Şimdi Ara

Concord Smartpad(7) 4.0.3 (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
331
Cevap
10
Favori
43.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: asure2011

quote:

Orijinalden alıntı: djyusuf52

bende bu modeli uzun süredir inceliyodum. Bugün verdim siperişi. İsteyenler için hoşuma giden bi yorum buduğum siteyi yazim buraya;)

http://www.laptopvadisi.com/yeni-markalardan-concord-smartpad7-8gb-7-tablet/

selamunaleykum ,
    ürünü istanbul'da alabileceğimiz bir mağaza yada distribütör var mı? açıkçası kredi kartıyla netten alışveriş yapmak ne kadar güvenli? yapanlarda şansa yapıyor galiba...elimize alıp inceleyip bulabileceğimiz satış noktaları var mı?bilgi vermenizi rica ediyorum.
    uzun zamandır mukayeseler yapıyorum + lar - ler ve iki tablet arasında kaldım. fiyat olarak Smarttab STC15-PREMIUM 269 TL-CONCORDE SMART PAD 7 de 279 TL şu an.Smarttab stc15 te 1GB ddr 3 ram var.
    concorde pad in işlemcisiyle ilgili bilgi muğlak kalmış.1.2- 1.6 GHz CPU yazıyor nette.overclock la mı 1.6 oluyor yoksa 2 farklı model mi var?

concorde taki pil sorunu neymiş bu konuda bilgi si olanlar,sorun tam olarak nedir? çabuk mu ısınıyor? kutu içinden çıkan aksesuarlar nelerdir concorde için?

cihazda 1.6 Denmesinin sebebi ARM CORTEX 1.6 MHZ +400 MALİ GPU İŞLEMCI MEVCUT..

• quote:

Orijinalden alıntı: CONCORDDESTEK

Servis le ilgili sorunlar oldugunda tedarikçi firma olarak bize göndermeni zgerekmektedir.

Eger hepsiburada veya başka bir yer üzerinden servise gönderilirse sıkıntı yaşarsınız ve size dönüş yaklaşık 10 gün uzar...

Bu yüzden tablet ile ilgili sorunlarınızı 0342 324 39 39 u arayarak anlatın servis size bize gönderin derse gönderin....Ve Ücretsiz kargo numarasını isteyiniz..

şu gün itibariyle hepsiburada.com'dan siparişimin üzerinden tam 66 gün geçti ve alet hala sorunlu ve para iadesiyle uğraşıyorum. Peki neden iade istiyorum.
    1. cihaz servis süresi ciddi anlamda uzun. ve kesinlikle hepsiburada.com üzerinden göndermem gerekir çünkü orada sözleşme öyle ben direkt olarak gönderirsem cihaz kaybolduğunda kime neyi ispat edebilirim. ve orada cihazın ne zaman gidip ne zaman geldiği yazıyor. yani serviste geçen süre açık.
    2. değişmesi gereken cihazı servis değiştirmiyorsa (hepsiburada.com'un değişim talep kağıdı içerisinden çıkıyor ve yanında onarımı yapıldığına dair servis kartı var)
    3. bir cihaz arızalı çıkabilir ve onarıma gidebilir ama 3. bu sorun oluyorsa ve onarımdan sonra ekran dışarıya çıkık geliyorsa burada bir dur demek gerekir. Ha bu arada ben firma filan değilim. aynı konuyu sikayetvar.com'a da yazdım ve Şikayet No : 1305395 ve firma da bu konuda cevap verdiğine göre bu benim firma olmadığımı kanıtlar herhalde. Amacım kimsenin emeğiyle uğraşmak değil ama biraz hizmet kalitenizi arttırsanız da biz de havadan toplamadığımız paraların karşılığını alsak daha güzel olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: demiras_fk

quote:

Servis le ilgili sorunlar oldugunda tedarikçi firma olarak bize göndermeni zgerekmektedir.

Eger hepsiburada veya başka bir yer üzerinden servise gönderilirse sıkıntı yaşarsınız ve size dönüş yaklaşık 10 gün uzar...

Bu yüzden tablet ile ilgili sorunlarınızı 0342 324 39 39 u arayarak anlatın servis size bize gönderin derse gönderin....Ve Ücretsiz kargo numarasını isteyiniz..

