- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
VW CADDY'mi yoksa FORD CONNECT'mi
74 Cevap35772 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

2753 Mesaj
27 Şubat 2006; 3:01:22 

sizce VW caddy mi yoksa FORD CONNECT mi.Sizce hangisi daha kalite hangisini alayım sizce??????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BorckaArtvin -- 27 Şubat 2006; 3:06:04 >

...ARTVİN BORÇKA...TRABZONSPOR...08 TS 0466...

284 Mesaj
27 Şubat 2006; 7:51:41 

Caddy daha kaliteli ve güçlü, içi binek otomobilleri aratmıyor. Connectte yol tutuş daha iyi. Kalite diyorsan VW daha iyi.

462 Mesaj
27 Şubat 2006; 8:20:09 

CONNECT al derim

vınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
demiorum artik benzinim kalmadi.

6252 Mesaj
27 Şubat 2006; 8:28:02 

vw ne kadar sağlam dursada ben ford alırdım..

fiyatıda ucuz olmalı.son fiyatlarını bilmiyorum ama..

2603 Mesaj
27 Şubat 2006; 9:16:40 

İki seçenek sunmuşsun ama ben yine de doblo derim.Fiyat/Performans olayı yani

Türkiyem...

2258 Mesaj
27 Şubat 2006; 10:35:24 

CONNECT'İN ARTILARI ( TdDi NORMAL ŞASİ ):

- DAHA UCUZ

- YERLİ ÜRETİM OLDUĞU İÇİN YEDEK PARÇASI BOL VE DAHA UCUZ

- YAKIT TÜKETİMİ DAHA AZ (TdDi)

- AĞIR İŞ İÇİN KULLANACAKSAN DAHA DAYANIKLI VE YÜKLEME ALANI DAHA FAZLA ( YANLIŞ HATIRLAMIYORSAM ARKA KOLTUKLARI TAMAMEN SÖKÜLÜP TAKILABİLİYOR)

CADDY'NİN ARTILARI :

- VW

679 Mesaj
27 Şubat 2006; 10:54:36 

Bencede connect. Sürüşü daha rahat, yere sağlam basıyo gerçekten kendini güvende hissediyorsun. İç mekan gayet geniş ve ferah. Tek sorun motor biraz hantalll. Ama ben yinede connect alırdım boşu boşuna vw'ne 6-7 milyar fazla vermek istemem. (Bende hem doblo 1.3 multijet, hemde connect 75 tddi'm var)

Chevrolet Cruze 1.4 Turbo 140 BG - Chevrolet hakkında tüm bildiklerinizi unutun ve hızın keyfini yaşayın.

2603 Mesaj
27 Şubat 2006; 11:07:00 

quote:

CONNECT'İN ARTILARI ( TdDi NORMAL ŞASİ ):

- DAHA UCUZ

- YERLİ ÜRETİM OLDUĞU İÇİN YEDEK PARÇASI BOL VE DAHA UCUZ

- YAKIT TÜKETİMİ DAHA AZ (TdDi)

Yakıt tüketimi mi? Bence bu konuda caddy daha iyi

Türkiyem...

545 Mesaj
27 Şubat 2006; 11:30:25 

connect şehir içi 190 bin civarı yakıyor ama caddy 160 yakıyor . yedek parça ucuz connect in ama caddy de konfor var vW sonuçta gerçekten iç dizayn ı hoş.

3035 Mesaj
27 Şubat 2006; 11:53:33 

tamamen ticari amaçla kullanıp yukleme işlerin coksa connect al, yok ben binerim aynı zmandada gezer tozarım oyle cok yukleme işim felan olmaz diyorsan kedi al

KATATONIA

2258 Mesaj
27 Şubat 2006; 12:07:18 

quote:

Orjinalden alıntı: bravaman

Yakıt tüketimi mi? Bence bu konuda caddy daha iyi

ORTALAMA TÜKETİM :

