- x
ÖZGÜR ÇEYİZ/İZMİR
61 Cevap4061 Görüntüleme3 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

815 Mesaj
9 Mayıs 2012; 10:18:30 

bu firmadan alış veriş yapan var mı? internet üzerinden veya mağazalarından... varsa deneyimlerini paylaşırlar mı???

------------------------su vereydi iyidi------------------------

815 Mesaj
9 Mayıs 2012; 18:16:17 

up

629 Mesaj
22 Mayıs 2012; 14:21:55 

ben de cok merak ediyorum fiyatları çok uygun güncellll

1390 Mesaj
22 Mayıs 2012; 23:21:28 

Bende ankastre set alacağım ama daha önce alan görmedim açıkcası.
Birde nasıl bu kadar ucuza verebiliyorlar onu hala anlayamadım.

Bir dağ bile beni sevse musibete uğrar.Hz.Ali(s.a.)

815 Mesaj
23 Mayıs 2012; 8:51:02 

quote:

Orijinalden alıntı: By_C@BB@R

Bende ankastre set alacağım ama daha önce alan görmedim açıkcası.
Birde nasıl bu kadar ucuza verebiliyorlar onu hala anlayamadım.

hangisni alcaksınız? ben de ordan alcaktım sonradan vazgeçtim. hızlıal.com dan aldım. özgür çeyiz de 30 tl kargo alıyorlar bu arada.

1390 Mesaj
23 Mayıs 2012; 13:36:04 

quote:

Orijinalden alıntı: dogandd

hangisni alcaksınız? ben de ordan alcaktım sonradan vazgeçtim. hızlıal.com dan aldım. özgür çeyiz de 30 tl kargo alıyorlar bu arada.

Ama piyasaya göre çok ucuz 30tl ye değer.

ben fırın ve ocak alacağım.
FRMA 951 ve OCA652

815 Mesaj
23 Mayıs 2012; 13:43:24 

quote:

Ama piyasaya göre çok ucuz 30tl ye değer.

ben fırın ve ocak alacağım.
FRMA 951 ve OCA652

ben de ankastre set alcaktım, vade farkı uyguluyor ve kargo masrafı aldıkları için vazgeçtim. hızlıal.com a bakmanı tavsiye ederim.

1390 Mesaj
23 Mayıs 2012; 15:05:49 

quote:

ben de ankastre set alcaktım, vade farkı uyguluyor ve kargo masrafı aldıkları için vazgeçtim. hızlıal.com a bakmanı tavsiye ederim.

Hızlı alda benim alacaklarım yok malesef.

815 Mesaj
23 Mayıs 2012; 15:47:27 

quote:

Hızlı alda benim alacaklarım yok malesef.

illa profilo mu olsun istiyorsun? ICF aldım ben, profilodan daha ii gibi.

1390 Mesaj
23 Mayıs 2012; 16:58:35 

quote:

illa profilo mu olsun istiyorsun? ICF aldım ben, profilodan daha ii gibi.

Ben Profilodan daha iyi olduğunu düşünmüyorum.
Ki öyle de değildir yani.
Bir tarafta Bosch-Profilo grubu diğer tarafta ICF.

Bunun farkını tam anlmak için yılların geçmesini beklemek gerek.

815 Mesaj
23 Mayıs 2012; 17:09:29 

quote:

Ben Profilodan daha iyi olduğunu düşünmüyorum.
Ki öyle de değildir yani.
Bir tarafta Bosch-Profilo grubu diğer tarafta ICF.

Bunun farkını tam anlmak için yılların geçmesini beklemek gerek.

haklı olabilirsin, ama benim gördüğüm profilonun en basit modeli fiyatına ICF nin daha elle tutulur modelleri alınabiliyor. tabi tercih senin.
http://www.hizlial.com/...2-Seri-3Lu-Ankastre-Set

1090 Mesaj
7 Ağustos 2012; 10:38:16 

quote:

bu firmadan alış veriş yapan var mı? internet üzerinden veya mağazalarından... varsa deneyimlerini paylaşırlar mı???

Ben de bu mağazadan alışveriş yapmayı düşünüyorum, fiyatları piyasadan çok ucuz.

Acaba siz herhangi birşey aldınız mı?

Arkadaşlar bu firma hakkında bilgi sahibi olan hiç kimse yokmu acaba?

815 Mesaj
7 Ağustos 2012; 13:39:27 

quote:

Orijinalden alıntı: h_öztuna06

Ben de bu mağazadan alışveriş yapmayı düşünüyorum, fiyatları piyasadan çok ucuz.

Acaba siz herhangi birşey aldınız mı?

Arkadaşlar bu firma hakkında bilgi sahibi olan hiç kimse yokmu acaba?

fiyatlar fena değil, ancak her ürün için ayrı kargo parası aldıkları ve vade farkı aldıkları için ben vazgeçtim.

1 Mesaj
11 Eylül 2012; 16:24:14 

Ben bu siteden çamaşır makinesi aldım. Makineyi henüz kullanmadım ama site çok başarılı ve çok ilgililer. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz

1065 Mesaj
14 Eylül 2012; 17:57:07 

bende buzdolabı ararken bu firma ile karşılaştım akakçeden baktım izmir firması atladım gittim mağazasına. aynı dolap mağazada 1490tl idi internette 1247tl. dedim ne ayak bu abi internet falan filan. ok sen madem ordan gördün geldin o fiyattan olur dediler.

