Şimdi Ara

iPad Modelleri Bilgi Paylaşım Kulübü--- {ANA KONU} (643. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
19.778
Cevap
249
Favori
518.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 641642643644645
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Modem şifresinde türkçe karakter varsa sık sık kopar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caferhan

Modem şifresinde türkçe karakter varsa sık sık kopar

Türkçe karakter yok şifrede , zaten normalde kopmada olmuyor , sadece tableti kapatınca wifi bağlantısı kopuyor , ne zaman açarsam o zaman tekrar bağlanıyor ve mailler , bildirimler ancak o zaman gelmeye başlıyor, neyse yapacak bişey yok bu şekilde kullanacağız artık , teşekkürler...
  • Şöyle bir sorum var.Bir uygulamayı silmeden onun içindeki verileri nasıl silebilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: @koray.tekler

Şöyle bir sorum var.Bir uygulamayı silmeden onun içindeki verileri nasıl silebilirim?

İtunes kurulu bilgisayara tongbu yüklersiniz
    Sonra da orda uygulamaya girip içeriği silebilirsiniz

• Germiyanlı kullanıcısına yanıt
    İtools bu konuda daha iyi iş görüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Caferhan

İtools bu konuda daha iyi iş görüyor

Ben de kullanırdım ama itunes uyumsuzluğu oluyor hep.Tongbu daha iyi çalışıyor

• 8.4.1 güncellemesi gelmiş.indiren var mı arkadaşlar?
    Önemli bir gelişme olmuş mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakansant kullanıcısına yanıt
    Hocam birkaç müzik ayarını değişmişler başka da fark yok

• Web whatsap geldi hala ipad ile giremiyorum

• @koray.tekler kullanıcısına yanıt
    Neden giremiyorsunuz hocam, ben 7.1 de olduğum için kullanamıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, 2 gün önce iPad Mini aldım. iOS 7.1 ile birlikte geldi, iOS 8.4 güncellemesi olduğunu gördüm. Güncellemeli miyim, 7.1 ile aynı hızı yakalar mıyım? Eğer yaparsam, artıları ve eksileri nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmettsaka

Merhaba, 2 gün önce iPad Mini aldım. iOS 7.1 ile birlikte geldi, iOS 8.4 güncellemesi olduğunu gördüm. Güncellemeli miyim, 7.1 ile aynı hızı yakalar mıyım? Eğer yaparsam, artıları ve eksileri nedir?

Retina modeli değilse, kesinlikle güncellemeyin, batarya kullanım süresi düşer ve biraz kasmaya başlar.
    ipad mini için en ideal sürüm ios 7, aynı 4S'ler gibi..
    Benim iPad mini 2 var, ios 7.0.4 de duruyor.

• Retina modeli değil, teşekkürler cevabınız için

• Beyler hangi ipad modelleri 4.5 g destekliyor yada berden öğrenirim?

• @koray.tekler kullanıcısına yanıt
    http://www.mobilshift.com/4-5g-uyumlu-apple-ipad-ve-iphone-telefonlar/

• GIRALİÇEM kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim

• Arkadaslar sayfalarca tartisilmistir eminim ama ben de sormak istiyorum. Ipad Air 2 almak istiyorum iphone 6 plus sahibiyim, telefonum 64gb. Sizce ipadde de en az 64 mu almaliyim yoksa 16 yeterli olur mu, izleyecegim dizileri netten izleyecegim, ipadi oyunla doldurmayi pek dusunmuyorum. Ve son olarak sizce mutlaka 4g'li mi olmali, telefonun internetini paylastirarak bir cozum bulamaz miyim acaba? Yanitlar icin tesekkur ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: canboca

Arkadaslar sayfalarca tartisilmistir eminim ama ben de sormak istiyorum. Ipad Air 2 almak istiyorum iphone 6 plus sahibiyim, telefonum 64gb. Sizce ipadde de en az 64 mu almaliyim yoksa 16 yeterli olur mu, izleyecegim dizileri netten izleyecegim, ipadi oyunla doldurmayi pek dusunmuyorum. Ve son olarak sizce mutlaka 4g'li mi olmali, telefonun internetini paylastirarak bir cozum bulamaz miyim acaba? Yanitlar icin tesekkur ederim.

merhabalar kapasite konusunda kullaminiza bagli tercih yapabilirsiniz.
    internet konusuna gelince ipad mini3 var bende sadece wifi. android telefonum var telefonda 4gb internet var wifihotspotu acip tablette interneti cok rahat kullaniyorum. telefon ve tableti bir arada kullanacaksaniz 4g li tablete gerek yok bence

• @josh-r hocam cok tesekkur ederim yorumunuz icin. Sanirim bana 16 gb ve wifi yeterli olacaktir. Uygun bir urun bulabilirsem 64 gb dusunebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: canboca

Arkadaslar sayfalarca tartisilmistir eminim ama ben de sormak istiyorum. Ipad Air 2 almak istiyorum iphone 6 plus sahibiyim, telefonum 64gb. Sizce ipadde de en az 64 mu almaliyim yoksa 16 yeterli olur mu, izleyecegim dizileri netten izleyecegim, ipadi oyunla doldurmayi pek dusunmuyorum. Ve son olarak sizce mutlaka 4g'li mi olmali, telefonun internetini paylastirarak bir cozum bulamaz miyim acaba? Yanitlar icin tesekkur ederim.

Selam, size kendi deneyimimi paylasmak istiyorum karar sizin.
    2yil once ilk ipad air ciktiginda direk gittim 128gb sim kartli modelini aldim. Fakat 6 ay sonra aklim basima geldi, bir baktim ki bu tabletler telefon kadar islevsel kullanilmiyor, telefonumun 64gb hafizasi ayda 1 doluyor tasiyor, tablet 6 ay boyunca 5gb falan dolmustu. Ayrica 1 kez dahi sim kart takmak nasip olmadi, zaten telefonun kisisel erisiminden interneti paylasabiliyordum o da gereksiz oldu.
    En son da ipad air2 aldim ve bu modeli 16gb simkartsiz aldim. Gayet memnunum simkart kullanmiyorum ve 16gb tabletim icin yetiyor. Iphone 6 plus imi 128gb aldim( fule yakin kullaniyorum) karar senin. Benim tavsiyem simkartli alma ayrica internetten izliyorsan filmlerini ve oyun da oynamiyorsan 16gb bile dolmayacak gibi gozukuyor.

• 
Sayfa: önceki 641642643644645
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.