Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S3 ANA KONU/SSS/Tüm Sorularınızın Çözümü/Destek/Oyun-Program <-- [KULÜP] (286. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.675
Cevap
129
Favori
450.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • telefon tuş kilidindeyken mobil internet (3g,H,H+) pasif oluyor,bir nevi uyku moduna geçiyor,tuş kilidini açınca tekrar geliyor...dolayısıyla forum mesajlarını,feysbuk mesajlarını,wats app mesajlarını vs anında alamıyorum...wifi ayarlarından sürekli açık tut yaptım lakin mobil internete bi etkisi yok...bu sorunu nasıl çözebilirim acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: meymo

quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY
    1- Forumdan densizin tekinin bana attığı PM artık eskisi kadar paylaşım yapmamama sebep olan ana nedendir.
    3- Yaptığım şeyden sıkılmaya başladım çünkü elime geçen bir şey yok. İstediğim para falan değil. Bir dua veya teşekkür. Ama çoğu zaman bu bile olmuyor. Belli başlı saygı duyduğum bir kaç kişi var teşekkür eden. Diğerleri ilk sayfayı okumadan aynı soruları soruyorlar.
    4- Ben 4 yıldır bu forumda aynı şeyi yapıyorum. Sürekli yardımcı oldum herkese. Bıkmadan, usanmadan. Sadece açtığım konular bile 300 saate yakın emeğimi taşıyor. Azıcık olsun benden faydalandıysanız, size yardımım dokunduysa sizden tek bir şey istiyorum. Sadece dua. İstediğim üniversiteyi kazanabilmem için, yapacağım işin en iyilerinden olmak için vs. vs. Aramızda Müslüman olmayanlar da elbet vardır saygı duyarım. Onların da iyi dileklerini beklerim.

Saygılar, NomadCRY...

Bu 3'ü benim için de geçerli... 10binden fazla okunmuş bir konum var, bunların 5binine bir yardımım dokunmuş olsa ve bunların çeyreği teşekkür mesajı yazsa 1250 mesaj eder. Ama bakıyorum da benim konumdaki yorumların neredeyse yarısı benim yazdıklarımdan oluşuyor... bakkal hesabıyla; 650'nin yarısı 325 yapar yuvarla 300 olsun... Nerde geriye kalan mesajlar? Evet, para istemiyoruz ama bir teşekkür, bir hayır duası da mı hak etmiyoruz? Emek bu kadar mı değersiz? O konunun veya bu konunun ilk sayfasını hazırlamak en az 6-8saat sürüyor... İlk madde kesinlikle doğru ve bu forumdaki en büyük sorunlardan biridir. Hem yardım ister, hem kendi dediği olsun der, hem seni küçük düşürmeye, azarlamaya çalışır... Sonra suçlu sen olursun...Konu devir işi de öyle olmadı mı zaten? Ne zorluk çıkmıştı... İşin içine girmeyen bilemez... Bazen pm geliyor neden cevap vermiyorsun diye. İşte bu yüzden... bir teşekkür alamadığımız, en ufak bir geri dönüş olmadığı, emeğin havaya gittiği, cevaplamaktan bıktığımız, cevap yazarken kendimize kızdığımız için cevaplamıyorum...Ben bir cevabı 1kere yazarım, 2 kere yazarım 3 olur ama 4-5 olmaz. Eğer daha önce cevabını vermişsem ve o cevabı bulmak 5dakikadan daha az zaman alacaksa cevap vermiyorum...Artık gelen pm'lerden de bıkmaya başladım.Aynı şeyi onlarca değil yüzlerce kez yazmaktan bıktım...

Allah kolaylık versin...

