Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S3 ANA KONU/SSS/Tüm Sorularınızın Çözümü/Destek/Oyun-Program <-- [KULÜP] (289. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.675
Cevap
129
Favori
451.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gimmeluck

beyler yesilcin acılmıyor, igonun son versionu vardı orda yaw

Yarin sabah acilacakmis...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emiLL

quote:

Orijinalden alıntı: hunkar1

quote:

Orijinalden alıntı: eediz

bu isveç romu deli etti beni. arkadaşlar custom yada stock ne önerirsiniz 4.1.1 yada 4.1.2 ?? şöyle bataryası uzun giden stabil bişi arıorum

nexus b5 yükle..
    veya cm10
    salla diğerlerini..bir yol olmaz..

ikisi arasinda ki farklar konusunda bilgi verebilir misin samsung romlari ve touchwiz bayagi sikici olmaya basladi.Keza guncelleme gelecek diye aylardir bekliyoruz.

Telefonm kasa catlagi sebebiyle serviste gelir gelmez onerilen custom romlari deneyecegim

nexus b5 daha stabil.kamera sorunsuz wifi de kopma yok..
    hız konusunda birşey soylemiyorum.tahmin edersin cok iyi..
    senin cihaz servisten gelince nexus b5 +siyah kernel yükle hocam..
    pil performansi da başarili..ben iki aydir nexus serisi kullaniyorum tabi samsung jb leri de yukledim arada ama nexusun yerini tutmuyor..
    birde sen dene bakalim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emiLL

quote:

quote:

bu isveç romu deli etti beni. arkadaşlar custom yada stock ne önerirsiniz 4.1.1 yada 4.1.2 ?? şöyle bataryası uzun giden stabil bişi arıorum

nexus b5 yükle..
    veya cm10

ikisi arasinda ki farklar konusunda bilgi verebilir misin samsung romlari ve touchwiz bayagi sikici olmaya basladi.Keza guncelleme gelecek diye aylardir bekliyoruz.

Telefonm kasa catlagi sebebiyle serviste gelir gelmez onerilen custom romlari deneyecegim

Cm 10 da fm radyo yok. Camerada da bazi sorunlar varmis. Sorun olmasi hos deil

radyo ikisinde de yok..
    nexus yükle bence tabi sen bilirsin memnun kalirsin diye dusunuyorum.
    begenmezsen blg8 e donersin..

• quote:

Orijinalden alıntı: oranj

quote:

Orijinalden alıntı: uzil

quote:

quote:

telefon açık şarjda iken, ekran kilitleme tuşuna basıp ekranı açınca bi uyarı sesi gibi bi ses geliyor..bu ses nedir..her zaman gelmiyor?

Yok mu bilgisi olan

Şunu benim için biri deneyebilir mi lütfen

video çekebilirmisin?

Eve gidince cekicem video yu...sinir bozucu bişey.hareket sensörlü ile alakalı bişey sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: virtue28

quote:

quote:

nexus b5 yükle..
    veya cm10

Suan prizden cekeli 10 saati geçti ve ekran açık kalma süresi 3 saat olmuş. Batarya ise % 50 de.

Rom olarak dün omega v29 ve üzerine siyah kernelin son sürümü yüklü. Bu demek oluyor ki 5 saatin üzerinde ekran açık kalma süresi olacak. Buda bana yetiyor

Yalnız deneme amaçlı dualboot yapıp Cm10 ve süpernexus u deneyeceğim

omega serisinde en iyi v29 mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: virtue28

quote:

quote:

nexus b5 yükle..
    veya cm10

Suan prizden cekeli 10 saati geçti ve ekran açık kalma süresi 3 saat olmuş. Batarya ise % 50 de.

Rom olarak dün omega v29 ve üzerine siyah kernelin son sürümü yüklü. Bu demek oluyor ki 5 saatin üzerinde ekran açık kalma süresi olacak. Buda bana yetiyor

Yalnız deneme amaçlı dualboot yapıp Cm10 ve süpernexus u deneyeceğim

Ekranın açık kalma süresi 3 saat ve pilim %6. İcs 4.0.4

• @mr.loney

değistir hoca romu...