CADDY (1.9 TDCI) : 6,3 FİYAT : 34,325,000

CONNECT (1,9 TdDi ) : 6,5 FİYAT : 28,391,670

FARK : 5,934,00

HAKLIYMIŞIN ...0,2 (100 KM.) DAHA AZ TÜKETİYOR CADDY. AMA FİYATINA BAKARSAN BU 0,2 LT'LİK FAZLA TÜKETİMİ KAÇ KM. SONRA 5.934,00 YTL İLE AMORTİ EDERSİN ORASINI SEN HESAPLA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jackal78 -- 27 Şubat 2006; 12:13:22 >

1101 Mesaj
27 Şubat 2006; 13:42:33 

Valla arkadaşlar vw caddy iyi bi araba ama yol tutuşu çok kötü,connect hiç sürmedim ama yol tutuşu iyi olduğunu dumuştum ve sağlam bi araba olduğunu da biliyorum ama yakıt connect te biraz fazla motor da güçsüz baya ama yinede caddy al derim ben

2774 Mesaj
27 Şubat 2006; 13:46:58 

quote:

Orjinalden alıntı: BorckaArtvin

sizce VW caddy mi yoksa FORD CONNECT mi.Sizce hangisi daha kalite hangisini alayım sizce??????

Connect-Caddy-Doblo

bu konuyla ilgili hergün yeni bir topic açılıyor.. arama kısmını kullanabilirsin

livatya, sunullah, külefli

2603 Mesaj
27 Şubat 2006; 14:12:48 

quote:

Orjinalden alıntı: Jackal78

ORTALAMA TÜKETİM :

HAKLIYMIŞIN ...0,2 (100 KM.) DAHA AZ TÜKETİYOR CADDY. AMA FİYATINA BAKARSAN BU 0,2 LT'LİK FAZLA TÜKETİMİ KAÇ KM. SONRA 5.934,00 YTL İLE AMORTİ EDERSİN ORASINI SEN HESAPLA

Şimdi ben caddy savunuyor gibi oldum ama gerçekte doblocuyum.
Yakıt konusuna gelirsek:
Connect 90 hp depo fulleyerek 440 km de 79 ytl yaktı. Km de 18 ykr yapıyor. Muğla -İzmir arasında gitgel yolun yarısı otoban.

Ben 2.5 lt motorlu transporterle aynı şekilde yaptığım ölçümlerde km de 17-18 ykr yakıyorum.

Yürüttüğüm mantık:
Benim 2.5 lt vw motoru 1900 kg lık transporterde 18 ykr yakıyorsa 1.9 lt vw motoru 1450 kg lık caddy de epeyce az yakacaktır. Sonuçta benimle aynı yakıtı yakan connect ile caddy arasında 100 km de 0.2 lt değil sadece 1 km de 3-4 ykr farkedecektir. Ben asla kağıt üzerindeki değerlere bakmıyorum.

Yine yanlış anlaşılmasın caddy savunmuyorum.Tavsiyem DOBLO dur.

Türkiyem...

7131 Mesaj
27 Şubat 2006; 14:22:40 

quote:

ORTALAMA TÜKETİM :

bu yazdığın fiyatlarla kıyaslamak anlamsız
connect in çıplak fiyatı bu
caddy deki aynı opsiyonları connecte eklersen yiyatlar birbirine çok yaklaşıyor
ayrıca arada 30bg fark var
onun için connect tddi ile caddy sdi kıyaslanmalı ozamanda yine caddy connectten ucuz olur

2258 Mesaj
27 Şubat 2006; 15:46:50 

quote:

Orjinalden alıntı: lokosit
bu yazdığın fiyatlarla kıyaslamak anlamsız
connect in çıplak fiyatı bu
caddy deki aynı opsiyonları connecte eklersen yiyatlar birbirine çok yaklaşıyor
ayrıca arada 30bg fark var
onun için connect tddi ile caddy sdi kıyaslanmalı ozamanda yine caddy connectten ucuz olur

yukarıdaki fiyatlar ikisininde baz modellerinin fiyatlarıdır. web sitesine girip bakabilirsin. ayrıca caddy sdi bile alsan connectten pahalıya geliyor (30.985,00 YTL)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jackal78 -- 27 Şubat 2006; 15:49:19 >

1441 Mesaj
27 Şubat 2006; 17:02:53 

ıkısı arasından caddy daha hos.

www.kardesinisec.com

Aşk Bir Uçurumdan Düşmek Gibidir,O Yüzden Sevgiliye Yar Denilir
Bir Damla Gözyaşımın Hakkı Ödenmez,Öldürmeyen Her Acı Beni Diriltir .

