Şimdi Ara

iPad Modelleri Bilgi Paylaşım Kulübü--- {ANA KONU} (595. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
19.775
Cevap
249
Favori
518.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 593594595596597
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Caferhan kullanıcısına yanıt
    Peki teşekkürler.Normalde ben de şarjı bitene kadar kullanıyordum sonrada %20 nin altına inince şarja takılabilir diye yazılanları okumuştum o yüzden uzun süredir öyle yapıyordum.Bir de şarjı çok çabuk azalmaya başladı zaten umarım geçici bir durumdur.

• quote:

Orijinalden alıntı: biuu

quote:

Orijinalden alıntı: -AhmtOzdmR-

Avplayer hd aldım ama alt yazılarda tr karakterleri göstermiyor. Bu sekilde hiç ise yaramaz.

Altyazıyı pc de not defteri ile açıp kodlamayı utf-8 yapıp farklı kaydedin.

Muhtemelen düzelecektir.

Ya da aşağıdaki siteye yollayın dosyayı o düzeltsin.
    http://www.altyaziduzenle.me/

Teşekkürler. Diğer ücretsiz oynatıcılar da bile böyle bir sorun yokken ücretli bir uygulamada bu sorunu yaşamak insanın canını sıkıyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: biuu

quote:

Avplayer hd aldım ama alt yazılarda tr karakterleri göstermiyor. Bu sekilde hiç ise yaramaz.

Altyazıyı pc de not defteri ile açıp kodlamayı utf-8 yapıp farklı kaydedin.

Muhtemelen düzelecektir.

Ya da aşağıdaki siteye yollayın dosyayı o düzeltsin.
    http://www.altyaziduzenle.me/

Teşekkürler. Diğer ücretsiz oynatıcılar da bile böyle bir sorun yokken ücretli bir uygulamada bu sorunu yaşamak insanın canını sıkıyor.

Rica ederim.

@ leeu'nun da dediği gibi uygulama içinden ayarı olabilir. Ben vlc kullandığım için bilgim yok.

Neden bu uygulamayı tercih ettiniz?

• En akıcı ve hızlı şekilde oynatan buydu, arkadaş tavsiyesi birde. Alt yazı ile ilgili sorun olacağını sanmıyordum.

Leeu Avplayer HD ayarlarında karakter kodlaması ile ilgili bir ayar göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GIRALİÇEM

Peki teşekkürler.Normalde ben de şarjı bitene kadar kullanıyordum sonrada %20 nin altına inince şarja takılabilir diye yazılanları okumuştum o yüzden uzun süredir öyle yapıyordum.Bir de şarjı çok çabuk azalmaya başladı zaten umarım geçici bir durumdur.

Ben her zaman şarjı bitip kapanana kadar prize takmıyorum,% 1 olana kadar kapanmıyor

• -AhmtOzdmR- kullanıcısına yanıt
    Direk ayarlar kisminda degilde bu altyazilari ve filmleri goruntuledigimiz ekranda altyazinin yaninda ayarlar isareti veya ustune tikladiginda bi ayar ekrani gelmesi lazim. Boyle bi ayar yaptigimi cok iyi hatirliyorum da nasildi nerden aciyoduk o ekrani tam aklimda degil.

Ekleme: Burada anlatilmis cozumuhttp://www.appleyardim.org/appstore-genel/1927-avplayer-altyazida-turkce-karakter-sorunu-cozumu-resimli.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leeu -- 24 Aralık 2014; 22:08:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler iOS 8 ile Apple uygulamalari ucretsiz degil miydi? Keynote falan ucretsiz gozukuyor ama GarageBand ucretli. Baktigim tum teshirlerde vardi GarageBand. Sonradan degisti mi noldu onemliydi benim icim ya