çalışan ismi vermem doğru olurmu bilmiyorum ama genç bi arkadaş ilgilendi sakin tabiatlı birisi yardımcı oldu.

birşey almadan önce muhakkak alacağınız ürünü arayıp sorun merkezinden, ondan sonra sipariş geçin hatta isminizide verinki siparişinizle daha iyi ilgilenirler.

154 Mesaj
14 Eylül 2012; 21:38:41 

haklısınız evet çok doğru

http://www.anonsyeri.com/Listing#id_location=0&id_category=0&q=&ad_type=123

1 Mesaj
24 Kasım 2012; 18:30:25 

daha önce 2 kez alışveriş yaptım gerçekten güzel site çalışan arkadaslar çok ilgili fiyatlarıda oldukça uygun yetkili bayii olmalarıda tercih sebebi alışverişlerim her zaman devam edicek.

8 Mesaj
21 Ocak 2013; 17:31:24 

bu ayın 3ünde bir bulaşık makinası aldım bu siteden, tabi önce aradım ellerinde varmı diye sordum, fabrikadan direk size gönderiyoruz flan olmazssa bizim depomuzda mevcut göndereceğiz dediler. bir hafta geçti ne ürün var ne arayan nede soran, ben aradım tekrar işte fabrikada toplantı vardı ulaşamdak dediler. bende eğer fabrikada yoksa deponuzda vardı oaradn gönderin dedim, oradaki genç arkadaş aradı bir yerleri varmış abi gönderiyoruz 2 günde sende dedi. iki gün geçti yine ne ürün ne arayan kimse, tekrar aradım. bu seferde fabrika üç gündür kapalı dediler , bende onlara fabrikayla ne alakası var elindeki ürünü bana gönderecektiniz dedim , söyledikleri ; depoda karışıklı falan oldu, sonrada dediklerine göre iki tane ürün varmış birini başkasına göndermişler diğeri teşir ürünüymüş göndernek istememişer. sonun da ben aradılar aldığınız ürünü size teslim edemiyoruz iptal edin dediler. aradan 18 gün geçti hala ürün yok. iptal etmedim bir yol bulmaya çalışıyorum. buradan ürün alacaklar uyarım olsun.

878 Mesaj
22 Ocak 2013; 8:32:47 

teşekkürler

SONY VAIO F13L8E

54 Mesaj
22 Ocak 2013; 11:04:19 

Arkadaşlar ben de burdan alışveriş yapmayı düşünüyorum. Alan arkadaşlar biraz daha yorum yapabilir mi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

2 Mesaj
22 Ocak 2013; 17:43:04 

bende bu siteden alışveriş yaptım arkadaslar ürünlerim fabrikadan geldi 1 hafta süreç verdiler 5 günde elime ulaştı ürünleri sapa sağlam bir şekilde kata kadar çıkardılar kargocu arkadaslar, evimin istediğim yerine yerleştirdiler ardından özgür çeyizi aradım servis yönlendirdiler kurulumunu yaptı servis ve su an ürünleri kullanmaktayım ve çok memnumum özgür çeyiz yetkililerine teşekkür ederim. hem karlı hem hızlı bir alışveriş oldu ve her durumda özgür çeyiz yetkilileri bire bir ilgilendiler.

878 Mesaj
22 Ocak 2013; 20:19:02 

Nasil olacak simdi

SONY VAIO F13L8E

180 Mesaj
24 Ocak 2013; 15:37:55 

Ben de aynı siteden aybaşında profilo bulaşık makinası aldım. Fabrika artık bu modeli üretmiyor dediler başka model verelim dediler. Tamam dedik fiyat farkını gönderdik. 20 gün geldi gelecek fabrika yoğunmuş vs. beni uğraştırdılar. Sonunda siparişi iptal ettim. Ellerinde olmayan ürün için sipariş alıyorlar. Benim için özgür çeyiz bitmiştir

Samsung R560-AS02TR

878 Mesaj
25 Ocak 2013; 10:57:30 

siz stok sormuşmuydunuz

SONY VAIO F13L8E

8 Mesaj
25 Ocak 2013; 17:24:52 

merhaba tekrardan, size daha önce aldığım bulaşık makinasından dolayı olanları anlatmıştım, o günden sonra profilonun merkezini aradım müşteri hizmetleri var web sitesinden ulaşabilirsiniz. durumumu anlatıım, ilgileneceklerini söylediler. ertesi gün aradılar ve ürünün şu anda ithal edilmediğini şubatın ilk haftası göngerilebileceğini söylediler. bende tamam bekleyeceğim iptal etmeyeceğim dedim. geçen bu gün maillerime bakarken sevk edildi diye bir bildirim gördüm bunun üzerine aradım bu özgür çeğizi sordum evet sevk edildi dediler, hani yoktu fabrikada dedim, profioda belli olmuyor ithal ürünler gelmiş gönermeye başlamışlar dediler . neyse ilgili kargonun telefonunu alıp aradım ellerine ulaştığının onayını aldım. bakalım yarın getirecekler.