14850 Mesaj
27 Şubat 2006; 17:38:18 

yük için connect, yalnıza binek olarak alırım, arada sırada bikaç çuval vs atarım dersen Caddy derim

Connect'lerde konfor yok, çok sallıyor, çok sarsıyor. Caddy çok rahat. Büyük kasa Connect ile okula çok gidip geldim, her seferinde bel ağrısı çektim Ama Caddy'i istediğin kadar sert kullan, bana mısın demez

Ayrıca Caddy çok daha güçlü, tüketim daha az.

7131 Mesaj
28 Şubat 2006; 1:33:16 

quote:

yukarıdaki fiyatlar ikisininde baz modellerinin fiyatlarıdır. web sitesine girip bakabilirsin. ayrıca caddy sdi bile alsan connectten pahalıya geliyor (30.985,00 YTL)

ikisininde baz fiyatlarını yazmışsın bu doğru ama connectin baz olanında hiçbirşey yok
caddynin baz modeli zaten full

yani caddy baz modelinde olan özellikleri connecte eklersen fiyat baya yükseliyor

web sitesi zaten böyle gösteriyor

2753 Mesaj
28 Şubat 2006; 2:16:51 

CADDY iyi yol tutmuyormu.Eminmisiniz.Ben buzamana kadar volkswagen olup ta iyi yol tutmayan araba görmedim.Ve Şimdi CADDY e karar kıldım ve bugun caddyi aldım...Bu nedemek lütfen biri açıklasın.Bir fabrikasyon hatamı var.NASIL VOLKSWAGEN yol tutmaz onu anlamadım

1231 Mesaj
28 Şubat 2006; 4:54:50 

arkadaşım hayırlı olsun en güzel seçimi yapmışsın sınıfında o araba birinci connect hantal araba en güzelini yapmışsın sen kullandığında beni daha iyi anlayacaksın

Ya yeni bir yol bulacağız,ya yeni bir yol yapacağız.
Hannibal Barca

2753 Mesaj
28 Şubat 2006; 4:56:04 

eyvallah canım kardeşiö çok teşekkür ederim.saygılar...

284 Mesaj
28 Şubat 2006; 7:54:23 

quote:

CADDY iyi yol tutmuyormu.Eminmisiniz.Ben buzamana kadar volkswagen olup ta iyi yol tutmayan araba görmedim.Ve Şimdi CADDY e karar kıldım ve bugun caddyi aldım...Bu nedemek lütfen biri açıklasın.Bir fabrikasyon hatamı var.NASIL VOLKSWAGEN yol tutmaz onu anlamadım

connect kadar iyi yol tutmuyor çünkü daha yumuşak süspansiyon var salınımı daha fazla. vw genelde konfora öncelik verir ford veya opel gibi yol tutmasını beklememelisiniz. aşağıdaki linkte autoshow dergisinin caddy ve connect ile ilgili yorumu var.

http://arabam.milliyet....6&rowid=526&yil=2004/08

http://arabam.milliyet....6&rowid=463&yil=2003/04

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weber -- 28 Şubat 2006; 7:57:44 >

284 Mesaj
28 Şubat 2006; 8:00:29 

bu arada connect 3 yılını doldurdu muhtemelen makyajlı modeli yakında çıkacaktır.