• 3 saat ile %50 demek en düşük parlaklıkta cihazı doğru düzgün kullanmamak demektir. 4-4:30 saat ekran açık kalma süresine sahibim. %30-40 ortalama parlaklıkla kullanıyorum, internet yerine göre Wifi veya mobil data sürekli açık, ekran açık olduğu sürenin %95'inde işlem yapılıyor(tarayıcı, oyun vs.) ve 20 saati aşkın pil ömrü sunuyor. Bence gayet iyi. Ama cihaz zorlamaya gelmiyor pili sömürmeye başlıyor Özellikle Nova 3, Modern Combat 3, Asphalt 7, Wild Blood gibi bir oyunu son parlaklıkta data bağlantısı ve arka planda senk. açıkken oynayınca 5dk'da %3pil gidiyor... Önceki cihazlara göre gelişme var ama yeterli değil. Galaxy S'te dakikada %2'nin yanında süper ama daha gelişmeleri lazım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: frmdnnmhbr323

Arkadaşlar ben biraz geriden mi geliyorum bilmiyorum ama ...avrupada 7 ülkeye daha resmi jellybeanın geldiğini biliyorsunuz değil mi? Ve içlerinde İngilterede var
    .. ilk ben mi paylaştım yoksa salk durımuna mı düştüm şuan bilmiyorum

ilgi görmediğine göre biliyorsunuz siz galiba yoksa herkes romaları yüklemeye mi gitti?

• ücretsiz Full HD video indirme programı bilen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

3 saat ile %50 demek en düşük parlaklıkta cihazı doğru düzgün kullanmamak demektir. 4-4:30 saat ekran açık kalma süresine sahibim. %30-40 ortalama parlaklıkla kullanıyorum, internet yerine göre Wifi veya mobil data sürekli açık, ekran açık olduğu sürenin %95'inde işlem yapılıyor(tarayıcı, oyun vs.) ve 20 saati aşkın pil ömrü sunuyor. Bence gayet iyi. Ama cihaz zorlamaya gelmiyor pili sömürmeye başlıyor Özellikle Nova 3, Modern Combat 3, Asphalt 7, Wild Blood gibi bir oyunu son parlaklıkta data bağlantısı ve arka planda senk. açıkken oynayınca 5dk'da %3pil gidiyor... Önceki cihazlara göre gelişme var ama yeterli değil. Galaxy S'te dakikada %2'nin yanında süper ama daha gelişmeleri lazım...

O değeri arada wifi ve 2 g bağlantı ile n az 2 saati dolphinle nette geçirdim. Yarım saati siyah kernelin ile ses 3 kademe daha artırılarak dinlenilen powerampla geçti. Diğer yarım saat ise kurcalama. Gördüğünüz gibi çok zorlamadim. Oyun oynanirsa çok değişiyor.

Ekran otomatike ama sonuna kadar açık şekildedir. Parlaklık yüzde 40 civarına denk geliyor.
    Suan ise son durum akşam olduğu için ekranı sonuna kadar kistim. Ekran 4.20 dk civari acik kalma ve tel de 13 saat civarında açık kalmış. Pil yüzde 24 ve bu toplam yılın 4 de 1 i demek.

Bu değerleri en son 4.0.4 ıngiltere sürümünde yakalamistim.

• Dün bir çılgınlık yaptım. 2 aydır kullandığım S3 ümü oğluma verip, Galaxy note 2 aldım. S3 sonrası bu cihaz resmen uçuyor. 2gb ram, multitasking, pil ömrü açısından müthiş. Youtube çalışırken bir yandan webde gezinebiliyorum. Sabahtan beri kurcaliyorum, pil yüzde 54 oldu.Fiyati da makul sayılır (1799 TL, 10 taksit). Büyük olması dezavantaj olusturmuyorsa kesinlikle düşünün derim. S-pen den bahsetmiyorum bile....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramaknisnan

Dün bir çılgınlık yaptım. 2 aydır kullandığım S3 ümü oğluma verip, Galaxy note 2 aldım. S3 sonrası bu cihaz resmen uçuyor. 2gb ram, multitasking, pil ömrü açısından müthiş. Youtube çalışırken bir yandan webde gezinebiliyorum. Sabahtan beri kurcaliyorum, pil yüzde 54 oldu.Fiyati da makul sayılır (1799 TL, 10 taksit). Büyük olması dezavantaj olusturmuyorsa kesinlikle düşünün derim. S-pen den bahsetmiyorum bile....