Arkadaslar bu forum ve sizin gibi bilgisini esirgemeyip yardimci olmaya calisanlar sayesinde okuyuup sorup danisip bu telefonu yurt disindan aldim.
    bilemedigim seyleri yine sorup siz degerli arkadaslardan ogrenmeye calisiyorum.
    kendi adima goruntu kirliligi olmamasi acisindan her yeni ogrendigim sey icin tesekkur edemiyorum konuyu geriden takip etmeye calisiyorum ama sunu bilinki gercekten emekleriniz takdire şayandir ve burada yazamasamda Allah razi olsun temennisi ve herseyin istediginiz gibi gonlunuzce olmasini sahsen dilerim.
    hatirlatmak isterim balik bilmesse Halik bilir

Arkadaşlar çok taıkılıyorsunuz bence bu konulara. Sen konuyu açtıysan, birinci sayfadan gerekenleri cevapladıysan ve konunuz sürekli el üstünde tutuluyorsa gerisine çok takılmayın. Ekstrem ve daha önce sorulmamış soruları cevaplayın gerisini boşverin(pm gelirse de okursun aynı şeylerse sorulan görmezden gelirsin, arama butonu var google ı var biraz da soran uğraşsın sen zaten yazmışsın zamanında), zaten diğer üyeler imece usülü 3 aşağı 5 yukarı halleder gerisini. Siz sadece hobiniz olan asıl işe yönelin(yeni yazılım denemek vs.) adınızı duyan zaten duyar, dua edecek adam da zaten eder. İnş. dilediğiniz yerlere de gelirsiniz. Nomad seninde konularını birkaç yıldır takip ederim, çok fazla takılma bu konulara yoksa dönüp dolaşıp aynı yere geliyorsun(yukardaki yazın ve benzerleri gibi) sen yaptığın iyi işe odaklan yeter...
  • Ekran beyaz bir arka planda titreme yapıyor mu? Facebook yada beyaz arka planlı bir sayfada üst ve alta doğru iki tane titreme var. 4.0.4 içsel yüklü tr garantili telefon.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frmdnnmhbr323

arkadaşlar size bir sorum olacak ..yarın bir hafıza kartı alacağım ....
    ilk sorum sd var bide sdhc var bu ikisi arasındaki fark nedir ,....ikinci sorum hafıza kartının class 10 olmasının çok büyük bir artısı varmı ...yani sadece class 10 krt mı full hd videoları takılmadan oynatıyor ....ve size soruyum hem cep dostu hem performanslı alınabilecek en iyi hafıza kartı nedir ,size göre ? Şimdiden tüm cevaplar için teşekkürler ...

arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum...bugün almaya gidicem ...vatanda bu hafta sonu % 25 indirim varmış

• quote:

Orijinalden alıntı: sersabah

telefon tuş kilidindeyken mobil internet (3g,H,H+) pasif oluyor,bir nevi uyku moduna geçiyor,tuş kilidini açınca tekrar geliyor...dolayısıyla forum mesajlarını,feysbuk mesajlarını,wats app mesajlarını vs anında alamıyorum...wifi ayarlarından sürekli açık tut yaptım lakin mobil internete bi etkisi yok...bu sorunu nasıl çözebilirim acaba?

battery saver tarzında uygulamalar kullanıyorsan büyük ihtimal bunlar yapıyordur...mesela easy battery saver uygulaması bunu yapıyor

• Arkadaşlar NFC ile ilgili şöyle bir sorunum var, bilgisi olan var mı acaba ??

http://forum.donanimhaber.com/m_67099381/tm.htm
  • arkadaşlar merhaba bi sorum olacak ben şimdi kies ile güncelleme yapmak istedim telefonum s3 ama dosyalar karşıdan yükleniyor diyo 2 saat oldu %99 takıldı kaldı ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler.
  • arkadaşlar merhaba bi sorum olacak ben şimdi kies ile güncelleme yapmak istedim telefonum s3 ama dosyalar karşıdan yükleniyor diyo 2 saat oldu %99 takıldı kaldı ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: redbullcx

arkadaşlar merhaba bi sorum olacak ben şimdi kies ile güncelleme yapmak istedim telefonum s3 ama dosyalar karşıdan yükleniyor diyo 2 saat oldu %99 takıldı kaldı ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler.

kies ile yapma,wifi aç telefondan yap...ama önce yedek al.
  • quote:

quote:

telefon tuş kilidindeyken mobil internet (3g,H,H+) pasif oluyor,bir nevi uyku moduna geçiyor,tuş kilidini açınca tekrar geliyor...dolayısıyla forum mesajlarını,feysbuk mesajlarını,wats app mesajlarını vs anında alamıyorum...wifi ayarlarından sürekli açık tut yaptım lakin mobil internete bi etkisi yok...bu sorunu nasıl çözebilirim acaba?

battery saver tarzında uygulamalar kullanıyorsan büyük ihtimal bunlar yapıyordur...mesela easy battery saver uygulaması bunu yapıyor

deneyim teşekkür ederim.
  • quote:

quote:

quote:

deneyim teşekkür ederim.

bunlar bu sorunu düzeltmiyor....eğer bu uygulamalar varsa sorunu bunlar yapıyordur..