6658 Mesaj
28 Şubat 2006; 8:46:19 

bizim şirkete alındı ford connect şöförlerimiz pekte memnun değil.
arka sürekli hopluyor diyorlar birde gürültülüymüş.
ben zaten bu tarz bir araç alacak olsam cady den başkasına heves bie etmem....
pahallı olsun olmasın

3035 Mesaj
28 Şubat 2006; 9:50:02 

transit değişiyo. bugun yarın yeni modeller gelir. o yuzden connectinde değişmesi yakındır. ayrıca vwden hiçbir zman bir opel ford gibi yol tutmasını beklemeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alysentr -- 28 Şubat 2006; 9:51:08 >

KATATONIA

1441 Mesaj
28 Şubat 2006; 12:15:51 

hayırlı olsun guzel bır secım yapmıssın..kazasız belasız kullan..bu arada vw araclarının yol tutusu guzel...sallamaz ve sarsmaz konforludur.. bır transporter kullanıcısı olarak soyluyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eleny -- 28 Şubat 2006; 12:16:39 >

www.kardesinisec.com

Aşk Bir Uçurumdan Düşmek Gibidir,O Yüzden Sevgiliye Yar Denilir
Bir Damla Gözyaşımın Hakkı Ödenmez,Öldürmeyen Her Acı Beni Diriltir .

777 Mesaj
28 Şubat 2006; 13:24:18 

ya arkadaşlar şu caddy'nin yol tutuşu çok kötü diyen arkadaşlara sesleeniyorum, caddy'le ne kadar yool yaptınızda konuşuyorsunuz??
izmir-manisa yolunu bilen bilir; 0 km caddy'i balıkesir vw bayiinden alıp eve_izmire götürürken sabuncubelin, 70 km hızla döndüğümü belirteyim, daha bu araçtan ne bekleniyor anlamıyorum, bilip bilmeden taraflı oto yazarlarının laflarıyla yorum yapılıyor,
connect-kangoo-caddy sahipliği yapmış biri olarak söylüyorum;
caddy sınıfının tartışmasız lideridir

eski nick ; brand_izmir

410 Mesaj
28 Şubat 2006; 13:48:12 

"Ford un yol tutusu Caddy den iyi" Neye göre ne tur bi test yaptınızki bu kanıya vardınız.nerde caddy topic i gorsem bu cumle var.Önüne gelen aracı kullanıp kullanmayan herkez söylüyor.Ben Caddy e bindiğim zaman kendimi cok rahat ve guvende hissediyorum.Yük taşıyamaz olayıda külliyen yalan 3 ton Romork çekme kapasitesi var.Diğerleri ne kadarmış??Bi başka topictede Doblo savunucuları var .Doblo caddyden daha iyiymiş.20 kişi toplanmış Doblo harici ne kadar arac varsa kotülemiş.Adam lar Euroncap testinde arka dingilin kopup nerdeyse arka koltuga geldiğini bilmiyorlarki.Bununla ilgili bi resim vardı bulsaydım yapıştıracaktım ama bulamadım.Zaten ne zaman gerekli bi şey varsa bulamıyorum.

1101 Mesaj
28 Şubat 2006; 15:45:43 

quote:

Orjinalden alıntı: okanakintr

"Ford un yol tutusu Caddy den iyi" Neye göre ne tur bi test yaptınızki bu kanıya vardınız.nerde caddy topic i gorsem bu cumle var.Önüne gelen aracı kullanıp kullanmayan herkez söylüyor.Ben Caddy e bindiğim zaman kendimi cok rahat ve guvende hissediyorum.Yük taşıyamaz olayıda külliyen yalan 3 ton Romork çekme kapasitesi var.Diğerleri ne kadarmış??Bi başka topictede Doblo savunucuları var .Doblo caddyden daha iyiymiş.20 kişi toplanmış Doblo harici ne kadar arac varsa kotülemiş.Adam lar Euroncap testinde arka dingilin kopup nerdeyse arka koltuga geldiğini bilmiyorlarki.Bununla ilgili bi resim vardı bulsaydım yapıştıracaktım ama bulamadım.Zaten ne zaman gerekli bi şey varsa bulamıyorum.