bu ürün elime bir geçsin bundan sonra internetten böyle yerlerden bir daha alışveriş yapmayacağım. kurumsal hiçbir yanları yok işiniz tesadüflere bağlı. ürün alacak arkadaşlara uyarım olsun ürün alacaksanız önce arayıp iyice sorun ne biliim yemin filan etirin :) kunuştuğunuz kişinin ismini alın aynı kişi ile görüşün derim

5 Mesaj
28 Ocak 2013; 12:39:21 

merhaba bende piyasa araştırması yapanlardanım çok araştırdım internet üzerinde en uygun fiyatlar özgür ceyizde aradım sağolsun çok ilgili davrandılar. istediğim ürünlerin tek tek fiyatlarını cıkardılar tabi bu yorumları görünce ister istemez kafamda soru işareti oluştu söyledim ya aynı sey yasanırsa diye onlarda fabrikaya stok sorucaklarını söylediler her neyse bana geri dönüş sağladılar ve stokta olan ürünleri satın aldım ve su an bekleme asamasındayım ürünlerim ulaşır ulaşmaz size geri döneceğim şimdiki aşamadan gayet memnumum bakalım nasıl devam edecek..

878 Mesaj
28 Ocak 2013; 22:41:10 

Ne soyleyim ben tirstim ve guzel evim sitesinden siparis verdim. Taksit icin fark almiyorlar

SONY VAIO F13L8E

1 Mesaj
13 Mart 2013; 14:25:15 

Arkadaşlar ben bu ay başı buzdolabı,çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi aldım eve.Bir hafta içersinde teslim ediceği söylendi ve teslim ettiler..Servisini yolladılar.kurduttum ve çok memnunum.Tüm yetkili arkadaşlara teşekkür ediyorum.Herkese öneririm.

109 Mesaj
22 Mart 2013; 15:55:49 

Arkadaşlar bugün bende düğün öncesi beyaz eşyaların alışverişini yaptım , sağolsunlar ilgililer, benim pek acelem olmadığı için gecikme durumu olsada problem olmayacağını söyledim bakalım inşallah sağsalim ulaşır ve özgür çeyizede teşekkür ederiz... eşyalar geldiğince tekrara yorum yazıcam...

İntel Quad Q9550 Asus P5q Pro 4gb OCZ Dual SAPPHIRE VAPOR-X HD5770 1GB GDDR5 PCIE High POwer 500W Cooller Master Camlı Kasa 4Tb H.D.D. 120 Gb OCZ SSD

154 Mesaj
22 Mart 2013; 16:38:42 

güzel ürünler varmış...

32 Mesaj
22 Mart 2013; 18:22:30 

Bende bu siteden alışveriş yapacak gibiydim. Kafam karıştı şimdi. Ayrıca olumlu yorumlarda 1 mesajı olan kişilerin yazması(!) aklımı iyice karıştırdı

Seçeceğim modelleri bile siteye göre belirlemiştim yav...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fparanormal -- 22 Mart 2013; 18:22:38 >

109 Mesaj
29 Mart 2013; 10:21:53 

Çok Teşekkürler Özgür Çeyiz. Valla en ufak bir soru işareti olmasın aklınızda hem cok ilgi gosterdiler hemde teslim edilene kadar ilgilendiler. Benim şansıma biraz tabi isedigim modeller demekki stokta varmış cuma günü sipariş verdim cumartesi gunu daha üzerinde 24 saat geçmeden siparişiniz kargoya verildi mesajı geldi bende sasırdım hatta dedim hata yaptılar diye aradım yetkili hanfendi sagolsun hemen baktı ve dogruladı. Gercekten çok teşekkürler özgür ceyize, taa izmirden kastamonuya cuma verdigim sipariş bir hafta olmadan perşembe günü elime ulaştı. Gerçi benim zaman problemim yoktu 1 ay sonrada gelse olurdu ama bana süpriz oldu biraz Gönül rahatlıgıyla alışveriş yapabilirsiniz. İçiniz rahat olsun isterseniz arayıp yetkili kişiye sorularınızı sorabilirsiniz. Bunlar Benim Tecrübelerim umarım başkalarına da ışık tutar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seker_sey -- 29 Mart 2013; 10:23:59 >

İntel Quad Q9550 Asus P5q Pro 4gb OCZ Dual SAPPHIRE VAPOR-X HD5770 1GB GDDR5 PCIE High POwer 500W Cooller Master Camlı Kasa 4Tb H.D.D. 120 Gb OCZ SSD

329 Mesaj
1 Nisan 2013; 13:43:21 

arkadaşlar geçen sene bu siteden buzdolabı fırın ve bulaşık makinesi aldım.

ürünlerde buzdolabı 15 gün sonra bulasık mak ve fırın 4 gün sonrasında gelmişti.

internet üzerinden çok cüzi karlarla iş yapıyorlar.

aldığımız ürünler fabrika çıkışlı olup servis yetkililerince getirilip kuruluyor.

