Şimdi Ara

iPad Modelleri Bilgi Paylaşım Kulübü--- {ANA KONU} (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.774
Cevap
249
Favori
518.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şuan ücretsiz arkadaşlar
    Ücretsize/indirime giren uygulamaları haber veriyor.
    İpad sahipleri kaçırmasın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gayet guzel bir uygulama

• Arkadaşlar msn için güzel ücretsiz bir program tavsiye eder mısınız?

• Merhaba arkadaşlar... bu soruyu sizlere sormak için üye oldum şimdi :S

Ben Ipad 3 32 Gb WiFi + 4g almayı düşünüyorum.. Daha önce Ipad yada Iphone kullanmadım ve kullanan bi tanıdığım da yok... bu konuda çok acemiyim... gülmeyin sakın...

Geçen günlerde bi mağzada Ipad 2 yi inceledim. aspx uzantılı bi siteyi özellikle denedim ( e-okul not girişi) ve sayfa açılmadı. bu gibi sorunlar için ipad in bi eklentisi mevcutmudur?
    başka bi soru da;
    Jiroskop ve ivmeölçeri Ipad kadar kaliteli başka bi tablet var mı? Samsung galaxy - acer - motorola gibi tablet kullanan arkadaşlar cevap verirse sevinirim...

şimdiden cevap yazan yazmayan herkeşe teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezernim

Merhaba arkadaşlar... bu soruyu sizlere sormak için üye oldum şimdi :S

Ben Ipad 3 32 Gb WiFi + 4g almayı düşünüyorum.. Daha önce Ipad yada Iphone kullanmadım ve kullanan bi tanıdığım da yok... bu konuda çok acemiyim... gülmeyin sakın...

Geçen günlerde bi mağzada Ipad 2 yi inceledim. aspx uzantılı bi siteyi özellikle denedim ( e-okul not girişi) ve sayfa açılmadı. bu gibi sorunlar için ipad in bi eklentisi mevcutmudur?
    başka bi soru da;
    Jiroskop ve ivmeölçeri Ipad kadar kaliteli başka bi tablet var mı? Samsung galaxy - acer - motorola gibi tablet kullanan arkadaşlar cevap verirse sevinirim...

şimdiden cevap yazan yazmayan herkeşe teşekkürler...

1.soruna cevap
    Benim cihazda eokul sorunsuz açılıyor,özel bir eklenti gerektirmiyor,
    Açılmayan bir site olursa,opera,maven,atomic vb gibi internet tarayıcısında açabiliyorum,
    Hiçbir sorun olmuyor.
    2.Soruna da
    bu başlıkta değilde android,samsung gibi diğer marka başlıklarında daha hızlı ve detaylı cevap alabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lithium87

Arkadaşlar msn için güzel ücretsiz bir program tavsiye eder mısınız?

İmo instant
    Yahoo! Messenger

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakansant -- 19 Mayıs 2012; 1:00:03 >
  • Arkadaslar;

Kamera uygulamasindan parmaklari kisarak cikis yaptiginizda, (burasi onemli, home tusu ile degil) kamera uygulamasi cok hafif bir kasilma ile mi kapaniyor ? Cok hafif ama.

• Ipadin yapım aşamalarını gösteren bir video buldum;
    [DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=5cL60TYY8oQ&feature=player_embedded#!]
  • quote:

Orijinalden alıntı: uygarozdemir

Arkadaslar;

Kamera uygulamasindan parmaklari kisarak cikis yaptiginizda, (burasi onemli, home tusu ile degil) kamera uygulamasi cok hafif bir kasilma ile mi kapaniyor ? Cok hafif ama.

Aynen öyle çok hafif ama.

• quote:

Arkadaslar;

Benim cihazda kasma yok,
    Hafiften kastınız anlık bir takılma ise cihazın arka planındakı yoğunluktan olabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: hakansant

quote:

Arkadaslar;

Benim cihazda kasma yok,
    Hafiften kastınız anlık bir takılma ise cihazın arka planındakı yoğunluktan olabilir mi?

Sanki kapanirken 1ms duraksiyor gibi :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lithium87

Arkadaşlar msn için güzel ücretsiz bir program tavsiye eder mısınız?

İmo instant
    Yahoo! Messenger

İmo msnyi yükledim salo dostum

• Arkadaslar tarayicadan ornegin facebooka girdim ve facebook uzerinden bir video actim yeni sekme actigimda artik oilk actigimsekmedeki videodan ses gelmiyor bunun bir cozumu var mi

• quote:

AppZapp HD
    Şuan ücretsiz arkadaşlar
    Ücretsize/indirime giren uygulamaları haber veriyor.
    İpad sahipleri kaçırmasın

güzel bir uygulama, teşekkürler...
  • "hakansant" cevap için çok sağol .. Bana kızma ama ben hala emin olamadım..
    e okula girişte bi problem yok ama benim için önemli olan Not Girişi. Not giriş sayfasını aşağıda gönderdim.
    e-okula ipadinden öğrenci notu girebilen bir öğretmen arkadaş böyle bir resim paylaşırsa kararım için çok etkili olacak...
    saygılarımla...

iPad Modelleri Bilgi Paylaşım Kulübü--- {ANA KONU}
  • quote:

Orijinalden alıntı: YoğunBelKası

quote:

quote:

Arkadaslar;

Benim cihazda kasma yok,

Sanki kapanirken 1ms duraksiyor gibi :)

Teşekkürler hocam. :)
  • şu an itibariyle ipad dan not değiştirme işlemı yapamazsınız . malesef meb sadece explorerleuyumlu site yapmışlar. bu yüzden meb mail atarak sitenin ( eokul ) un tam anlamıyla kullanılması için yardım istedim. Gelen cevap çalışmalar başladı oldu. bakalım bekleyelim görelim fatih projesi hayata gececekse tüm tabletlerin e okulda tam kullanılması mantıklı değilmi ?
  • bu işi MEB değil Apple çözmeli bence... ben de Apple a mail atayım bakalım...
  • İpad3 32gb 4g kullanıyorum, aveadan 4g kotalı internet paketim var, kota bilgimi mesaj göndererek öğrenmem gerekiyor bunu nasıl yapıcam?
  • Ayarlar-genel-kullanim-hucresel kullanim yaparak ne kadar veri kullandiginizi ipad uzerinden gorebilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.