Arkadaşım ben bizzat kullandım berbat bi yol tutuşu var caddy nin

777 Mesaj
28 Şubat 2006; 18:42:35 

şimdi berbat diyorsunda,bide bi açıklama yapsanda araba nasıl bidurumda beklediğin tepkiyi vermedide nasıl bir zorluk oluşturdu,açıklarsan caddy kullanıcıları olarak bizde öğreniriz

eski nick ; brand_izmir

2 Mesaj
28 Şubat 2006; 18:55:43 

caddy 10 numara ikisinide kullandım caddy hem iş hem ev muhteşem ferah 1450 km yaptım bu yaz koltuklar çok rahat ve kesinlikle yol tutuş mükemmel tabiki lastikler de çok önemli benim caddy de hankook çıktı 195/65/15 orjinal ben nokian 205/55/16 nrhi taktım muhteşem oldu. Aracın özelliklerine geli
nce iş için kullandığımda son derece rahat bir yükleme alanı var koltukları yatır al sana kapalı picup.SÜPEEER.

bu arada lastik jant vs. ile benimle iletişime geçebilirsiniz.

www.akinlastik.com
info@akinlastik.com
msn:akinlastikltd@hotmail.com

AKIN LASTİK LTD / LASTİK PARK - BOSTANCI
www.akinlastik.com.tr 0 216 410 02 34
http://oto-lastik.web.tv/

14850 Mesaj
28 Şubat 2006; 19:04:49 

arkadaşım aracın hayırlı uğurlu olsun. Arabanı istediğin gibi, rahat kullan. Etrafta bilip bilmeden çok mok atan var. Hiç kulak asma

Aracınla ilgili sormak istediğin şeyler olursa bana pm atabilirisin. Caddy sınıfında 1 numara

Önce güvenlik - VW

200 Mesaj
28 Şubat 2006; 21:48:07 

ARABA FAZLA YÜK TAŞINIP HOR KULLANILACAKSA CONNECT , EĞER FAZLA YÜK TAŞIMAYIP KONFORADA NEM VERİYOR İSEN CADDY(CADDY FAZLA YÜK TAŞIYAMAZ ANLAMI ÇIKARILMASIN)

MEGANE III HB Privilege 1.5 dcı EDC

2774 Mesaj
28 Şubat 2006; 21:50:12 

quote:

Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin

287 Mesaj
28 Şubat 2006; 23:06:50 

paran varsa gönül rahatlığı ile caddy alabilirsin. ah tüh etmeyeceğine emin ol..

2753 Mesaj
1 Mart 2006; 0:56:42 

YA Evet dostlar çok sağolun.ALLAH razı olsun.Fakat buı forumda genelde herkes kendi arabasını övmek için diğerini kötülüyor ben bunu anladım bu konudan.Nedenmi.Çünkü Bir Wolkwagen ile Dobloyu karşılaştırdınızya işte bu bunun kanıtı...

2774 Mesaj
1 Mart 2006; 0:58:06 

quote:

YA Evet dostlar çok sağolun.ALLAH razı olsun.Fakat buı forumda genelde herkes kendi arabasını övmek için diğerini kötülüyor ben bunu anladım bu konudan.Nedenmi.Çünkü Bir Wolkwagen ile Dobloyu karşılaştırdınızya işte bu bunun kanıtı...

bab sakın o konuyu gündeme getirme..

7131 Mesaj
1 Mart 2006; 2:27:22 

quote:

ben bi doblo sahibi olarak caddyi çok beğenirim (gerçekten)
caddynin tipide hoş ama almadım nedenmi
benim kullandığım 1.9 jtd premio modeli caddyden birkaç özellik daha az abs ebd klima çift havayastığı çift renkli ön göğüs cd çalar mevcut fiyat olarakta arada 5bin ytl var
üstelik bakımları daha ucuz şu anda 18binde ve hiç sorun yaşamadım

sana sorum doblo ile caddy neden kıyaslanmasın??
caddynin nesi daha iyi tek tek sayarsan
doblonun nesi kötü bunuda tek tek sayarsan bizde bilgilenmiş oluruz

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
1 Mart 2006; 9:13:37 

Caddy

Uzaklaştırılmış
1 Mart 2006; 9:15:45 

kango almada ne alırsan al ama sınıfının en iyisi sayılan Caddy i almanı öneririm

275 Mesaj
1 Mart 2006; 9:17:48 

Caddy şaşma ne de olsa vw

2010 golf 6 1.4 tsi 122 refleks gümüş

936 Mesaj
1 Mart 2006; 9:21:05 

ne oluyor vw olunca? Çok mu kaliteli çok mu sağlam yada diğer arabalar arasında dağlar kadar fark mı var mercedes gibi? bırakın artı bu marka fanatikliğini, vw ne yaparsa en iyisini yapar mantığını. Bu sözler sadece sana değil yanlış anlama...