• Leeu teşekkürler. Altyazı dosyasını program içinde açınca kodlama bölümü çıkıyormuş. Ben ayarlarda alt yazı bölümünde arıyordum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ipad air 1 için smart case mantığı gibi ince, sağlam, güzel oturan bir kılıf almak istiyorum. marka ve model önerebilir misiniz?
  • Mini 2 retina cihaz için kılıf tavsiyesi arıyorum cihaz siyah renk. Var mı tavsiye edecek kullanıcılar?
  • http://www.hizlial.com/microsonic-ipad-air-smart-case-ve-arka-koruma-kilif-siyah/10411860
    bu kılıfı alıyorum air 1 uzay grisi için kullanan var mı nasıl? sağlam mı, güzel mi, ince mi? özellikle o manyetik tablete zarar vermiyordur umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AAT.BH

http://www.hizlial.com/microsonic-ipad-air-smart-case-ve-arka-koruma-kilif-siyah/10411860
    bu kılıfı alıyorum air 1 uzay grisi için kullanan var mı nasıl? sağlam mı, güzel mi, ince mi? özellikle o manyetik tablete zarar vermiyordur umarım.

http://www.n11.com/ipad-air-kilif-smart-cover-ultra-slim-uyku-modlu-P25803494
    Bak bu daha uygun.Ben bunu kullanıyorum.Resimdeki gibi arkası tam kapalı değil elmanın orda yuvarlak delik var.

• ipad air 32gb wi-fi kullanıcısıyım cihaz son 3-4 gündür kasmaya başlamıştı 2 günden beri daha berbat bir halde mesela mail yazarken bile 1-2sn donuyor hiçbir şey yapamıyorum tuşlar işlemiyor.oyundayken de donmaya başladı oyunlardan atmaya başladı rahat 4-5 saniye ekran öylece kalıyor daha sonra oyundayken sürekli donmaya başlıyor safaride gezinirkende sürekli atmaya başladı örneğin önceden girebildiğim üniversitenin derslerle ilgili video izleme siteye artık girmiyor sürekli atıyor şarjı da su gibi gitmeye başladı ve ben 7.1.1 çıktığında güncellemiştim sonra güncelleme de yapmadım. Birkaç ay öncede safariden attığı olurdu çok kısa da olsa donmalar olurdu ama o kadarı normaldir diye kafaya takmıyordum mesela herhangi bir yere bir şey yazarken ilk bastığım harf basınca koyu renk oluyor hani öyle kalıyor ve yazmamış oluyordu bu uzun zamandır olan bir şeydi.Teşekkürler.
    Edit: boş alan 5,8 gb.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GIRALİÇEM -- 26 Aralık 2014; 13:02:19 >

• Kapatıp açtım düzeldi ama ben cihazı kapattım siyah olup arka planda dönen bir şey oluyordu hani o uzun süre öyle durdu sonra mavi ekran anlık gördüm kendi kendine yeniden başlattı kendini.Kapatmadan önce ipad i mail bile yazamıyordum abartısız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GIRALİÇEM

Kapatıp açtım düzeldi ama ben cihazı kapattım siyah olup arka planda dönen bir şey oluyordu hani o uzun süre öyle durdu sonra mavi ekran anlık gördüm kendi kendine yeniden başlattı kendini.Kapatmadan önce ipad i mail bile yazamıyordum abartısız.

5.6 gb az değil aslında,
    Takılmaması lazım ama bazen bu tarz hatalar verebiliyor
    Düzeldiyse çok iyi

• Selam,

ipad air için file manager programı lazım. Şöyle ki ipad deki porgram ile yapılmış dosyaları direk bilgisayara atmak istiyorum ama bu şeçenek yok. Dropbox, mail vs şekilde gönder diyor. Bu iş kullanma metodunuz nedir ?

tşkler.
  • Bugün uygulama inmiyor hiç. İndiriliyor gözüküyor ama hiç veri indirilmiyor. Sabah bıraktım ama hala gri ikon duruyor, indirilmemiş

• quote:

Orijinalden alıntı: darkwave

Selam,

ipad air için file manager programı lazım. Şöyle ki ipad deki porgram ile yapılmış dosyaları direk bilgisayara atmak istiyorum ama bu şeçenek yok. Dropbox, mail vs şekilde gönder diyor. Bu iş kullanma metodunuz nedir ?

tşkler.

Usbsharp pro veya ücretsiz sürümünü kullanabilirsiniz
    İtools'dan sürükle bırak ile pc den atabilir veya pc ye atabilirsinz

• Firaristt F kullanıcısına yanıt
    Anlık sorundur..tekrar dene iner

• 
Sayfa: önceki 593594595596597
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.