şu gün itibariyle hepsiburada.com'dan siparişimin üzerinden tam 66 gün geçti ve alet hala sorunlu ve para iadesiyle uğraşıyorum. Peki neden iade istiyorum.
    1. cihaz servis süresi ciddi anlamda uzun. ve kesinlikle hepsiburada.com üzerinden göndermem gerekir çünkü orada sözleşme öyle ben direkt olarak gönderirsem cihaz kaybolduğunda kime neyi ispat edebilirim. ve orada cihazın ne zaman gidip ne zaman geldiği yazıyor. yani serviste geçen süre açık.
    2. değişmesi gereken cihazı servis değiştirmiyorsa (hepsiburada.com'un değişim talep kağıdı içerisinden çıkıyor ve yanında onarımı yapıldığına dair servis kartı var)
    3. bir cihaz arızalı çıkabilir ve onarıma gidebilir ama 3. bu sorun oluyorsa ve onarımdan sonra ekran dışarıya çıkık geliyorsa burada bir dur demek gerekir. Ha bu arada ben firma filan değilim. aynı konuyu sikayetvar.com'a da yazdım ve Şikayet No : 1305395 ve firma da bu konuda cevap verdiğine göre bu benim firma olmadığımı kanıtlar herhalde. Amacım kimsenin emeğiyle uğraşmak değil ama biraz hizmet kalitenizi arttırsanız da biz de havadan toplamadığımız paraların karşılığını alsak daha güzel olur.

Selamunaleykum demiras_fk kardeş,paylaşım için teşekkür.

vatandaş mağdur edilmiş,demekki concorde moncorde hikaye.netten alışveriş herzaman risktir,ürünü satana kadar herşey,sattıktan sonra herkez arazi oluyor.
    ben tablet almıyorum ne concorde ne de başka birşey,para biriktirip iyi bir android telefon alacam.

• geri iade kabul etmeyen firmalar dışında çinden getirtmek daha mantıklı,
    çin malları artık eskisi gibi değil, dünya ile rekabet ediyor,
    üstelik paypal ile 45 güne kadar iade garntili.
    türkiyede ise en büyük mağazalar bile arıza dışında iade kabul etmiyorlar, bu ne perhiz bu ne lahana turşusu,
    tüketici hakları kanunu var ama uygulayan yok maalesef,
    çünkü inanımız çoğunlukl haklarını aramamayı tercih ediyor, halbuki tüketici hakem heyetine gitmek valiliğe veyakaymakamlığa gidipbir form doldurmaktan ibaret, mahkeme mahkeme uğraşmaya gerek yok, bunu çoğu kişi bilmiyor.
    şu anda tr de 500 liraya satılan ainol/flame modelini aliexpresten 255 liraya sipariş ettim.
    şu ana kadar alanlar memnun, memnun olmazsam 45 gün içinde iade ederim ,ama şu ana kadar iade eden yok bu modeli.
    daha önce concort modeli reklamı tvde yayınlanınca sipariş vermiştim ama müşteri temilcisi ürün hakkında detaylı bilgi veremediği için iptal etmiştim,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deneme1 -- 8 Ekim 2012; 21:12:41 >

• ben eski bir concord smartpad 7 kulanıcısıydım öncelikle inlecelerimin sonucunda şu bilgilere ulaştım.Bu incelemelere göre
    ARTILARI

1.tablet oldukça güzel tasarlanmış zarif ve ince
    2.cihazın cpu performansı fena değil
    3.oyunlardaki performansı fena değil.
    4.bir çok uygulama kurdum ve sorunsuz çalıştı.
    5.ekran dokunmatiği çok iyi algılaması güzel
    6.yanında gönderilen aksesuarlar fena değil.
    7.kısacası fiyatına göre güzel bir cihaz
    8.Wifi ve harici 3G desteği dışında kablolu olarakda internete bağlanabilmesi.

