Şimdi Ara

iPad Modelleri Bilgi Paylaşım Kulübü--- {ANA KONU} (568. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.778
Cevap
249
Favori
518.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 566567568569570
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba bana bir yardımcı olursanız çok sevinirim. Bilgisayar yerine İpad Air 2 almayı düşünüyorum evde kullanacağım sadece internette gezinme ve film gibi işlerde kullanacağım. Bilgisayar yerine İpad almak ne kadar doğru olur? Bu ihtiyaçlarını karşılar muhakkak ama bilgisayarı ararmıyım i? Cevaplar için teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahbaz061

Arkadaşlar merhaba bana bir yardımcı olursanız çok sevinirim. Bilgisayar yerine İpad Air 2 almayı düşünüyorum evde kullanacağım sadece internette gezinme ve film gibi işlerde kullanacağım. Bilgisayar yerine İpad almak ne kadar doğru olur? Bu ihtiyaçlarını karşılar muhakkak ama bilgisayarı ararmıyım i? Cevaplar için teşekkürler.

bilgisayar başka bir şey
    elindeki ipadi bile bilgisayara yedekliyorsun
    icabında bilgisayardan güncelleyip formatlıyorsun

telefonlarını bağlayıp güncelleme yapıyorsun verilerini yedekliyorsun
    geri yüklüyorsun

bilgi sayar bütün bu işlerin ana kaynak gücüdür
  • Kulüpten haberim yok ne zamandır varmış Beni de ekleyin hocam 16gb ipad3 4g beyaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • n11 de şuan %11 indirim var.İpad air %11 indirim pepsi kodu ve avatajix iadesiyle 942 civarına denk geliyor alınır mı acaba? Diğer mağazalarda hala çok pahalı.
  • İpad mini sahibiyim, ios8 ile birlikte safarinin kasmaya başlamasıyla chrome kullanmaya başladım. Acaba chrome için (a d b l o c k ) eklentisi gibi bişeyler varmı? Sitelerde reklam görmekten bıktım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KNTLG -- 18 Ekim 2014; 2:40:38 >
  • Teşekkürler hocam bir değişiklik olsun biraz diye İpad alayım dedim eğer ihtiyaçlarımı karşılarsa pişman olmamak içinde forumda bir sorayım dedim. Dizüstü almak daha mantıklı gibi duruyor şimdilik.

• quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

n11 de şuan %11 indirim var.İpad air %11 indirim pepsi kodu ve avatajix iadesiyle 942 civarına denk geliyor alınır mı acaba? Diğer mağazalarda hala çok pahalı.

Şimdiye kadar gördüğüm en uygun fiyat budur,bence alınır

• quote:

Orijinalden alıntı: KNTLG

İpad mini sahibiyim, ios8 ile birlikte safarinin kasmaya başlamasıyla chrome kullanmaya başladım. Acaba chrome için (a d b l o c k ) eklentisi gibi bişeyler varmı? Sitelerde reklam görmekten bıktım

Chrome'da öyle bir özellik yok,puffin kullanıyorum,reklam sorunu çok daha az oluyor

• sahbaz061 S kullanıcısına yanıt
    Hani derler ya önce ev al araba sonra alınır buda o hesap
    Önce evde pc şart bu işlerin anası pc pc olmadan elin kolun
    Bağlı olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Troçki

quote:

Arkadaşlar merhaba bana bir yardımcı olursanız çok sevinirim. Bilgisayar yerine İpad Air 2 almayı düşünüyorum evde kullanacağım sadece internette gezinme ve film gibi işlerde kullanacağım. Bilgisayar yerine İpad almak ne kadar doğru olur? Bu ihtiyaçlarını karşılar muhakkak ama bilgisayarı ararmıyım i? Cevaplar için teşekkürler.

bilgisayar başka bir şey

geri yüklüyorsun

• Arkadaşlar ipad air var bende şarj 7-8 saat gidiyor artık. Keşke geçmeseydim şu ios 8e

• Ekledim arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

quote:

Orijinalden alıntı: Troçki

quote:

bilgisayar başka bir şey

geri yüklüyorsun

Office kullanmayacaksanız e okul vb. internet explorer isteyen sitlerle işiniz yoksa, flash bellek ile dosya alışverişi yapmam diyorsanız ipad her türlü rahatlıktır, kullanım kolaylığıdır ve alın.

Bulut yedekleme diye birşey var fotolarını vb atabilirsin. Belki bir gün bazı işler için bilgisayar lazım olabilir ama bilgisayarı her yerde bulursun. Evinde hem tablet hem pc olsa dediğin işlemler için hayatta bilgisayarı ellemezsin.

• beyler arkadaşa ipad mini retina alacaz, kronik sorunu var mı yok mu anlayamadık. internette herkes birşey yazmış ekranla alakalı. son durum ne bu cihazda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Yeni iPad fiyatları bugün düşse de ne alacağımıza karar versek... Ram aynıysa ben Mini 2 alırım muhtemelen. 1029 iyi fiyat, 999a falan yakalanır bir yerde.

acaba ne bekliyorlar bukadar
  • chengineer kullanıcısına yanıt
    alsın tavsiye ederim heleki dışarda yanında taşınmasıda kolay çok iyi
    ben kullanıyorum
    memnunnum
  • İpad mini tavsiye eder misiniz arkadaşlar. G2 telefonum var yanına birde tablet almak istiyorum.

• mini 2 yi al yani retina ekran olanı al
    mini 1 i alma artık ram i düşük
  • hocalarim ipad 3 newipad retina 16gb 450 edermi bir arkadas o fiyattan vereyim diyorda
  • gzegen kullanıcısına yanıt
    eder tabi temiz kullanmışsa
  • 
Sayfa: önceki 566567568569570
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.