Şimdi Ara

HTC, yeni akıllı telefonu Droid Incredible 4G LTE'yi tanıttı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
7.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HTC, yeni akıllı telefonu Droid Incredible 4G LTE'yi tanıttı

Tayvan merkezli akıllı telefon ve tablet üreticisi HTC'nin ''Fireball'' kod adlı akıllı telefonu Droid Incredible 4G LTE, Verizon Wireless işbirliğiyle tanıtıldı. 121.9 mm uzunluğunda, 61 mm genişliğinde, 11.7 mm kalınlığında ve 132 gram ağırlığında dizayn edilen Droid Incredible 4G LTE, 1.2 GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli Qualcomm Snapdragon S4 platformu (MSM8960 olduğu tahmin ediliyor), Adreno 225 grafik birimi ve 1 GB RAM desteğini arkasına almış durumda.

Google'ın Android 4.0 Ice Cream Sandwich işletim sistemini ve HTC'nin Sense 4.0 arayüzünü kullanan akıllı telefonda, 4.0-inç boyutunda ve 540 x 960 piksel (qHD) çözünürlüğünde dokunmatik kapasitif Super LCD ekran bulunuyor. 8 GB'lık dahili depolama kapasitesi, microSD kartlarla (32 GB'a kadar) arttırılabilen akıllı telefonun ön yüzünde 1.3 megapiksel, arka yüzünde ise 28 mm f/2.2 objektifli 8 megapiksel kamera yer alıyor. BSI sensörlü ana kameraya otomatik odaklama, LED flaş ve 1080p (Full HD) video kayıt özellikleri eşlik ediyor.

Son olarak 1700 mAh'lik bataryayla gelen ve 10 farklı cihaza kadar mobil hotspot desteği sunan Droid Incredible 4G LTE'nin sözleşmeli olarak hangi fiyatla satışa sunulacağı veya akıllı telefonun uluslararası versiyonunun hazırlanıp hazırlanmayacağı açıklanmadı. Ancak sözleşmeli fiyatın 299.99$ olacağı öngörülüyor.

HTC, yeni akıllı telefonu Droid Incredible 4G LTE'yi tanıttı

• Bu ne ? Haberi açarken başlık yanlış yazılmış dedim motorola olacak htc değil diyodum ki gerçekten htc çıktı.hem isim hem duvar kağıdı ??İleride yeni davalar görmek şaşırtıcı olmaz bu halde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B6C467102 -- 7 Mayıs 2012; 19:48:55 >
  • piyasada bu özelliklerde bir sürü model var. yılda bir model çıkar tam çıkar. yetti artık her ay bi galaxy modeli bi de htc modeli görmekten gına geldi.
  • Bu HTC akıllanmaz, daha One serisi yeni çıktı yahu,
    sonra mali raporlar yayınlanınca ağlarlar satışlarda düşme var diye.
    Çok çabuk eskitiyon HTC telefonlarını !
  • htcnin teknesi
  • tasaram incredable s'e benziyo
  • Yine başladık, arka kapağı değiştir yeni telefon diye duyur...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonra vay efendim bizim cihazlar neden satılmıyor? Dur daha One X çıkalı 1ay yeni oluyor yenisi çıkıyor hemen. Merak ediyorum bu kadar çok cihaza güncelleme nasıl gelecek? Bence alt seviye cihazlar çıktığından sonra bir iki adım atıp yığılıp kalacak bu gidişle...HTC fena gaza gelmiş anlaşılan sürekli aynı donanımı farklı kasalarda farklı cihaz deyip satmaya çalışıyor...Nokia da zamanında aynısını yapıyordu gördük Nokia'yı da...
  • gerçekten güzel fakat çok aceleci davranıyorlar hemen cihaz çıkarıp
  • bu uyguladığı satış politikasından sonra sogudum be kardeşim her hafta nerdeyse 1 cihaz tanıtılıyor
  • 1 sene durun da telefonum son model diyeyim

• 11.7 mm ne ya allahınızı severseniz yapma şunu htc yapma ... incelt artık şu telefonlarını
  • quote:

Orijinalden alıntı: IamGambLer

11.7 mm ne ya allahınızı severseniz yapma şunu htc yapma ... incelt artık şu telefonlarını

1,5 santim gerçekten utanç verici.

