Şimdi Ara

iPad Modelleri Bilgi Paylaşım Kulübü--- {ANA KONU} (616. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
19.777
Cevap
249
Favori
518.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 614615616617618
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese selamlar. Ipad air'da bir haftadır gerek Facebook'ta gerek Google görsellerde bazı resimleri görüntüleyemiyorum. Safari, chrome farketmiyor. 8.3 güncellemesi yüzünden mi oldu yanlışlıkla bir ayar mı değiştirdim bilmiyorum. Çözümü var mı acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dr.hulk D kullanıcısına yanıt
    Bende de Air var ios 8.1.3 yüklü,aynı sorun vardı bugün düzeldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: speedman

Gençlik askerden yeni geldim
    6 aydır yoktum

New ipad (3) için ios 8 e geçilir mi ? Kasar mı? Kullananların yorumlarını bekliyorum

Öncelikle hoşgeldin safa geldin
    Benim ipad 3 ve 64 gb modeli
    8.1.3 sürümde kullanyorum,şarj 10 saat civarı gidiyor,ufak tefek kasmalar dışında pek sorun yok
    7 sürümdeysen kalmanı tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caferhan

İpad 4

Hocam ben halen inatla 7.1.2'deyim ama çokta merak ediyom 8.3'ü
    Siz olsanız napardınız? Benim Cihazım da ipad4

• quote:

Orijinalden alıntı: hakansant

quote:

Orijinalden alıntı: speedman

Gençlik askerden yeni geldim
    6 aydır yoktum

New ipad (3) için ios 8 e geçilir mi ? Kasar mı? Kullananların yorumlarını bekliyorum

Öncelikle hoşgeldin safa geldin
    Benim ipad 3 ve 64 gb modeli
    8.1.3 sürümde kullanyorum,şarj 10 saat civarı gidiyor,ufak tefek kasmalar dışında pek sorun yok
    7 sürümdeysen kalmanı tavsiye ederim

Bende öyle düşünüyordum
    7 kalmak en iyisi :)
    Teşekkürler

• hakansant kullanıcısına yanıt
    Bende sorun hala devam ediyor. Ayarları sıfırladım ama bir değişiklik olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr.hulk -- 22 Nisan 2015; 11:43:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matador_mirkhan

quote:

Orijinalden alıntı: Caferhan

İpad 4

Hocam ben halen inatla 7.1.2'deyim ama çokta merak ediyom 8.3'ü
    Siz olsanız napardınız? Benim Cihazım da ipad4

Hocam 16 gb kullanıyorsan hiç bulaşma derim,32 ve üstüyse daha rahat çalışıyor ciha,geçebilirsiniz.Benim 64 gb ve 8.3 ü indirdim.Bugün yarın kuracam.Özellikle App Store uygulama indirirken,ücretsizden şifre istememesi olayı için 8.3 e geçerim
    Şimdiki stabiliteyi ve şarj süresini arayacağımı da biliyorum

• Modemi açıp kapayınca sorun düzeldi. Sağolun.

• biraz önce ipad air için bilgisayardan 8.3 güncellemesini yaptım. Güncellemenin ardından operatör güncellemesi var yapılsınmı dedi evet dedim ve kişisel erişim noktası menüsü artık kullanılabilir hale geldi. Operatörüm turkcell.
  • Ekran görüntüleri

• quote:

Orijinalden alıntı: HaTToRi

biraz önce ipad air için bilgisayardan 8.3 güncellemesini yaptım. Güncellemenin ardından operatör güncellemesi var yapılsınmı dedi evet dedim ve kişisel erişim noktası menüsü artık kullanılabilir hale geldi. Operatörüm turkcell.

Hocam güncellemeden sonra hız ve pil ne durumda? İos7ye göre nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: Zeljko Obradovic

quote:

Orijinalden alıntı: HaTToRi

biraz önce ipad air için bilgisayardan 8.3 güncellemesini yaptım. Güncellemenin ardından operatör güncellemesi var yapılsınmı dedi evet dedim ve kişisel erişim noktası menüsü artık kullanılabilir hale geldi. Operatörüm turkcell.

Hocam güncellemeden sonra hız ve pil ne durumda? İos7ye göre nasıl?

8.2 den geçiş yaptığım için pek bir fark hissetmedim.
  • Arkadaşlar bir kaç gün önce ipad air 2 aldım. Yazılımı 8.1 ile geldi. Bucihazı güncelleyip 8.3 e yeniden 8.2 ye Dönme imkanım var mı? Cihazı jailbreak il kullanmak istiyorum da.

• quote:

Orijinalden alıntı: kamalak

Arkadaşlar bir kaç gün önce ipad air 2 aldım. Yazılımı 8.1 ile geldi. Bucihazı güncelleyip 8.3 e yeniden 8.2 ye Dönme imkanım var mı? Cihazı jailbreak il kullanmak istiyorum da.

İmzalar şuan kapalı geri dönemezsiniz malesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: @koray.tekler

Fotoğraflar kısmında bulutun yanında albümler bölümü var.
    Orda silinenler dosyası da var.
    10 gün önce sildiğim videoları ve resimlerin orda arşivlenmiş olduğunu gördüm.
    Sorum şu ki daha evvel sildiğim videoları da orda görmek istedim ama orda bulamadım.
    O kısımda saklanma süresi mi var acaba?
    Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Başka yorumu olan var mı arkadaşlar

• Arkadaşlar iPad 4 64GB kullanıyorum. 8.3 güncellemesinin fikir vermesi açısından yüklüyorum. Güncellemeden hemen sonra ilk şarj ile 9-10 saat aldım. Kalibrasyon yaptıktan ve sistem oturduktan sonra şuan 8.3'ten memnunum. Tabi ki çok hafif kasma gibi hareketler var ama bunları artık normal karşılıyorum.
    Dikkat ederseniz daha %10'um var.

• Caferhan kullanıcısına yanıt
    Bendeki ipad4 32gb hücresel model. Sanırım ios9 çıkmaya yakın güncellerim gibi geliyor sonradan direk 7'den 9'a geçmeyeyim. Zaten cihazı kullandığım kadar kullandım. Çıkar çıkmaz aralık 2012'de almıştım. Artık performans kaybı mı olur ne olucaksa madem o zaman olsun. Zaten elimizdede başka uyumlu olsun diyebileceğimiz başka bi ios yada mac cihazı da yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Feather

Arkadaşlar iPad 4 64GB kullanıyorum. 8.3 güncellemesinin fikir vermesi açısından yüklüyorum. Güncellemeden hemen sonra ilk şarj ile 9-10 saat aldım. Kalibrasyon yaptıktan ve sistem oturduktan sonra şuan 8.3'ten memnunum. Tabi ki çok hafif kasma gibi hareketler var ama bunları artık normal karşılıyorum.
    Dikkat ederseniz daha %10'um var.

Aldığın değerler iyi görünüyor hocam. Pilde ios7'ye göre azalma yasadınız mı?

• Herkesin tableti 13-15 saat dayanıyor benim ipad air 12 saati zor görüyor.İos7.Daha da yeni tablet hem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

Herkesin tableti 13-15 saat dayanıyor benim ipad air 12 saati zor görüyor.İos7.Daha da yeni tablet hem.

iPad Air: 8,827 mAh
    iPad 4: 11,560 mAh hocam.
  • 
Sayfa: önceki 614615616617618
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.