şiddetle öneriyorum siteyi zira ben en son ki konuşmamda şöyle bir diyalog yaşamıştım.

ben: sizden 3 adet beyazeşya aldım, yeni evleniyorum. ev hediyesi istiyorum.

onlar: ev hediyesi verirsek zarar ederiz.

ben: 10 liralık birşey olsun illa istiyorum.

onlar: madem yeni evlendiniz ve bize güvenerek alışveriş yaptınız. yolluyoruz.

akabinde 3 gün sonra kepçe takımı yolladılar hediye olarak.
sevinmiştim.

şimdi aspiratör alıyoruz.
bilin bakalım nereden alacağız yine...

Sözüm Senet; Adım İmzamdır..

154 Mesaj
1 Nisan 2013; 16:27:40 

aynı yerden kesinnn

220 Mesaj
3 Nisan 2013; 16:56:36 

buzdolabı.............................hepsiburada.com
elbise dolabı.........................hepsiburada.com
çamaşır makinesi..................hızlıal.com
tv........................................vatanbilgisayar.com
laptop,ses sistemi v.s........... vatanbilgisayar.com
meyvesıkacağı.....................nealmali.com
kahveöğütücü......................deveyükü.com
blender...............................alıisveris.com
prof. fotoğraf mak...............yenicarsim.com
playstation.........................arabulvar.com

yukarıda aldığım eşyaları ve nerden aldıklarımı yazdım

şu ana kadar problem yaşamadım. tek buzdolabında kenarında ufak bir ezik var onuda servise not aldırdım, sonra firmayla görüştüğünde firma bedavadan 7 yıl garanti seçeneği sunduğunu söyledi bende kabul ettim

Uzman, dar bir alanda yapılabilecek tüm hataları yapmış kişiye denir.

25 Mesaj
10 Nisan 2013; 0:26:09 

Merhaba,

Bende profilo beyaz eşya almak istiyorum.
Yok mu bu zaman zarfında Özgür çeyiz den alışveriş yapan.
Arkadaşların yardımlarını/deneyimlerini bekliyoruz.

HnmN

878 Mesaj
10 Nisan 2013; 9:48:28 

ben güzelevimden aldım, fiyatlar uygundu, ayrıca taksit için fark almıyor

Bu mesajda bahsedilenler: @Hnmn

SONY VAIO F13L8E

25 Mesaj
11 Nisan 2013; 0:49:26 

Malesef almayı düşündüğüm ürünler orda yok veya ciddi fiyat farkı var :(
Peşin veya tek çekimde hala Özgür çeyiz üzerine yok.
Bugün aradım kendilerini,ilgilendiler. Direk fabrikadan bize yolladıklarını ve sonrada kendileri servisi yönlendirdiklerin bahsettiler.Teslimin ise 7-10 gün sürebileceğini söylediler.

HnmN

64 Mesaj
17 Nisan 2013; 0:45:43 

konu 1 haftalık ama belki arkadaşalra faydam dokunur. Ben de özgürden çamaşır makinesi aldım adamlar orijinal ürün satıyorlar zaten o noktada sıkıntı yok ve direkt arayıp tel ile bilgi veriyorlar sipariş paketlendiğinde tel de de gayet kibar bir hanım :)...

Ben izmirden sipariş verdim ertesi gün geldi sonra yetkili servis geldi kurdu. işte
Diğer illere ne kadar zamanda gider bilemiyorum

1213 Mesaj
17 Nisan 2013; 1:05:48 

İnternetteki ürün üzerinden pazarlık yapılabiliyormu yada taksit için alernatifleri varmı sanalpazar vb siteler gibi?

25 Mesaj
20 Nisan 2013; 0:04:22 

Merhaba,

Geçen hafta çamasır makinesi sipariş etmiştim 6 günde elime ulaştı.
Ürün direk BSH fabrikasından adrese teslim horoz lojistik ile geldi. Sorun yok.
şimdi ankastre set sipariş ettim.Bir hafta içinde onuda bekliyorum.

Pazarlık soran arkadaşlar, ben hiç teklif etmedim. fiyatları piyasanın baya baya altında zaten.

Özgür çeyiz den alışveriş yapılabilir diyorum.(Siparişten önce tel edip ürünü fabrikadan sordurmakta fayda var.)

Yorum yapan herkese teşekkürler.

HnmN

1213 Mesaj
20 Nisan 2013; 0:27:02 

quote:

Orijinalden alıntı: Hnmn

Merhaba,

Geçen hafta çamasır makinesi sipariş etmiştim 6 günde elime ulaştı.
Ürün direk BSH fabrikasından adrese teslim horoz lojistik ile geldi. Sorun yok.
şimdi ankastre set sipariş ettim.Bir hafta içinde onuda bekliyorum.

Pazarlık soran arkadaşlar, ben hiç teklif etmedim. fiyatları piyasanın baya baya altında zaten.

Özgür çeyiz den alışveriş yapılabilir diyorum.(Siparişten önce tel edip ürünü fabrikadan sordurmakta fayda var.)

Yorum yapan herkese teşekkürler.

Profilonun 1270'lik prestij2 setini almak istiyorumda elime nakit geçmesine biraz daha var..

