Şimdi Ara

iPad Modelleri Bilgi Paylaşım Kulübü--- {ANA KONU} (688. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.774
Cevap
249
Favori
518.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 686687688689690
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mitran

Bimeks te çalışanlar acemi heralde air 2 ram 1 gb yazmışlar. Air 2 nin hoparlöründe sıkıntı var deniyordu. Ses yükseldikçe rahatsız edecek kadar titreme hissediliyormuş. Kullanan arkadaşlar böyle bi şey yaşadılar mı acaba?

evet o titreme bazen olabiliyo çok tiz seslerde hatta traffic rider oyunundayken tablette kendinden titreşim var sandım ama sesi kısınca anladımki hoparlörden kaynaklanıyomuş.ama öyle aşırıda rahatsız etcek gibi değil çok aşırı tiz seslerde oluyo. ama sırf bunun için air 2 den vazgeçilmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: @koray.tekler

Video D/L pro var
    Turuncu renkli,onu kullanıyorum
    Tavsiye edem

Hocam kaç kere denedim hep şu anda yüklenemedi diyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GIRALİÇEM

Teşekkürler, tarih ile ilgili bir şey öğrenirseniz söyleyebilir misiniz? Ben yetkili servisleri öğrendim. Ama İst.'da olanlara gönderebilirim ya da buradaki gittiğim yer tableti veririm. (Tableti buradaki yere vermek daha kolay olur benim açımdan.)
    Tabletin seri numarasını verip adaptörü yollamak neden bir seçenek olarak sunulmuyor bize anlamış değilim.

tabikide servislerin olduğu tarafa yolum düştüğünde uğrayacağım. burdan haber ederim sonucu ve süreyi.
    büyük teknolojik marketlerin saçmalığı ama belkide kendileri yüzünden servis süresi uzamasın bide başka parça isteyip müşteriyle papaz olmayalım diye herşeyi istiyor olabilirler....
  • Air de kamera nasil arkadaslar tatmin edici mi disarida resim cekmek icin ise gorur mu

Bide 4g olayi nasil sim kart mi takiliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fabrizo kullanıcısına yanıt
    Evet üstad kamera gayet iyi.4G özelliği de simkart takılan modeller oluyor.

• TECNOTIP T kullanıcısına yanıt
    Resmi tam da buna benziyor ama bu değil hocam,siz bunu indirip bi dener msnz

https://itunes.apple.com/us/app/video-downloader-for-dropbox/id1042901784?mt=8

• ram 2 gb değil mi arkadaşım siz yeni aldığınızdan soruyorum bimeksten, 1 gb yazıyomuş bimeks ürün açıklamasında da kafamız karıştı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanburak

ram 2 gb değil mi arkadaşım siz yeni aldığınızdan soruyorum bimeksten, 1 gb yazıyomuş bimeks ürün açıklamasında da kafamız karıştı ?

apple türkiyedede yok ama şurdan görebilirsin 2 gb
    http://www.gsmarena.com/apple_ipad_air_2-6742.php
  • quote:

ram 2 gb değil mi arkadaşım siz yeni aldığınızdan soruyorum bimeksten, 1 gb yazıyomuş bimeks ürün açıklamasında da kafamız karıştı ?

Ram bilgisi nerde yazıyo cihazda bulamadım bi türlü ama 2 gb dir ya bimeksin sitesinde işlemciyede A7 diyo ama değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: TECNOTIP

quote:

Ram bilgisi nerde yazıyo cihazda bulamadım bi türlü ama 2 gb dir ya bimeksin sitesinde işlemciyede A7 diyo ama değil

burada
  • Apple Music İnceleme ve Testleri

• quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

quote:

quote:

burada

Ordan baktımda cihaz üzerinde nasıl bakcam ayarlardan bulamadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

burada

store dan
    system information lite yükleyip bakın hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

quote:

quote:

quote:

quote:

burada

store dan
    system information lite yükleyip bakın hocam

Teşekkürler

• Herkes Air 1-2 alıyır hâlâ,neden ipad pro ilgilenen yok yahu?

• New ipad 3 yasini doldurmuş. Ve halen cok stabil

• quote:

Orijinalden alıntı: Germiyanlı

Herkes Air 1-2 alıyır hâlâ,neden ipad pro ilgilenen yok yahu?

1)Okuduğum kadarıyla pili diğer ipadler kadar iyi gitmiyor.
    2)Kesinlikle çok pahalı.
    3)Çok büyük ve çizim yapmayacak olan kişiler için herhangi bir + sunmuyor, o paraya çok iyi bir Laptop alınabilir.
    4)Bu benim kendi düşüncem, hadi 3 maddeyi bir şekilde halletsem bile Apple pencilı yanında vermediği için bile almam, bu kadar aç gözlü bir firma olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zeljko Obradovic -- 11 Şubat 2016; 10:49:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Germiyanlı

Herkes Air 1-2 alıyır hâlâ,neden ipad pro ilgilenen yok yahu?

siz alında bizde hayırlı olsun diyelim şaka bir yana aşırı pahalı o fiyata iyi bir laptop yada masa üstü pc toplanır bence abartılı fiyat air 2 al yeterli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 11 Şubat 2016; 14:15:52 >
  • Valla hocam,ben kafaya koydum,klüpte ilk pro sahibi olacam :)
    Şaka bi yana,dediğiniz gibi fiyatı pahalı ama parayı ayarlayıp yurtdışından birinden ipad pro getirtecem
    Ben ipadi evde kullanıyorum ve de bol bol film izleyen/kitap okuyan biriyim,ekranın büyük olması çok işimi görecek.

• Germiyanlı kullanıcısına yanıt
    Hocam profesyoneller için bir ürün normal kullanıcılar için çok büyük.

• 
Sayfa: önceki 686687688689690
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.