Şimdi Ara

iPad Modelleri Bilgi Paylaşım Kulübü--- {ANA KONU} (550. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.775
Cevap
249
Favori
518.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 548549550551552
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: engin_er_26

quote:

Orijinalden alıntı: Caferhan

Son modeller için güncelleme yapılır,çünkü onların donanımına uygun şekilde çıkarılır
    ama ast modeller için güncellemede biraz düşünmek lazım,donanım yetersi kalıyor,hatta cihaz yavaşlıyor

Güncellemeler çıkarılırken cihazlara özel yapılandırılıyorlar. Mesela iphone 5s yüklediğiniz güncelleme ile ip4s yüklediğiniz güncelleme arasında farklar var. Yoksa dediğiniz gibi olur.
    Ancak windows böyle değil her çıkan güncellemesi bilgisayarlarda daha fazla işlemci ve ram e ihtiyaç duymaya neden oluyor.

Cihazlara özel yapılması kısmidir sanırım,
    Enazından öyle olsaydı eski cihazların hiçbirinde yavaşlama/kasma/ şarj içme olmazdı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler air cok buyuk ben okula goturup getirecem air tasima sorun olur ...mini retina kesinlesti lakin renkler soluk deniliyor cok fark edermi renk gamasi ? Gozumle yaninda ipad air yokken sadece retina miniye bakarken rahatsiz olmamam yeterli ?? yani kaliteli bir goruntu almam yeterli air daha iyi bu daha kotu cokta sorun diil kullananlar deneyimini aktarirsa tesekkurler 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ^7pMş^ ^ kullanıcısına yanıt
    Bende hem ilk çıkan mini hem retina mini var
    Kim demiş renkler soluk diye ya ben bunadım
    Gözlerim görmüyor yada renkler soluk diyen kimse
    Sizi feci kandırmışlar arkadaşım

• Airties 5453 modem aldım. Modeme taktığım hard diskteki filmleri Lg tvde kablosuz ağ üzerinden izleyebiliyorum.

İpad ile bu nimetten nasıl faydalanabilirim?

Modemdeki dosyaları görmesini nasıl sağlarım.

ÇÖZÜLDÜ

İpade imediashare kurdum. Local network bölümüne tıklayarak açtım. Sevinçten uçuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 1 Eylül 2014; 19:26:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^7pMş^

Beyler air cok buyuk ben okula goturup getirecem air tasima sorun olur ...mini retina kesinlesti lakin renkler soluk deniliyor cok fark edermi renk gamasi ? Gozumle yaninda ipad air yokken sadece retina miniye bakarken rahatsiz olmamam yeterli ?? yani kaliteli bir goruntu almam yeterli air daha iyi bu daha kotu cokta sorun diil kullananlar deneyimini aktarirsa tesekkurler 

Hocam okul için diyorsanız bence air alın..
    2 inç hayat kurtarır
  • Merhabalar bugun magazada detayli bir inceleme ve airla karsilastirmasini yaptim renkler rahatsiz edecek kadar farkli degil fakat mini retinada ekrana bastirinca dalgalanma oluyor bu beni korkuttu beyler neden olur ki bu telefonumda yok mesela boyle bir olay???

• ^7pMş^ ^ kullanıcısına yanıt
    150 binkişinin parmak attığı bir ürünü denersen ister istemez bi farklılık olur
    bizde yok o farklılık arkadaşım
  • Benide ekleyin ipad 3 32 gb 4g

• 2. El ipad 3 32gb 4g ne kadar eder

• quote:

Orijinalden alıntı: qyurddass

2. El ipad 3 32gb 4g ne kadar eder

Sorunsuzsa 900-1000 tl civarı

• quote:

Orijinalden alıntı: Caferhan

quote:

Orijinalden alıntı: qyurddass

2. El ipad 3 32gb 4g ne kadar eder

Sorunsuzsa 900-1000 tl civarı

Sorun yokta ufak çizikler var ilk çıktığından beri kullanıyorum

• Beyler appstore' dan bişey indirmek için ücretsiz butonuna basıyorum, yeşil renkle yükle kısmı geliyor , onada basıyorum , birkaç saniye bekleyip tekrar ücretsiz yazısı geliyor. Hiçbir şey indiremiyorum ,
    Galiba sorun şöyle başladı : imdb güncellemesi gelmişti , güncelle dedim , uygulamam güncellenemedi tarzı bi yazı geldi , sonra uygulama kendi kendine silindi , bu haadan sonra app store'dan hiçbirşey indiremez oldum .
    nasıl çözmeliyim bu sorunu???
  • KNTLG kullanıcısına yanıt
    bence ipadi sıfırla daha sonra yedeğin vardır mutlaka
    pc den yedeğini geri yükle
  • Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz üzere benim cihazda gri çizgiler oluşmaya başlamıştı.Randevu aldım ve dün zorlu'ya giderek işlemlere başladık.Yanıma bi bayan geldi sanırım taş gibiydi.(fena bi hatundu)
    Cihazı aldı evet çizgiler var dedi 30 saniye konuştuk aşağıya gitti cihazı değiştiriyoruz dedi ipad'inden bişiler yaptı ve 3 dakika içerisinde yeni ipad mini retina 3g'li cihazım geldi.
    Servisten memnunum canım apple. :)

Ayrıca kız bi ara gitti evrak almaya, o esnada anneme çıtlattım kız nasıl numarasını alayım mı yok alma falan demesine rağmen, kıza dedim ki ya telefonun şarjı bitik sizden birisini arayabilir miyim annenizin yokmu dedi, yok onunda şarjı bitmiş dedim :D sonra tabii arayın dedi.Telefonunu aldım kendime çağrı attm, a yanlışlıkla kendimi aradım dedim güldü.Ama hala yazmadım azıcık zaman geçmesi lazım :)
  • bir taşla 2 kuş vurmuşsun
    e buda iyi be

neyse yeni ipadin hayırlı olsun
  • Ipad air 2 hakkında bilginiz varmı, acaba ne zaman çıkacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GreyParrot -- 6 Eylül 2014; 21:34:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GreyParrot

Ipad air 2 hakkında bilginiz varmı, acaba ne zaman çıkacak

İphone 6 ile birlikte tanıtımı yapılır ama ipad air 2'nin satışı daha geç olacak deniyor

• Medeni cesaret dedikleri bu sanırım :))

• @troçki teşekkür ederim, sanırım evet :) iphone 5s var bide dedim ki şarjı çabuk bitiyor fişten çıkarıyorum yüzde 98 oluyor, kapatıp açtığımda yüzde yüz oluyor. Getir bana ben bakarım dedi sanırım değişecek :)

@germiyanlı cesaret değil genelde böyleyim :) tipim ss'li açarsam konu olmaz ama fake'lerim dışarıda çok bu yüzden twitter instagram face kullanmam :)

• İphone 5 kullanan biri olarak üniverste için ipad air alıcam sizce verim alabilirmiym? Laptop alıp hambal gibi taşımk istemiyorum

• 
Sayfa: önceki 548549550551552
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.