1692 Mesaj
20 Nisan 2013; 2:20:23 

Burası çok enteresan bir firma. Kendi mağazalarında internet fiyatından satış yapmıyorlar.

2 Mesaj
2 Mayıs 2013; 13:48:04 

Özgür çeyizden 22.04.2013 tarihinde bulaşık makinesi siparişi verdim. Ürün stokta olmasına rağmen 9 gün oldu siparişim kargoya bile verilmedi. Her aradığımda farklı bir gerekçe söylüyorlar. Aradığım zaman gerekçeleri yoğun oldukları, fabrikadan geleceği, fabrikadan çıkış alamadıkları,fabrika ile ilgili görüşmeler vs...Müşteri memnuniyeti sıfır olan bir firma.Aranıp hiçbir şekilde bilgilendirilmedim.Telefon ile dönüş yapılacağını söylediler ve hiç bir şekilde dönüş yapmadılar.Bu gün pes ettirdiler saolsunlar.Para idaedesini istedim.9 günde para iadesini beklerim herhalde.Sipariş verecekseniz eğer bunları göz önünde bulundurmanızı ve benim gibi mağdur olmamanızı isterim.

109 Mesaj
8 Mayıs 2013; 11:52:24 

Bu siteyi zamanla sorunu olmayan insanlar kullansın bence yukarıda alışveriş yaptıgım zaman yazdıgım yorumdada yazmıştım , ben 2 ayda bekleyebilirdim sıkıntı yoktu o yuzden burdan alışveriş yaptım ve cok ilgili davrandılar saolsunlar. Ve şaşırtıcı ama demekki şansıma biraz siparişi verdigimin ertesi gunu karogya verildigine dair mesaj geldi 4 günde elime ulaştı yani aslında zamanla sıkıntım yoktu ama cokta erken geldi düşündügümden. Yetkililer aradıgınız zaman cok ilgileniyorlar benim izlenimlenimlerim bulardı tekrar zaman sorunu olmayanların almasını oneririm zatenki telefon acarsanız bayan diyor zamanla ilgili bi aceleniz varmı diye ilk sordukları soru bu oluyor .

11 Mesaj
29 Mayıs 2013; 0:25:47 

Fiyatların uygunluguna bakıp bu siteye yöneliyor cogu kisi genelde, ama tavsiye etmiyorum arkadaslar.
11.05.2013 tarihinde 3 parca siparis verdim, tek parca ufak birsey olsa belki önemsenmez, gözden kacar, sonraya bırakırlar
gibi düsünebilirdim ama buzdolabı,camasır mak. ve bulasık makinası siparis ettim.

Ben de burdan site hakkında yorumlara baktım, sitede ürünlerin stokta oldugunu gördüm.
Arayıp telefonla teyit ettirdim, siparisi verince ne zaman elimde olacagını sordum.
10 gün dediler. Acelemin oldugunu, ev dizdigimi ve en kısa zamanda gelmesi gerektigini ısrarla söyledim.
1 haftada elime ulasırsa cok sevinecegimi, olmazsa 10 gün sonra söylediginiz gibi elimde olmasını isterim dedim.
Aksama olmasın diye defalarca söyledim ve olmayacagı konusunda surekli olmayacagını söylediler.
Gelişmelerden haberdar edilmek istedigimi söyledim arayacaklarını söyleyip durdular. fabrikadan cıkısın 5-6 günü bulacagını
2-3 gününde elinize ulasması süreci olur 10 gün dediler. 1 kez olsun arayıp birsey söylemediler.
5 gün gecti hareket göremedim hala hazırlanıyor görünüyordu siparislerim, aradım yogunluk var dediler.
1 hafta gecti aynı olay fabrikada yogunluk var. dedim bana böyle böyle dediniz bu nasıl iş.
bizden kaynaklanmıyor dediler. Sizden kaynaklanmıyorsa ezbere konusmayın fabrikadan bilgi alıp öyle bir zaman bildirin dedim.
10 gün gecti yine aynı olay siparisler hazırlanma asamasında yine aradım aynı laflar.
13 gün gecti; bugun bazı siparisler gönderilmeye baslandı kimlerin ki gitti bilgim yok suan, fabrikayı arayıp sizin siparislerin durumunu kontrol edip arayacagım dediler, yine aramadılar. 15 gün gecti aradım fabrika asırı yogun vs vs vs klasik aynı laflar ayın 30 da elinizde olacak ürünleriniz dediler, 28.05.2013 tarihinde internet sitesinde sevk edildi diye bir bilgi gördüm. bekliyorum.
Aramadım da; kesin mi? sevk edildi mi cidden diye. onlarda arayıp herhangi bir bilgi vermediler. İptal etmeyi düsündüm ama o kadar bekledikten
sonra iptal etmek istemedim, kimbilir parayı ne zaman geri iade ederlerdi o riski göze almak istemedigim icin iptal etmedim.