410 Mesaj
1 Mart 2006; 9:58:29 

Bir Caddy kullanıcısı olarak olaya tamamen tarafsız bakmaya çaılşacagım.
Bu tablo Fiat doblonun taşıma kapasitesini ve boyutlarını gösteriyor
0

Bu da yukarıda bahsettiğim EuroNcap te çıkan doblo.
0

Bu tablo Ford Connect in taşıma kapasitesini ve boyutlarını gosteriyor.
0

Bu tablo da Vw Caddy in taşıma kapasitesini ve boyutlarını gösteriyor.
0

Dün bir fiyat araştırması yaptım.Vw Caddy ini satış fiyatı (kombi modeli) 34.000 YTL civarı.Ford Connect in ise 28.000.YTL civarı.Arada 8 milyar gibi koca bi fark var.Fakat Önemli!!!!!!!!!! Connect te Abs ve hava yasıtıgı standart olmadıgı için GP yani Güvenlik paketi almak zorundasın.Tabi istersen.Bu opsiyonu seçtiğin zaman fiyatı 31.000 YTL civarına fırlıyor.Aradaki farkta 4.000 YTL civarına çekiliyor.Dün Akşam fordun sitesinde araştırdım.Fakat fiyatlar güncelleniyormuş şimdi.Yeni fiyatlar ne olur bilinmez

410 Mesaj
1 Mart 2006; 10:03:55 

0

Dün bir fiyat araştırması yaptım.
Vw Caddy ini satış fiyatı (kombi modeli) 34.000 YTL civarı.Ford Connect in ise 28.000.YTL civarı.Arada 8 milyar gibi koca bi fark var.
Fakat Önemli!!!!!!!!!! Connect te Abs ve hava yasıtıgı standart olmadıgı için GP yani Güvenlik paketi almak zorundasın.
Tabi istersen.Bu opsiyonu seçtiğin zaman fiyatı 31.000 YTL civarına fırlıyor.Aradaki farkta 4.000 YTL civarına çekiliyor.
Dün Akşam fordun sitesinde araştırdım.Fakat fiyatlar güncelleniyormuş şimdi.Yeni fiyatlar ne olur bilinmez

X-FI EXTREME GAMER and CREATIVE T7900

2258 Mesaj
1 Mart 2006; 11:47:34 

quote:

Orjinalden alıntı: okanakintr

0

Dün bir fiyat araştırması yaptım.
Vw Caddy ini satış fiyatı (kombi modeli) 34.000 YTL civarı.Ford Connect in ise 28.000.YTL civarı.Arada 8 milyar gibi koca bi fark var.
Fakat Önemli!!!!!!!!!! Connect te Abs ve hava yasıtıgı standart olmadıgı için GP yani Güvenlik paketi almak zorundasın.
Tabi istersen.Bu opsiyonu seçtiğin zaman fiyatı 31.000 YTL civarına fırlıyor.Aradaki farkta 4.000 YTL civarına çekiliyor.
Dün Akşam fordun sitesinde araştırdım.Fakat fiyatlar güncelleniyormuş şimdi.Yeni fiyatlar ne olur bilinmez

ALLAH DOBLO SAHİPLERİNİ TRAFİKTE KORUSUN YARABBİİ !!!!

194 Mesaj
1 Mart 2006; 12:23:31 

SEVGİLİ HEMSEHRİM...EĞER ARACI ZOR VE KIRICI YOL ŞARTLARINDA KULLANACAKSAN KESİNLİKLE CONNECT AL BENCE...BUNUN TERSİ DURUMUNDA VE DİĞER BÜTÜN KATEGORİLERDE CADDY...