EKSİLERİ

1.Ram olarak piyasadaki bir çok markadan geri kalmış (Concord smartpad 8 bu eksisi bize artı olarak sunulmuş )
    2.birde tablet üzerinde bulunan usb, hdmı, şarj, kulaklık soketleri kasaya sıfır değil kasanın içerisinde kalmış ve biraz içe doğru kayık olduğundan bu soketlerin kullanımını zorlaştırıyor bu sorun bir çok arkadaş tarafından forum sitelerin de dile getirilmiştir.
    3.Ekran çözünürlüğü düşük 800x480 bazı markaların gerisinde kalmış diyebilirim.Bu özellik smartpad 8 de aynı olarak sunuluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sathacker -- 11 Ekim 2012; 21:18:44 >

• quote:

quote:

Bu tur konularda bize direk ulaştıgınız taktırde sorununuz max 7 gun ıcerısınde çözüme ulaştırılır..

• quote:

Orijinalden alıntı: asure2011

quote:

quote:

Selamunaleykum demiras_fk kardeş,paylaşım için teşekkür.

vatandaş mağdur edilmiş,demekki concorde moncorde hikaye.netten alışveriş herzaman risktir,ürünü satana kadar herşey,sattıktan sonra herkez arazi oluyor.
    ben tablet almıyorum ne concorde ne de başka birşey,para biriktirip iyi bir android telefon alacam.

Kimseyi magdur ettigimiz yoktur edidigini hissettimiz kişileri ile de bizzat iletişime geçip çözüm üretiyoruz..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mağduur

arkdaşlar iyi akşamlar concord smrtpd 7 yi 1 aydır kullnıyorum hiçbir sorun yoktu.fakat suan internete giremiyorum nedeni ne olabiir acaba.fabrika ayarlarına geri yüklesem düzelirmikii ? yrdımcı olun lütfen tesekkürler

Cihazı fabrika ayarlarına alınız olmadı destek sitemizden yazılımını tekrar yükleyiniz yine olmazsa bizimle irtibata geçiniz..

ilgiliniz için teşekkürler.benim birşey yapmama gerek kalmadan sorunum cözüldü nete giriyo artık.Tüm kablosuz ağlara bağlanbilyorken üniversitenin kampüsünde üniversitenin kablosuz ağından nete giremiyorum.ağı görüyor bğlnıyor diyor ancak kimlik dogrulama sorunu diyor bağlanmıyor.Normalde ağa bağlanıp kurulum sertifikası indirmem gerekiyo ama bağlanmadığı için indiremiyorum.Napmam lazım

• quote:

quote:

quote:

arkdaşlar iyi akşamlar concord smrtpd 7 yi 1 aydır kullnıyorum hiçbir sorun yoktu.fakat suan internete giremiyorum nedeni ne olabiir acaba.fabrika ayarlarına geri yüklesem düzelirmikii ? yrdımcı olun lütfen tesekkürler

Cihazı fabrika ayarlarına alınız olmadı destek sitemizden yazılımını tekrar yükleyiniz yine olmazsa bizimle irtibata geçiniz..

ilgiliniz için teşekkürler.benim birşey yapmama gerek kalmadan sorunum cözüldü nete giriyo artık.Tüm kablosuz ağlara bağlanbilyorken üniversitenin kampüsünde üniversitenin kablosuz ağından nete giremiyorum.ağı görüyor bğlnıyor diyor ancak kimlik dogrulama sorunu diyor bağlanmıyor.Normalde ağa bağlanıp kurulum sertifikası indirmem gerekiyo ama bağlanmadığı için indiremiyorum.Napmam lazım

universitenizin agı muhtemelen eduroam veya benzeri bir agdır android cihazlar bu aglara baglanamamaktadır..

• evet eduroam ama işletim sistemi android ollan telefonlarla baağlanan birçok arkdaşım var.sadece tblette mi sorun oluyo
  • arkadaşlar bunlar 2 çeşit tablet yoluyorlar. smartpad 7 kuzenimdede var onda sorunsuz amam benimkinde gelgelelim 1 aydır her oyundanuygulamdan internetten bile atıyor her sorun çıktığında yazılım güncelleştirniz diyorlar gerçekten anlayamdım. ben yandım siz yanmayınn
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bucalıı

arkadaşlar bunlar 2 çeşit tablet yoluyorlar. smartpad 7 kuzenimdede var onda sorunsuz amam benimkinde gelgelelim 1 aydır her oyundanuygulamdan internetten bile atıyor her sorun çıktığında yazılım güncelleştirniz diyorlar gerçekten anlayamdım. ben yandım siz yanmayınn