Uzun lafın kısası bu siteden uzak durun derim, bu benim görüsüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaW_SwS -- 29 Mayıs 2013; 0:29:06 >

17 Mesaj
29 Mayıs 2013; 16:50:57 

quote:

Orijinalden alıntı: SaW_SwS

Fiyatların uygunluguna bakıp bu siteye yöneliyor cogu kisi genelde, ama tavsiye etmiyorum arkadaslar.
11.05.2013 tarihinde 3 parca siparis verdim, tek parca ufak birsey olsa belki önemsenmez, gözden kacar, sonraya bırakırlar
gibi düsünebilirdim ama buzdolabı,camasır mak. ve bulasık makinası siparis ettim.

Ben de burdan site hakkında yorumlara baktım, sitede ürünlerin stokta oldugunu gördüm.
Arayıp telefonla teyit ettirdim, siparisi verince ne zaman elimde olacagını sordum.
10 gün dediler. Acelemin oldugunu, ev dizdigimi ve en kısa zamanda gelmesi gerektigini ısrarla söyledim.
1 haftada elime ulasırsa cok sevinecegimi, olmazsa 10 gün sonra söylediginiz gibi elimde olmasını isterim dedim.
Aksama olmasın diye defalarca söyledim ve olmayacagı konusunda surekli olmayacagını söylediler.
Gelişmelerden haberdar edilmek istedigimi söyledim arayacaklarını söyleyip durdular. fabrikadan cıkısın 5-6 günü bulacagını
2-3 gününde elinize ulasması süreci olur 10 gün dediler. 1 kez olsun arayıp birsey söylemediler.
5 gün gecti hareket göremedim hala hazırlanıyor görünüyordu siparislerim, aradım yogunluk var dediler.
1 hafta gecti aynı olay fabrikada yogunluk var. dedim bana böyle böyle dediniz bu nasıl iş.
bizden kaynaklanmıyor dediler. Sizden kaynaklanmıyorsa ezbere konusmayın fabrikadan bilgi alıp öyle bir zaman bildirin dedim.
10 gün gecti yine aynı olay siparisler hazırlanma asamasında yine aradım aynı laflar.
13 gün gecti; bugun bazı siparisler gönderilmeye baslandı kimlerin ki gitti bilgim yok suan, fabrikayı arayıp sizin siparislerin durumunu kontrol edip arayacagım dediler, yine aramadılar. 15 gün gecti aradım fabrika asırı yogun vs vs vs klasik aynı laflar ayın 30 da elinizde olacak ürünleriniz dediler, 28.05.2013 tarihinde internet sitesinde sevk edildi diye bir bilgi gördüm. bekliyorum.
Aramadım da; kesin mi? sevk edildi mi cidden diye. onlarda arayıp herhangi bir bilgi vermediler. İptal etmeyi düsündüm ama o kadar bekledikten
sonra iptal etmek istemedim, kimbilir parayı ne zaman geri iade ederlerdi o riski göze almak istemedigim icin iptal etmedim.

Uzun lafın kısası bu siteden uzak durun derim, bu benim görüsüm.

merhabalar geçmiş olsun mu denir bu durumda ne denir bilemedim ama inşallah en kısa sürede magduriyetiniz giderilir..

teslimat nereye yapılacktı sizin ben aradığımda adresin önemli olduğunu söylediler ben bulundukları yere yakın olduğum için perşembe aramıştım pazartesi evinizde olur dediler banada ama henüz sipariş vermedim güven konusunda sıkıntım var benimde ve sizden sonra iyice kafam karıştı

biraz daha düşüneceğim sanırım

bu arada siparışleriniz neydi bende 3 lü grup alıcam da fikir olsun diye

11 Mesaj
30 Mayıs 2013; 1:48:07 

quote:

Orijinalden alıntı: körfezizmir

merhabalar geçmiş olsun mu denir bu durumda ne denir bilemedim ama inşallah en kısa sürede magduriyetiniz giderilir..

teslimat nereye yapılacktı sizin ben aradığımda adresin önemli olduğunu söylediler ben bulundukları yere yakın olduğum için perşembe aramıştım pazartesi evinizde olur dediler banada ama henüz sipariş vermedim güven konusunda sıkıntım var benimde ve sizden sonra iyice kafam karıştı

biraz daha düşüneceğim sanırım

bu arada siparışleriniz neydi bende 3 lü grup alıcam da fikir olsun diye

Merhaba. Teşekkür ederim.

Teslimat adresini ilk gün sipariş vermeden önce söylemiştim ve ona göre 10 gün süre vermişlerdi.
Siz İzmir'de olmaniza ragmen 5 gün dedilerse bilemiyorum artik.
Demek ki istenirse 3-4 günde fabrikadan ürünler çıkarılabiliyor. :)

Tahminim bu bölgeden baska siparislerin olmasinida beklediler hepsini bir arada göndermek istediler ve ben bu yüzden bu kadar bekletildim diye düsünüyorum.

Aldıgım ürünler:

PROFİLO 1220 ETR ÇAMAŞIR MAKİNESİ(8 kg, A+++,JetPlus,1200 Devir)
PROFİLO 3058W3VV LOW-FROST BUZDOLABI
PROFİLO BM 6480MG BULAŞIK MAKİNESİ

Siz ne düşünüyorsunuz? @körfezizmir

Bu mesajda bahsedilenler: @körfezizmir Bu mesaja 1 cevap geldi.

