Şimdi Ara

iPad Modelleri Bilgi Paylaşım Kulübü--- {ANA KONU} (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.778
Cevap
249
Favori
518.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MİY1988

VEVO HD bulunamıyor. Yüklemenin bir yolu var mı?

ABD hesabında görünüyor.
  • Jb yaptınız mı arkadaslar? Jb'den sonra şarj daha çabuk bitiyor gibi geldi bana

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakansant

quote:

ABD hesabında görünüyor.

You are signed with an Apple ID that is not, valid for use in the U.S Store. You may only purchase music from the Turkish Store with this Apple ID.
  • quote:

quote:

quote:

ABD hesabında görünüyor.

You are signed with an Apple ID that is not, valid for use in the U.S Store. You may only purchase music from the Turkish Store with this Apple ID.

Sizin hesabınız ABD hesabı değil,TR hesabı,
    ABD hesabı almalısınız.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ABD hesabında görünüyor.

ABD hesabı almalısınız.

SON 1 soru o zaman. :) Tamam bir tane de U.S.A hesabı alırım ama aynı cihaza 2 farklı ülke hesabı ile de içerik atılabilir mi? Örnek: Türkiye hesabı ile Hürriyet Gazetesi'ni attım, U.S.A hesabım ile de VEVO HD'yi atabilecek miyim?

Not: mağazalarda teşhir ürünlerinde VEVO HD yüklü oluyor, şaşırıyorum. :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ABD hesabında görünüyor.

ABD hesabı almalısınız.

SON 1 soru o zaman. :) Tamam bir tane de U.S.A hesabı alırım ama aynı cihaza 2 farklı ülke hesabı ile de içerik atılabilir mi? Örnek: Türkiye hesabı ile Hürriyet Gazetesi'ni attım, U.S.A hesabım ile de VEVO HD'yi atabilecek miyim?

Not: mağazalarda teşhir ürünlerinde VEVO HD yüklü oluyor, şaşırıyorum. :)

Evet,farklı hesapla istediğinizi yükleyebilirsiniz,
    Ayarlar-App Store kısmından,
    TR hesabını açıp App Store den Hürriyet uygulamasını yükleyin,
    İşiniz bitince çıkış yapın,sonra ABD hesabını girin vevo HD yi yükleyin,
    Bu şekilde istediğiniz hesaptan istediğiniz uygulamayı sorunsuz indirebilirsniz.

• Çok teşekkür ederim, cidden yardımcı oldunuz, iyi günler. :)
  • quote:

Çok teşekkür ederim, cidden yardımcı oldunuz, iyi günler. :)

Rica ederim,her zaman burdayız :)

• yukarı
  • arkadaslar merhaba. bende ipad alcam bir hafta içinde.
    elecktro woldden almayı düşünüyorum.>>New Ipad
    hangi hattın interneti daha hızlı olur ipad için.
    vodafone sinirsiz internet uygun oldugu için vodafone almayı düşünüyorum.sizce almalı mıyım ?
    şimdiden tesekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: merterban

arkadaslar merhaba. bende ipad alcam bir hafta içinde.
    vodafone sinirsiz internet uygun oldugu için vodafone almayı düşünüyorum.sizce almalı mıyım ?
    şimdiden tesekkürler...

Sınırsız internet hız konusunda seni tatmin etmez açıkçası.Ama sabırlıyım bir sayfayı açması 1 dakikanın üstünde de olsa beklerim diyorsan beklentini karşılayabilir vodafone sınırsız.. Ama yok ben hızlı yüklensin sayfalar takılmasın diyorsan o halde turkcell alıcaksın..

• arkadşlar ipod 4 ve yeni ipadim var.ipoddaki müzikleri pc ye atıp ordanda ipad e atcm.müzikleri ifunbox ile aldığımda hepsini 128 kbps ile alıo.müziklerin çoğu 320 kbps.bu kalitede nasıl pc ye alabilrm?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutankhamon

quote:

Orijinalden alıntı: merterban

arkadaslar merhaba. bende ipad alcam bir hafta içinde.
    şimdiden tesekkürler...