• 300 dolar çok uygun değilmi hadi türkiye desek buraya 500 dolar desek 885 tl ye denk gelir çok düşük bi fiyat olur.
  • Bir an için ONE XS i duyurdu sandım
    Çok yakında duyuracağınada inanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

Bu HTC akıllanmaz, daha One serisi yeni çıktı yahu,sonra mali raporlar yayınlanınca ağlarlar satışlarda düşme var diye. Çok çabuk eskitiyon HTC telefonlarını !

Amerika pazarı için tasarlanmış bir model. Amerika'da malesef her operatöre ayrı cihaz tanıtması gerekiyor. AT&T için LTE destekli One XL, Sprint için Evo'yu çıkarmıştı entegre ayağı olan. Verizon için tasarlamış bunu da. Abarttığınız kadar büyük bir sorun teşkil ettiğini sanmıyorum. Hala global pazardaki amiral gemisi One serisi..
  • şekil olarak htc rezound un aynısı bu
  • Yav arkadaş alt kategoriden 3 telefon (1 tane klavyeli, 1 tane çok küçük ekranlı (2,5-3 inç) pratik model, 1 tane de orta ekranlı (3-3.5 inç) model) orta segmentten 2 telefon (çift çekirdek 3.5-4.0 inç ekranlı ve 4.0-4.3 inç ekranlı çift çekirdekli), bir adette üst segment telefonun olur (4.0-4.6 inç ekranlı 4 çekirdekli) ve bunları piyasada güzel konumlandırır ve iyi yazılım desteği ile destekler satarsın ve tam bir sene yeni bir şey yapmazsın. ama maşallah HTC saat başı bir telefon çıkartıyor. böyle olunca yeni bir model satın alan adamın aldığı model anında eski modele dönüyor ve 1500-2000 tl'ye aldığı telefonu 500-1000 tl aralığına düşüyor. Üstelik en üst segment telefonu hariç yazılım desteği de hak getire. Açıkçası bu yaklaşım olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

Bu HTC akıllanmaz, daha One serisi yeni çıktı yahu,sonra mali raporlar yayınlanınca ağlarlar satışlarda düşme var diye. Çok çabuk eskitiyon HTC telefonlarını !

Amerika pazarı için tasarlanmış bir model. Amerika'da malesef her operatöre ayrı cihaz tanıtması gerekiyor. AT&T için LTE destekli One XL, Sprint için Evo'yu çıkarmıştı entegre ayağı olan. Verizon için tasarlamış bunu da. Abarttığınız kadar büyük bir sorun teşkil ettiğini sanmıyorum. Hala global pazardaki amiral gemisi One serisi..

Mesele o değil, o kadar çok telefon çıkarıyor ki aynı özelliklerde çıkan telefonların 2. elleri ölüyor. Bu durum tüketicisinde hoşuna gitmiyor ve Htc'ye de olumsuz olarak yansıyor sonra dediğim gibi değer kaybediyoruz diyorlar.
    Tamam operatörlere yönelik bişey yapacaksan çıkardığın son modeller üzerinden anlaşmalar yap.
    Bu konuda tüm firmalar Apple'dan biraz örnek alması lazım.
    Dipnot: HTC kullanıcısı ve Android fanı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Stanislas Xavier

Bu ne ? Haberi açarken başlık yanlış yazılmış dedim motorola olacak htc değil diyodum ki gerçekten htc çıktı.hem isim hem duvar kağıdı ??İleride yeni davalar görmek şaşırtıcı olmaz bu halde...

hocam o duvar kağıdı verizonun sanırsam.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.