BENİM NAÇİZ VÜCUDUM ELBET BİRGÜN TOPRAK OLACAKTIR; FAKAT TÜRKİYE CUMHURİYETİ İLELEBET PAYİDAR KALACAKTIR.
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

2603 Mesaj
1 Mart 2006; 17:22:17 

Adam caddy aldım diyo siz hala onu alma bunu al diyonuz. Adam gece yarısı topic açmış ne alıyım diye sormuş cevapları okumadan aynı gün gidip caddy almış. Hayırlı olsun kazasız belasız. Ama doblo almadığına çooook pişman olacaksın benden sölemesi.Çünki ben o hatayı 2004 de yaptım

Türkiyem...

Uzaklaştırılmış
1 Mart 2006; 18:49:56 

2001 yılında çıkan 1.2 benzinli doblo nun çarpışma testi 3 yıldız

yeni 2006 tip daha teste girmedi.üstelik 1.2 motor da üretimden kalktı

bekleyin ve görün

zaten ödülü alan 2006 tipi.güvenlikte bir problem olsa alamazdı ödül falan

4163 Mesaj
1 Mart 2006; 19:41:12 

VW

6 Mesaj
4 Mart 2006; 11:10:29 

merhaba arkadaşlar caddy in yol tutuşu bence bütün ticarilerden daha iyi mesleğim gereği bütün arabaları kullandım ticari ama vw caddy de viraj çubukları var ben bu araba kadar virajlara korkusuz ca alabilen bir araç görmedim daha.

***KAR ALTINDADIR VAROŞLAR HASRETİN NAZLIDIR ANKARA***

2 Mesaj
16 Mart 2006; 22:46:07 

Bende de Caddy var. 15000 km yol yaptım. Yol tutuşu mükemmel. Özellikle direksiyonu süper, nerdeyse bi grand jerok kadar iyi. Araba virajlarda çok iyi. Hele uzun yolda sizi hiç yormuyor. (1200 kmyi hiç yorulmadan katettim.) TDI özelliği sırf bu arabayı almak için bir neden. Gaza basınca TDI yı hissettiriyor. Arabanın gücü size güven veriyor. Çok iyi kaçıyor. Özellikle doğu anadolu vb. kış şartları için mükemmel. Biz buralarda kış lastikleriyle kullanıyoruz. Elektronik motor fren desteğiyle,abs ve asr ile çok güvenli, karda buzda canavar. O kadar iyi yol tutuyor ki kar ve buzda 100-110 da bile araba ne kayma ne bişey, süper yol tutuyor. Bir ton yüke bana mısın demiyor. Kullanmaya ve yola göre kmde 14-16 ykr arası değişiyor. Uzun yolda 90-110 aralığında stabil giderseniz 14 ykr den de aşağıya düşer.
Caddy, VW Touran ve Golf bandından çıkan bir araba. Sağlam ve kaliteli.

Arabanın eksileri ise iç tavan ve yan döşemelerinin olmaması, torpido gözünün açık olması ve kaloriferin doğu anadolu kış şartlarında geç ısınması (Araba hiç hararet yapmıyor ki) (İstanbulda beş dakkada sıcaklık veriyor)

14850 Mesaj
16 Mart 2006; 23:45:54 

max5max arkadaşım kimseye anlatamıyorsun ki! Arabanın performansı gayet yeterli. Hatta geçen sabah çok acelemiz vardı, babam E-5'te Merter'den Vatan caddesine girene kadar bir makaslar koydu Tabi hiç riske girmeden, önü açıldıkça. Bayağı bir acelemiz vardı. Neyse araba sürekli 3. vitesteydi. 1500 devirden 4000 devire bir fırlayışı var Yeme de yanında yat. Bayağı bir gerildim o sabah, adrenalin tavan yaptı

10734 Mesaj
17 Mart 2006; 14:52:17 

İkisi arasında cady diyorum. Aslında bi anket açsan daha güzel olurdu.... Hakikaten, bi anket açalımmı bu konuda?.... Bayağı bi tartışılıyor bu konu formda çünkü. Ne dersiniz?