• quote:

quote:

ilk sorum sd var bide sdhc var bu ikisi arasındaki fark nedir ,....ikinci sorum hafıza kartının class 10 olmasının çok büyük bir artısı varmı ...yani sadece class 10 krt mı full hd videoları takılmadan oynatıyor ....ve size soruyum hem cep dostu hem performanslı alınabilecek en iyi hafıza kartı nedir ,size göre ? Şimdiden tüm cevaplar için teşekkürler ...

arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum...bugün almaya gidicem ...vatanda bu hafta sonu % 25 indirim varmış

class 10 var bende ,arkadaşımda da eski telefonundan kalma micro sd var,ikimizde de s3 var ve arkadaşamın telefonu gerçekten daha yavaş...teknik detaylarını bilemeyecem
  • quote:

quote:

quote:

class 10 var bende ,arkadaşımda da eski telefonundan kalma micro sd var,ikimizde de s3 var ve arkadaşamın telefonu gerçekten daha yavaş...teknik detaylarını bilemeyecem

team veya sandisk iyi sanirim.. class 10 almak lazim bu saatten sonra..
  • quote:

Orijinalden alıntı: chinaski

quote:

quote:

quote:

team veya sandisk iyi sanirim.. class 10 almak lazim bu saatten sonra..

galaxy s3 ün orjinal hafıza kartı diye satılan kartlar var kırmızı gri renli mi ne...bende o var sorun yaşamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sersabah -- 20 Ekim 2012; 14:19:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzil

telefon açık şarjda iken, ekran kilitleme tuşuna basıp ekranı açınca bi uyarı sesi gibi bi ses geliyor..bu ses nedir..her zaman gelmiyor?

Yok mu bilgisi olan

• arkadaşlar omega v29 un üstüne siyah kernel 1.7 kurmamızda sakınca olurmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kelepir26

Tam htc one x de karar kılmıştım 2 gündür konuyu okudum ve yarın gidip s3 alıcam yalnız bir sorum olucak beyaz renkde sık sorunlar oluyormuş bu gözümü korkutmalımı ?

Gözünüzü renk olayı korkutmasın. Renk fark etmiyor. O sorunlar çözüldü. Ancak gözünüzü korkutacak asıl şey bence cihazın muakkevemetinin düşük olması. Ekrana açılı uygulanan bir kuvvet, yandan gelecek bir çarpma cihazın ekranının tuzla buz olması için gayet yeterli. 50cm'den düşürüp ekran ve panel değişimi için yüzlerce lira ödemek hiç hoş olmaz. Sağlam bir kılıfla(tavsiyem SGP Neo Hybrid) kullanmanız. Bu sefer de cihaz fiziksel olarak ergonomisini kaybediyor ama 400-800TL vermekten daha iyidir.Eğer sizin için uygunsa Galaxy Note 2'ye geçin.
  • benim de son günlerde sık yaşadıgım bi sorun var . uygulamadan geri yaparak çıktıgımda ana menü geç geliyor , ilk önce sag altta uygulamalar simgesi çıkıyor sonra widgetlar vs diger simgeler geliyor. Telefonda da çok uygulama yok yani 15-20 tane var yüklü.neden bu sorunu yaşıyorum anlamadım.arka planda da çalışan uyg .yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrJohnPetrucci

benim de son günlerde sık yaşadıgım bi sorun var . uygulamadan geri yaparak çıktıgımda ana menü geç geliyor , ilk önce sag altta uygulamalar simgesi çıkıyor sonra widgetlar vs diger simgeler geliyor. Telefonda da çok uygulama yok yani 15-20 tane var yüklü.neden bu sorunu yaşıyorum anlamadım.arka planda da çalışan uyg .yok

4.1.1 tabanlı Omega v28 veya v29'a geçin, Multitasking fix kurun ve güncel Siyah kernel ile birlikte kullanın.

Veya CM10-Super Nexus B5 kullanabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.