Yapma şunu

• quote:

Orijinalden alıntı: ramaknisnan

Dün bir çılgınlık yaptım. 2 aydır kullandığım S3 ümü oğluma verip, Galaxy note 2 aldım. S3 sonrası bu cihaz resmen uçuyor. 2gb ram, multitasking, pil ömrü açısından müthiş. Youtube çalışırken bir yandan webde gezinebiliyorum. Sabahtan beri kurcaliyorum, pil yüzde 54 oldu.Fiyati da makul sayılır (1799 TL, 10 taksit). Büyük olması dezavantaj olusturmuyorsa kesinlikle düşünün derim. S-pen den bahsetmiyorum bile....

quote:

Youtube çalışırken bir yandan webde gezinebiliyorum

Sırf bu özellik için alınabilir bir cihaz.

Hayırlı olsun.
  • Beyler Türkiye rom'u için daha ne kadar bekleyeceğiz bilen var mı ? Ne jb miş arkadaş 3 aydır bekliyoruz. Diğer ülkeler için olanları indirmek istemiyorum malum 800mb ttnet ile pek kolay olmuyor. Bu hafta içinde çıkacaksa beklemek daha mantıklı diye düşünüyorum.

Bir de sorum olacak rom yüklemeden önce ve sonra format/wipe yaptığım için rehber gidiyor bunu nasıl geri yükleyebiliriz/yedekleyebiliriz ?
  • Merhaba, bu gün aldım cihazı vatandan.Şarjını bitirip şarja taktım 2 saat oldu neredeyse.Üzerinde ki pil seviyesi full gibi gözüküyor altta ki yükleme barı gibi olan şey sürekli ilerliyor ama, telefon full şarja ulaştığında prizden çıkarın tarzı bir uyarı veriyor mu acaba? %100 dolu olduğunu nasıl anlayabiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FFAKO

Merhaba, bu gün aldım cihazı vatandan.Şarjını bitirip şarja taktım 2 saat oldu neredeyse.Üzerinde ki pil seviyesi full gibi gözüküyor altta ki yükleme barı gibi olan şey sürekli ilerliyor ama, telefon full şarja ulaştığında prizden çıkarın tarzı bir uyarı veriyor mu acaba? %100 dolu olduğunu nasıl anlayabiliriz?

PM
  • bu uygulamalar bolumunu duzenleyemiyor muyuz? klasor olusturamadim bir turlu. yukledigim hersey karmakarisik duruyor. bi programi baska bi sayfaya atamiyorum. cozumu yok mudur bunun?

• quote:

quote:

quote:

telefon açık şarjda iken, ekran kilitleme tuşuna basıp ekranı açınca bi uyarı sesi gibi bi ses geliyor..bu ses nedir..her zaman gelmiyor?

Yok mu bilgisi olan

Şunu benim için biri deneyebilir mi lütfen

Arkadasim tam ne dedigini anlamadim ama sanirim sen kacirdigin cagrilari veya okumadigin mesajlar varken telefona dokunurken telefon seni uyariyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: switel

bu uygulamalar bolumunu duzenleyemiyor muyuz? klasor olusturamadim bir turlu. yukledigim hersey karmakarisik duruyor. bi programi baska bi sayfaya atamiyorum. cozumu yok mudur bunun?

home tuşunun yanındaki gizli tuşa bas orda klasör oluştur var. uygulamanın sayfasını değiştirmek için düzenleye tıkla aynı yerden uygulamayı sağa veya sola götür sayfa değişir
  • 
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.