Sınırsız internet hız konusunda seni tatmin etmez açıkçası.Ama sabırlıyım bir sayfayı açması 1 dakikanın üstünde de olsa beklerim diyorsan beklentini karşılayabilir vodafone sınırsız.. Ama yok ben hızlı yüklensin sayfalar takılmasın diyorsan o halde turkcell alıcaksın..

Hiz benim icin onemli.Turkcell almaya karar verdim.Tesekkurler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: yusufqunes

arkadşlar ipod 4 ve yeni ipadim var.ipoddaki müzikleri pc ye atıp ordanda ipad e atcm.müzikleri ifunbox ile aldığımda hepsini 128 kbps ile alıo.müziklerin çoğu 320 kbps.bu kalitede nasıl pc ye alabilrm?

itools ile almayi dene. Belki aynen kopyaliyordur. Birde sonucu tekrar buraya yazarsan baskalarini da bilgilendirmis olursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SANALKAPTAN -- 30 Mayıs 2012; 16:51:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SANALKAPTAN

quote:

Orijinalden alıntı: yusufqunes

arkadşlar ipod 4 ve yeni ipadim var.ipoddaki müzikleri pc ye atıp ordanda ipad e atcm.müzikleri ifunbox ile aldığımda hepsini 128 kbps ile alıo.müziklerin çoğu 320 kbps.bu kalitede nasıl pc ye alabilrm?

itools ile almayi dene. Belki aynen kopyaliyordur. Birde sonucu tekrar buraya yazarsan baskalarini da bilgilendirmis olursun.

itools da aynısı m4a uzantılı 128 kbps olark atıo..yinede saol çünkü ifunbox la kitapları epub alamıodum itoolsda alıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufqunes -- 29 Mayıs 2012; 12:56:55 >

• Arkadaşalr ben birşey sormk istiyorum şimdi new ipadime kavuştum 32 gb fakat safari ile facebooktaki monsterworld oyununu açmıyor ne yapmam lazım
  • sizdede arka ust kisminda siyah serit varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler yaz sonu new ipad (ipad3) almayı düşünüyorum ama sorularım var. kalitesi-ekranı tabiiki apple kalitesi fakat;
    1-)bunu alınca yanında usb aktarıısıda alıcam haliyle ve harici hard disk-flash bellek-kart bağlayarak içlerindeki resim-video-film-müzik-belgeleri kopyalayabilir miyim?
    2-) kopyalayabilirsem bu filmleri izleyebilirmiyim, müzikleri dinleyebilirmiyim belgeleri açabilirmiyim. yani i-tunes kullanmadan, bil pc kullanmadan.
    3-) film izlemek için herhangi ücretsiz program varmı?
    4-)jailbreak yapılınca uygulamaların çoğu ücretsiz oluyormuş ama jailbreak garantiyi iptal ediyormuş diye duydum. jailbreak'tan geri dönüş yapılırmı, garantisi devam edermi?
    teşekkürler.
    5-)beyler harici hard disk bağlayabilirmiyimhttp://www.hepsiburada.com/liste/productDetails.aspx?productId=bd40034&categoryId=1#6|0|BD761105 bununla.
    6-) düşündüğüm ipadhttp://www.hepsiburada.com/liste/apple-new-ipad-16gb-wifi-4g-beyaz/productDetails.aspx?productId=bd761123&categoryId=29014004 iyi mi?

• Almak isteyen arkadaşların fikri olsun,
    Yeni ipad satış fiyatları

http://www.cepavantaj.com/en-uygun-yeni-ipad-ipad-3-nerede-yeni-ipad-turkiye-fiyatlari.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: cthax

Arkadaşalr ben birşey sormk istiyorum şimdi new ipadime kavuştum 32 gb fakat safari ile facebooktaki monsterworld oyununu açmıyor ne yapmam lazım

Skyfire veya puffin de açmayı deneyin,
    safari flash oynatmıyor.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.