17 Mesaj
30 Mayıs 2013; 8:40:48 

quote:

Orijinalden alıntı: SaW_SwS

Merhaba. Teşekkür ederim.

Teslimat adresini ilk gün sipariş vermeden önce söylemiştim ve ona göre 10 gün süre vermişlerdi.
Siz İzmir'de olmaniza ragmen 5 gün dedilerse bilemiyorum artik.
Demek ki istenirse 3-4 günde fabrikadan ürünler çıkarılabiliyor. :)

Tahminim bu bölgeden baska siparislerin olmasinida beklediler hepsini bir arada göndermek istediler ve ben bu yüzden bu kadar bekletildim diye düsünüyorum.

Aldıgım ürünler:

PROFİLO 1220 ETR ÇAMAŞIR MAKİNESİ(8 kg, A+++,JetPlus,1200 Devir)
PROFİLO 3058W3VV LOW-FROST BUZDOLABI
PROFİLO BM 6480MG BULAŞIK MAKİNESİ

Siz ne düşünüyorsunuz? @körfezizmir

dediğiniz gibi sipariş beklemiş olabililer ama bu yaptıkları çok ayıp sonuçta siz bi referanssınız bunu biliyor olmaları lazım stoklarda var dedikleri ürünleri bile bu kadar bekletmeleri normal değil

internetten alışveriş bu yönden sıkıntılı sanırım ki baya tırstım artık

5 günü aydın için dediler gerçi yakın ama hafta sonu gireceği için yoksa daha kısa sürede gelir demişlerdi

benimkiler de şöyle;

CM 1001 ETR çamaşır makinesi

BM 5221 EG bulaşık makinesi

BD 5710 ANFI buzdolabı

bu üçlüyü düşündüm ben ama henüz net değil zaten

beyaz istediğim için 6480 e bakamadım. low frosttan da neden bilmem korkuyorum illa no frost diye inat ettim

bunları seçtim şimdilik ama her an fikir değiştirebilirim

25 Mesaj
30 Mayıs 2013; 13:41:45 

quote:

Orijinalden alıntı: furlaka

Profilonun 1270'lik prestij2 setini almak istiyorumda elime nakit geçmesine biraz daha var..

Slm,
Ankastre set siparişimde tam bir haftada elime ulaştı. Kurdurduk sorun yok. Faturaları ise PTT ile 2-3 haftasonra ulaşıyor.
Ben de almadan fabrikadan stok sordurdum ona göre aldım ve söyle bir bilgi öğrendim.
Ürün hazır olması rağmen horoz lojistiğin kamyondanda bir süre bekliyo(Tahminim kamyon dolana kadar).Ondan sonra yola çıkıyor.
Teslimat ile ilgili sıkıntı bundan kaynaklanıyor diye düşünüyorum. Yani fabrikadan uzaklık değil, kamyonun hangi hızda dolacağı önemli.
Bu durumda büyük şehirlerde yaşanlar teslimat açısından daha sorunsuzca ürün satın alabilirler diye düşünüyorum.

Tabi bunlar benim görüşlerim. Ben özgür çeyizden 2500 tl lik mal aldım. Bursa'ya 7 günde geldi. sorunsuz kuruldu.

HnmN

11 Mesaj
30 Mayıs 2013; 22:32:02 

quote:

Orijinalden alıntı: körfezizmir

dediğiniz gibi sipariş beklemiş olabililer ama bu yaptıkları çok ayıp sonuçta siz bi referanssınız bunu biliyor olmaları lazım stoklarda var dedikleri ürünleri bile bu kadar bekletmeleri normal değil

internetten alışveriş bu yönden sıkıntılı sanırım ki baya tırstım artık

5 günü aydın için dediler gerçi yakın ama hafta sonu gireceği için yoksa daha kısa sürede gelir demişlerdi

benimkiler de şöyle;

CM 1001 ETR çamaşır makinesi

BM 5221 EG bulaşık makinesi

BD 5710 ANFI buzdolabı

bu üçlüyü düşündüm ben ama henüz net değil zaten

beyaz istediğim için 6480 e bakamadım. low frosttan da neden bilmem korkuyorum illa no frost diye inat ettim

bunları seçtim şimdilik ama her an fikir değiştirebilirim

Her site böylemidir bilemiyorum ama sevmedim hic bu firmayı.

Güzel secimler hayırlısı olsun simdiden. Ben de normalde beyaz istiyordum ama BM6480 görünce
bu dedim. Aynısının beyazı olsa onu tercih ederdim :)

Bu arada bugün firmayla tekrar konustum. Sürekli konustugum siparişi verdigim kisiyle.
Benim ürünlerin durumu nedir onun icin aradim dedim. yaklasık bir 10 dk kontrol etme süreci oldu.
Sevk edilmis ayın 25'inde dedi. Evet dedim 25'inde sevk edildigini sitedeki hesabımdan kontrol ederek gördüm de 5 gün oldu dedim.
Hangi kargo ile geliyor kargo aracı ürünler suan nerede dedim. Kontrol edelim dedi yine 10 dk kadar :) Bu arada sizi aramadı mı kargo sirketi dedi. Yok dedim, ne siz ne de kargo sirketi kimsenin beni aradıgı yok dedim :S Diyarbakırdan dagıtımı olur o bölgeye diye 1-2 numara aradı, sonunda ürünlerin Diyarbakırda oldugunu ve Pazartesi günü yola cıkacagını söyledi. En gec Salı günü elinizde olur dediler :D
Ayın 30 kesin elinizde olur dedikleri ürün simdi Salı günü ayın 4 de elimde olacak :D

Varın siz düsünün artık bu firmayı.

