Şimdi Ara

iPad Modelleri Bilgi Paylaşım Kulübü--- {ANA KONU} (685. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
19.778
Cevap
249
Favori
518.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 683684685686687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benimki ABD çıkışlı sanırım,listede yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cemilture kullanıcısına yanıt
    Ben bu aşamadan sonra 2gb RAM olan modellere yönelmenin daha mantıklı olacağını düşüyorum.iPhone 6 alacak arkadaşlarıma da 6s almalarını tavsiye ettim. bu ram farkı uzun sure kullanacaklar için önemli bir unsur bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mgencer05 -- 1 Şubat 2016; 19:44:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgencer05

Ben bu aşamadan sonra 2gb RAM olan modellere yönelmenin daha mantıklı olacağını düşüyorum.iPhone 6 alacak arkadaşlarıma da 6s almalarını tavsiye ettim. bu ram farkı uzun sure kullanacaklar için önemli bir unsur bence.

Ram konusu İpad için daha önemli hocam,iphonu 1-2 sene kullanınca pili ölüyor bilmem ne oluyor ama ipadi en az 4-5 sene sıkıntısız kullanırsın.Şimdi alacak olanlar Air 2 ve pro model olanları değerlendirsinler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İpad Air 2 Silver(Beyaz) 64 Gb + 4G modeli ipadimi satacağım. Yanında da ahha marka çift yönlü kendi kullandığım kılıfı vereceğim. İlgilenen olursa özel mesaj ile iletişime geçebilir.
  • Büyük ipad modeli yanında bir de mini model almak lüks değil bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Caferhan

Büyük ipad modeli yanında bir de mini model almak lüks değil bence.

İpadi zor bulduk,miniyi istiyek

• Bilmiyorum iPad 2 bu konuya dahil mi ama bu şarj süresini paylaşmayı çok istedim. iOS 9.2.1 ile gerçekten çok stabil olmuş.

• Air 2 ile 9.2.1 de 10 saat 20 dakikalık bir süre yakaladım bu yalan değil :D
  • Air 2 ile 9.2.1 de 10 saat 20 dakikalık bir süre yakaladım bu yalan değil :D
  • Air 2 ile 10 saat 20 dakikayı gördüm Hocam dün bende 1440p video izledim full :D
  • İpad 2 ye ios 9 yükleniyormuymuş valla iyiymiş.
    Benim ipad 3 ios 8 sürümde ve wifi kullanımda 12-13 saati görüyor
  • @koray.tekler kullanıcısına yanıt
    İpad 2 de tablette efsane oldu.
    Hafifliği,hızı ve şarj süresi çok iyi

• Mini4 kullanıcısıyım, güncelleme geldi 9.1 şuan ki sürüm, sorun olur mu 9.2'ye geçsem ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinobili01

Mini4 kullanıcısıyım, güncelleme geldi 9.1 şuan ki sürüm, sorun olur mu 9.2'ye geçsem ?

mini 3 te 9.3 public beta kullanıyorum sıkıntı yok.
  • Mini 2 model ve İos 9.1 sürümdeyim.Yükseltsem sıkıntı olur mu bilemedim.Güncelleme yapmaktan tırsar olduk

• new ipad almıştım aldığımdan beride kullanıyorum son sürüm yüklü cihazda çok zorladı yavaşlığı ve restore yaptım biraz hızı arttı ama artık safarı ciddi bir şekilde kaısyor oyunlar bi şekilde oynanıyor sıkıntı yokda safaride ciddi bir şekilde yavaşlık var internette bir şeye bakıcam safari kitleniyor resmen öneriniz varmı sizin
  • Ipad de film indirmek için ne yapabilirim program olabilir veya istediğim sitedeki videoyu indiren program olabilir var mı önerileriniz

• TECNOTIP T kullanıcısına yanıt
    Video D/L pro var
    Turuncu renkli,onu kullanıyorum
    Tavsiye edem

• cem650 kullanıcısına yanıt
    Benim new ipad ios 8 ile bile kasılıyor,siz ios 9 a yükselttiniz sanrım..çöp olmuş desenize

• quote:

Orijinalden alıntı: Caferhan

Benim new ipad ios 8 ile bile kasılıyor,siz ios 9 a yükselttiniz sanrım..çöp olmuş desenize

oyunlar güzel oynuyor ama tamam oyun açılırken yüklemesi bekliyor ama çalışırken takılmıyor neyse artık idare ederiz zaten dahada ipad almam yani ihtiyacımda yok...
  • 
Sayfa: önceki 683684685686687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.