Şimdi Ara

iPad Modelleri Bilgi Paylaşım Kulübü--- {ANA KONU} (631. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.777
Cevap
249
Favori
518.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 629630631632633
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: @koray.tekler

quote:

Orijinalden alıntı: hakansant

Ben de ipad 3 kuzumu güncelledim
    Şarj süresinde iyileşme gördüm

Fark var mı hocam..biz de geçelim mi son sürüme..eskisinden daha kötü olduysa hiç bulaşmayalım

bence geçin sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakansant

Ben de ipad 3 kuzumu güncelledim
    Şarj süresinde iyileşme gördüm

Ben de hocam :) 5.1.1 den buraya yıllar sonra :) ama bir sorunum var diğer bi kaç konuya da yazdım cpy paste yapcam buraya ;
    Sorum herkese, önceden camera kit ile Flash bellek bağlayıp içine erişebiliyorduk ifile ile. Şimdi 8.4 yükledim jb yaptım (cihazım ipad3) ifile yükledim ama flash belleği artık görmüyor. Update etmeden önce sorun yoktu. Araştırdım biraz sanırım apple ın yaptığı bi engelleme bu. Bunun için bi tweak ya da yöntem var mıdır acaba ? Şimdiden herkese çok teşekkürler.
  • iPad air 2 iOS 8.4 e gunceleme yaptım. Şuanda home tuşu iki saniye geç geliyor gibi ekran

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, Mini 3 aldım yaklaşık iki hafta önce. Kutuyu açtığımdan beri Home tuşuna dokunduğumda tuştan çıtırdama şeklinde ince bir ses geliyor.sanki altın'da Boşluk varmış gibi. Fonksiyonel olarak sorun yok.
    Bu bir kalite problemi aslında. Götürsek değişim yaparlar mı?
    Ne önerirsiniz?

• mercury82 M kullanıcısına yanıt
    Home tuşu sıkınıtılı gibi.garantiye verin.değişim yaparlar diye tahmin ediyorum.nerden aldınız?

• Germiyanlı kullanıcısına yanıt
    İstanbul paladium Lydia shopdan aldım.

• iOS 8.4 ile 2.şarjda da ilki ile tutarlı ve iyi değerler elde ettim, ayrıca safaride bazı sitelerde atıyordu; özellikle ekşi sözlükteki bkz uzantısı girmek için açılan kutucuk varsa mutlaka safari çöküyordu henüz hiç böyle bir sorun yaşamadım 8.4'de.
    iPad Modelleri Bilgi Paylaşım Kulübü--- {ANA KONU}

• mercury82 M kullanıcısına yanıt
    Aldığınız yer pek oralı olmaya bilir,Madem istanbuldasiniz size tavsiyem apple store zorlu yada aksasyadan randevu alip apple store goturmenizdir.
    Firma herzaman malinin arkasında,bu sorun gerçekten can sıkıcı birseyse ve baska bir Tablettede benzer sey sozkonusu degilse orada birebir degisim şansınız cok yüksektir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adieu kullanıcısına yanıt
    batarya çok iyi gitmiş
    Bu hangi cihaz hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: mercury82

İstanbul paladium Lydia shopdan aldım.

Arkadaşın dediği gibi Apple Store değişim yapabilir
    Oraya bi gösterin

Ipad mini retina nam-ı diğer mini 2 cihaz 1 yaşına girdi neredeyse, gerek pil performansı gerek kullanım performansı epey memnun edici, şu an tek sıkıntım hafıza. Açıkcası tablette gerek günlük kullanımda üzmemesi ve taşınabilirlik olduğu için mini serisinden vazgeçmeyeceğim gibi duruyor, önümüzdeki ay 128 gb mini 3 ısmarlayacağım herhalde. Yeni ipadler hakkında bir bilgi bulsam netleştireceğim durumu ama halen ne zaman tanıtılır hiçbir bilgi yok.

• Adieu kullanıcısına yanıt
    Yeni nesil ipad'lerin donanımı farklı olacak deniyor
    Kasım gibi çıkarır Apple
    Bence biraz daha bekletip 128 gb olanı tercih edebilirsiniz

Götürelim bakalım ne sonuç çıkacak.
    Sanırım önce randevu alma sınavını geçmemiz gerekecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mercury82 -- 5 Temmuz 2015; 10:43:53 >
  • Arkadaslar 8.4 guncellemesinden sonra mini cihazlarda herhangi bir performans degisimi gozlemlediniz mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dumanus

Arkadaslar 8.4 guncellemesinden sonra mini cihazlarda herhangi bir performans degisimi gozlemlediniz mi?

16 gb modelde performansı nasıl etkiler bilmem ama 32 gb üründe performans olarak pek bir fark etmedi..batarya süresi biraz arttı

• @koray.tekler kullanıcısına yanıt
    16'ligi guncelledim ve eskiye nazaran daha akici hale geldi diyebilirim

Not: 8.1'den yukselttim

• sekobaba kullanıcısına yanıt
    Air'de de bazen gecikiyor maalesef ayrıca tuş kilidini açmak için tuşa basınca da ekran bazen 2 saniye kadar geç geliyor. İşin ilginç tarafı her zaman olmuyor, neye göre olduğunu da çözemedim, hiçbir zaman kilitlerken bir şey açık bırakmam.

• bkaakco kullanıcısına yanıt
    Bu yarz takılmalara alıştım ben.Benimkinde takılmalar genelde App Store kullanırken oluyor.Uygulama inerken birden donuyor.Öyle bakakalıyorum.Son güncellemelerden kaynaklandığını düşinüyorum

• App Store hep hata veriyor.Güncellemeden sonra öyle oldu

• Elimde 2 adet ipad var ipad3 model. Birden fazla tamirciye gösterdim anakart arızalı dediler tamir edemediler anakart değişmesi gerek dediler. İyi bir anakart tamiri edebilecek ya da anakart temin edebilecek bir tamirci bilen var mı ? Her tamirci 1 ay bekletiyor daha bakamadım diyerek oyalıyor.Önerisi olan var mı? İpadın bir tanesi 8.3 e e güncellerken bozuldu yazılımı yüklüyor tekrar baslatamıyor recovery mode a alıyor her seyi denedim olmadı yazılımla ilgili değil ondan eminim. Anakart değistirerek sorunu çözmeyi umuyorum ama anakartta bulunmuyormuş.

• 
Sayfa: önceki 629630631632633
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.