Batıdaki büyük sehirlerde farklı olur o konuda bence endiseniz olmasın. Daha önceki mesajımda belirttim. muhtemelen sadece benim siparisler icin kargo cıkarmadılar ve beklediler bu bölgeden siparis gelmesini. Kamyonun dolması beklenildi. Diger iller icin aynı sey gecerli olmayabilir.

Ama bana onu acık acık demeleri lazımdı. Sırf ürün satmak icin yalan söylemeleri canımı sıkıyor. Engec 10 gün dedikleri ürünler 24 günde gelecek.
Tutmus bir de telefonda Diyarbakır'daki kargo yetkilisine "bana net bir sey söyleyin müsterime mahcup olmayayım" demez mi cıldırdım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaW_SwS -- 30 Mayıs 2013; 22:42:52 >

1 Mesaj
31 Mayıs 2013; 2:02:49 

Rep+

2114 Mesaj
31 Mayıs 2013; 2:07:34 

yorum yapan 1-2 mesajı olan üyelerin hepsi bu firmada callısan elemanlar onların yorumlarını göz önüne almayın.

160 Mesaj
31 Mayıs 2013; 3:06:25 

bir izmirli olarak bir kaç bir şey söyliyeyim

ercan çeyiz, özgür çeyiz, özşanal gibi firmalar izmir 'de bolca mevcuttur. bu tip firmalar genelde, buldukları herşeyi satarlarda satarlar. kredi kartına taksitlendirmenin yanında, bayiisinden gidip aldığınız zaman kredi kartı olmaksızın taksitli bir şekilde alışveriş imkanı da sunarlar. tabii vade farkına da abanırlarda abanırlar.

açıkçası ben bu tip yerlerin işleyişi hakkında bilgi sahibi olduktan sonra bir daha adım dahi atmadım.

sözün özü, az biraz özsermaye ile hemen herkesin vade farkı sayesinde köşe olabileceği bir iş modeli. bakmayın öyle çok kurumsal durduklarına. 40-50-100 lira fazla verin adam akıllı gerçek anlamda kurumsal kimlik taşıyan yerlerden alışveriş yapın derim.

buarada sizlerin yorumları sayesinde ilk defa özgürçeyiz 'in sitesine giriş yaptım. bu siteden cidden nasıl alışveriş yapabildiniz yada yapmayı düşündünüz ? tasarımı bile başlı başına bi güven kaybı oluşturmadı mı sizde ?

uzun lafın kısası; yapmayın etmeyin uzak durun !

Google Adsense '06 ++++www.facebook.com/Greenpeace.Akdeniz.Turkiye++++www.greenpeace.org/turkey/tr/

17 Mesaj
31 Mayıs 2013; 10:24:51 

benim bulunduğum yerde özgür çeyizin mağazası var gittim ordan baktım ürünlere netten çıkan 3300 lük tutar ordan 4 bin küsür çıktı arkama bakmadan çıktım zaten soracak oldum mırın kırın ettiler ayrıntılı ve ikna edici cevap veremediler

sitesini aradım mantıklı bi bey çıktı ona da sordum dedim bu mağaza sizin değil mi evet bizim ama niye fiyat böyle aynı fiyat olsun sonuçta aynı ürünü satıyosunuz e bizim nette rekabet edebilmemiz için böyle fiyat vermeliyiz peki tamam ona da amenna ama bu kadar fark niye

böyle olunca da tabiki nete yöneliyoruz aynı ürünü alacaksam 1500 lira kadar bi fark olacaksa bana tabiki düşünürüm bunu 100 lira değil ki bu 3 ürün için netle mağaza arasında 1500 e yakın bi fark var

daha fırın yok bu farkın içinde o da girinci 2000 edecek niye fazla vereyim ki diyo insan ister istemez ama olumsuz yorumları görünce de korkmuyor değilim

bakalım neye karar vericez düşünelim biraz daha

2153 Mesaj
2 Eylül 2014; 11:00:28 

BUGÜN BUZDOLABI SİPARİŞ ETTİM bakalım

27 Mesaj
5 Eylül 2014; 0:43:04 

Öncelikle siteyle uzaktan yakından bir ilgim olmadığını belirteyim, yine bu forum sayesinde araştırıp karar verdiğim bir ürünü yaklaşık 2 ay kadar önce buradan BM5222EG bulaşık makinesini sipariş ettim, inanılmaz bir hızda teslim edildi desem yalan olmaz :) çünkü siparişi verdikten ertesi gün teslim edildi ve bir sonraki günde servis gelip kurdu. Benim şansımamıdır yoksa İzmir'de ikamet ettiğimdenmidir bilemem, ama yakında birde çamaşır makinesi alacağım ve ilk tercihim yine burası olacak.