Şimdi Ara

iPad Modelleri Bilgi Paylaşım Kulübü--- {ANA KONU} (490. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.778
Cevap
249
Favori
518.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 488489490491492
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ebay da ipad air için tempered glass koruyucu almıştım bugün geldi, kalitesi iyi ve özellikle cihaza uygulanması çok kolay (kabarcık vs kalmıyor anında)

ilgilenenler için link koymak istedim, satıcı çok ilgili ve güvenilir

http://www.ebay.com/itm/251430851283?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihgh3 -- 14 Nisan 2014; 23:22:58 >

• Acaba yeni ipad ne zaman tanıtılır ve air almak yerine beklemeye değer bir şey olur mu?
  • Chrome bazı web sayfalarında sapıtıyor ve kapanıyor, birkaç kezde facebook ta meydana geldi bu olay facede gezerken bir arkadaşın fotolarına bakmak istediğimde face kapandı tekrar denedim yine kapandı, üçüncüde yine kapandı ama bir ka kişinin fotolarına baktım sorun yoktu ne zamanki o arkadaşın fotolarını açsam face kapanıyordu.
    Acaba neden olabilir ki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

Chrome bazı web sayfalarında sapıtıyor ve kapanıyor, birkaç kezde facebook ta meydana geldi bu olay facede gezerken bir arkadaşın fotolarına bakmak istediğimde face kapandı tekrar denedim yine kapandı, üçüncüde yine kapandı ama bir ka kişinin fotolarına baktım sorun yoktu ne zamanki o arkadaşın fotolarını açsam face kapanıyordu.
    Acaba neden olabilir ki

Bir arkadşımın facesinde de aynı sorun oluyordu,
    Sebebi 2.700 arkadaşı olmasıydı...şaka değil,az arkadaşı olan hesaplarda öyle birşey olmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: MrKerberoS

Acaba yeni ipad ne zaman tanıtılır ve air almak yerine beklemeye değer bir şey olur mu?

Kasım ayında tanıtılır diye düşünüyorum,acil değilse beklenebilir,acilse ipad air alın derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihgh3

ebay da ipad air için tempered glass koruyucu almıştım bugün geldi, kalitesi iyi ve özellikle cihaza uygulanması çok kolay (kabarcık vs kalmıyor anında)

http://www.ebay.com/itm/251430851283?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

bu ürün gitti gidiyordada var 59-tl ye hemen kargoluyorlar gün içinde

• ipad air aldım hiç alacağım yoktu da 999tl ye bir de yanında pc için photoshop element hediyesi varmış aldım.

ipad 4 ümde ios 6.1.4 olduğu için tam karşılaştırma olmaz ancak, gerçekten hızlı bir web browser deneyimi var ayrıca app store çok daha hızlı yükleniyor ipad 4 e göre.

ipad 4 de sayfalar yüklenince kaymak gibi zoom in out scroll yapıyor onda sıkıntı yok, air de sayfaların yüklenme hızı çok daha iyi gibi geldi bana. ÖZellikle radikal.com.tr theverge.com vs gibi ağır siteler çok ama çok çabuk yükleniyor.

yeni samsung galaxy note ları bilemiyorum da benim eski galaxy note 10.1 den rahat 3-4 kat hızlı yoğun içerikli web siteleri yüklemekte.
    mesela verge sitesinde embeded video açıyorum o oynarken sayfayı zoom in out yukarı aşağı en ufak takılma olmadan kaydırıyorum inanılmaz .

benim voltran

ipad 2 16gb
    ipad mini 16gb
    ipad 4 64gb
    ipad air 16gb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi filips -- 15 Nisan 2014; 19:37:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cantosman

quote:

Orijinalden alıntı: fatihgh3

ebay da ipad air için tempered glass koruyucu almıştım bugün geldi, kalitesi iyi ve özellikle cihaza uygulanması çok kolay (kabarcık vs kalmıyor anında)

bu ürün gitti gidiyordada var 59-tl ye hemen kargoluyorlar gün içinde

biliyorum, 40 tl ye geliyor ebayda ve takipli kargo zaten

ben paylaşayım dedim satıcıdan bi kazancım yok

• fatihgh3 kullanıcısına yanıt
    satıcıdan kazanç sağlayacağını kim dediki dostum
    öğle bir düşüncem olmadı
    sadece e baydan alırken çok uzun süre gelmesini bekler insan
    dikkat edersen gün içinde kargoluyorlar demişim zaten
    bende almak isteyen insanların fazla beklememesi için
    gitti gidiyoru paylaştım
    benimde satıcıdan bi kazancım yok ona bakarsan
  • Arkadaşlar iPad Air 16 GB wifi+Cellular White ile aranızdayım.
    benim sorum:

1-) Mail'le gönderdiğimiz dosyaları download ettikten sonra silmenin bir yolu var mıdır? Others kısmı çok dolu gösteriyor (1.2 gb). Facebook tek başına 300 MB'lık içerik yiyor. Bunları nasıl sıfırlarım? İlla aplikasyonu silmek mi gerek?

2-) Bimeks'ten 1430 liraya almıştım . 70 tl de hediye çeki verdiler. Kazıklanmadım inşallah?

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tükrük

Arkadaşlar iPad Air 16 GB wifi+Cellular White ile aranızdayım.
    benim sorum:

1-) Mail'le gönderdiğimiz dosyaları download ettikten sonra silmenin bir yolu var mıdır? Others kısmı çok dolu gösteriyor (1.2 gb). Facebook tek başına 300 MB'lık içerik yiyor. Bunları nasıl sıfırlarım? İlla aplikasyonu silmek mi gerek?

2-) Bimeks'ten 1430 liraya almıştım . 70 tl de hediye çeki verdiler. Kazıklanmadım inşallah?

Teşekkürler.

1.Alttaki linkte ilacınız var,ben ayda bir kez tongbu ile temizliyorum,baya işe yarıyor
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=83420191&p=1
    2.Fiyat uygun,1.360 tl ye gelmiş,güle güle kullanın

• hakansant kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ediyorum :)
  • tükrük kullanıcısına yanıt
    Rica ederim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba
    Elimde Anadolu Sigorta'nın facebook kampanyasından kazandığım ipad mini 16 gb wifi beyaz mevcut
    Kutusunu hiç açmadım, ihtiyacım yok, satmak istiyorum
    Garantisi hakkında bilgim yok, firmayı aradım, hediye ürün içinden ne çıkarsa o dediler, garantisi hakkında bilgi sahibi değiller.
    İçinden fatura vb bişey cıkmadı
    Öncelikle eğer ürün garantisiz ise, satmak istersem ne kadar eder? (kutusu hiç açılmamış )

Garantisi olup olmadığını nereden, nasıl öğrenirim?

Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.
  • carpediem03 C kullanıcısına yanıt
    Merhaba Yeni Mezun oldum,Öğrenciyim.Garantili olup olmadığı beni ilgilendirmiyor.
    2 yıldır ipad almak istiyordum ceşitli sebebler nedeniyle alamadım.İpad Mini 16 gb'ye 300 lira verebilirim.Forumdaki mesajlarımdan ne zamandır ipad almak istediğimi görebilirsiniz.
  • biraz geç görmüşüm ama google'a instagram yazarsanız kendi sitesinde çıkıyor ios uygulaması. oradan yükleyebilrsiniz
  • Nasipse cumartesi günü alacağım retinalı ipad minime şimdiden More.tr adresinden kırmızı şarap rengi olan güzel bir kitap şeklinde kılıf siparişi verdim.kredi kartım olmadığı için 87 tl lik ürün kapıda ödeme ile 102 tl oldu. Umarım başka sıkıntısı olmaz İpad mini retina Zenus Kılıf Aranızda ürünün kullanan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: tükrük

Arkadaşlar iPad Air 16 GB wifi+Cellular White ile aranızdayım.
    benim sorum:

Teşekkürler.

Üstat bimekste retinalı ipad mini fiyatı ne kadar?interntteki fiyatlar web siparişi üzerine de bir danışayım sana dedim,işlerimin yoğunluğundan dolayı fırsat bulamadım gezmeye.
  • sharky25ant kullanıcısına yanıt
    teşekkürler dotum ben yükledim telefon olanını fark etmiyor büyütüp minidede
    kullanıyorum
  • Merhaba

ipad 4 ile aranıza bende katıldım

direk olarak ios 7 yi kurmamı önerir misiniz diye sormadan kurdum

akabinde önerilerinizi alabilirim.
  • 
Sayfa: önceki 488489490491492
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.