımcı olursanız sevinirim...
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 30 Ekim 2020; 10:32:57 >
  • Dün izmirde yükseliş GSM de gördüm inceledim dokunmatiği gayet başarılıydi ve de çok inceydi alacağım kredi kartımın gunü ayın 15 onu bekliyorum internetten takip ediyorum güzel özellikleri var bu arada denedim bende 176g vin modem vardı çalıştı aldığımda buradan paylaşırım
  • Arkadaşlar ben aldım hemde iki modelinide.Gerçekten mükemmel ötesi birşey olmuş.Smartpad7 profosyonel kullanıcılar için tasarlanmış, samartpad3 ise herkesime kullanma kolaylığı sağlamak için tasarlanmış.Smartpad7 4.0.3 versiyonu ile tablet pc ler arasıda ön plana cıkacağı kesin görünüyor.bu yüzden kendim smartpad7 kullanıyorum ve her türlü işemimi çok hızlı ve zaman kaybı olmadan yapabiliyorum.3G modem aparatı sayesinde turkcell 176G 3G modemim ile çok kısa sürede internete bağlanıp bütün işlerimi halldebiliyorum. smartpad3 kardeşime hediye ettim oda çok memnun.gerçi ikisi arasında pek bir fark yok ama dediğim gibi smartpad7 daha çok profosyonel işlemer için tasarlanmış. Concord gerçekten çok mükemmel bir cihaz yapmış teşekkür ederim concord ve herkese öneriyorum arkadaşlar bu cihazları kullandıkça söylediklerime hak verceksinizdir.

• Suan Yeni Romu Cıkmıs Durumda...
  • Alacak arkadaşların dikkatine bu ürünü bende inceledim Mobee S1200 iel hiçbir farkı yok tek farkı 8gb hafızası olması diğer her özelliği aynı hatta Mobee S1200deki romlar birbirine uyuyor
  • Fiyat olarak sizce hangisi daha uygun ? mobee s1200 kutu içerisinde Ethernet aparatı aynı zamanda usb kablosuı, hdmı kablosu araç şarz cihazı kulaklık varmı? bunların hepsi smartpad7 de mevcut sizce hangisi uygun??
  • quote:

Orijinalden alıntı: salıhçınar2012

Fiyat olarak sizce hangisi daha uygun ? mobee s1200 kutu içerisinde Ethernet aparatı aynı zamanda usb kablosuı, hdmı kablosu araç şarz cihazı kulaklık varmı? bunların hepsi smartpad7 de mevcut sizce hangisi uygun??
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 26 Ekim 2020; 22:54:59 >
  • Mutlaka dediğn gibi hangisinin desteği fazla ise o daha uygun; işte yüzden aldığımdan bu yana ne zaman birşey sorsam her seferinde bir cv almışımdır. Ayrıca yanındakı aparatların kalitesinide kullandığım için kaliteli olduğunu gördüm .Özellkle hdmı kablosu piyasada satılan kablolardan çok kalıteli.
  • arkadaşlar teşekkurler... yakın zamanda almayı düşünüyorum bu cihazı. yinede yorumlarınızı esirgemeyin teşekkurler....
  • bende almak istiyorum bu ay içinde sipariş vericem ama bi konuda sıkıntı var desteklenen modem modellerıne baktım huwai e177 yazmıyor acaba bu destekliyormu bu konu hakkında bilgisi olan varmı
     Concord Smartpad(7) 4.0.3
  • Root etme konusunda yardımcı olabilecek arkadaş var mı?
  • Evet arkadaşım ben yardımcı olabilirm sana..
  • Hangi programla nasıl bir yol takip edeceğiz açıklarsanız çok makbule geçer. Belki bunun için ayrı bir thread açmanız iyi olur, arayanlar kolayca bulabilir.
  • Resmı Forum Sıtesınde Suan yayınlanmış arkadaşlar.
  • Acaba Wi-fi kapalıyken kaç saat oyun oynanabiliyor?
  • Oyun Denemedim :)
  • Full teste gerek yok, %5'i kaç dakikada tükettiğini söylemeniz yeterli olur.
  • wıfı acık ekran ksık nette surfte sarjı kac saat gıderkı?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.