E ben birşey diyince de üstüme saldırıyor herkes.Şurda alanların yorumları okusan 250 liralık tableti ipad gibi tanıtıyorlar alanlar.
  • Ben de televizyonda reklamlardan kandım ve aldım bu Concord smart Pad 7 yi ama malesef yanılmışım. Çok kilitleniyor. Aynı tür cihazı başka markalar adından 150-200 TL ye almak varken TV de görüp kandım ve 289 TL ye aldım.Elbetteki pişmanım. Samsung un 5 inçlik Wifi 70 modeli var piyasada 400-450 TL civarı.Ucuz ve kaliteli tablet işte bu Samsung. Bin defa değer bizim kanıp aldığımız bu tablete. Belki ekran boyutu biraz ufak ama inanın Samsung u arkadaşta gördüm.Ekranın,dokunmatiği,hızı ile benim aldığım bu Çin tabletine on basar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilal29 -- 26 Ekim 2012; 23:08:25 >
  • iyi günler 10 gün önce bi msj atmıştım ama hala cvp yok.eduroam ve benzeri ağlaara androidler bağllanamıyo demiştiniz.ancak işletim sistemi android olan telefonlarla bu ağlara bağlanan bircok arkdaşım var.Sorun sadece tabletler için mi geçerlii neden telefonla baglanıllırken tabletle bağlanamıyorum?
  • Concord reklamı tutmayınca aynı ekip şu sıralar digitab (digiphone) reklamı yapıyor,
    aman dikkat shopping tv dışında tv reklamları aldatıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

Concord reklamı tutmayınca aynı ekip şu sıralar digitab (digiphone) reklamı yapıyor,
    aman dikkat shopping tv dışında tv reklamları aldatıyor.

Merhabalar.

Digitab Bize ait bir ürün degildir hiç bir baglantımız yoktur..
  • quote:

iyi günler 10 gün önce bi msj atmıştım ama hala cvp yok.eduroam ve benzeri ağlaara androidler bağllanamıyo demiştiniz.ancak işletim sistemi android olan telefonlarla bu ağlara bağlanan bircok arkdaşım var.Sorun sadece tabletler için mi geçerlii neden telefonla baglanıllırken tabletle bağlanamıyorum?

Suana kadar 4.0.3 versiyonunda baglanılan bir cihaz ile karşılaşmış degiliz fakat çalışmalarımız devam ediyor..
  • Arkadaşlar tabletimi satıyorum sanırım 2 ay oldu alalı.İlgilenenler bana yazabilirmi.
  • quote:

iyi günler 10 gün önce bi msj atmıştım ama hala cvp yok.eduroam ve benzeri ağlaara androidler bağllanamıyo demiştiniz.ancak işletim sistemi android olan telefonlarla bu ağlara bağlanan bircok arkdaşım var.Sorun sadece tabletler için mi geçerlii neden telefonla baglanıllırken tabletle bağlanamıyorum?

hocam üniversitenin sitesinde eduroam android kurulum anlatmıyormu. ben " android cep telefonumdan" giriyorum.
    En olmadı okulun bilgi işlemine git yardımcı olsunlar. Ben öyle yapmıştım.
    Örnek:http://eduroam.atilim.edu.tr/tr/eduroam-nedir/resimli-baglanti-ayarlari/38-android-telefonlar-icin-baglanti-ayarlari/64-htc-android-4x-cin-eduroam-ayarlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi knn06 -- 17 Kasım 2012; 0:23:28 >

• hocam üniversitenin sitesinde eduroam android kurulum anlatmıyormu. ben " android cep telefonumdan" giriyorum.
    En olmadı okulun bilgi işlemine git yardımcı olsunlar. Ben öyle yapmıştım.
    Örnek:http://eduroam.atilim.edu.tr/tr/eduroam-nedir/resimli-baglanti-ayarlari/38-android-telefonlar-icin-baglanti-ayarlari/64-htc-android-4x-cin-eduroam-ayarlar

evet üni sitesinde anatılıyo.ama tblet üni ağını gördüğü halde bağlanamdıgı için android sertifkasını indiremiyorum malesef.o sertifika olmadan da giremyom nete.Ama bilgi işleme gideyimde sorayım..tesekkür ederim yardımınız için

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.